Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skład Barcelony: bramkarz, 4 stoperów, jeden boczny obrońca, 3 pomocników, jeden skrzydłowy i napastnik. Do tego dwóch dzieciaków z czego jeden stanowi o tym czy zespół będzie miał jakieś okazje czy nie. Mamy zarąbistą kadrę :D
7
Ta to ma dopiero fantazje! Wszyscy polecieli jednym statkiem czy zamiast mięsa jedli jakieś "ziółka"? :D
0
@Nazio_87 ich sezon może skończyć się w sobotę około 20:30 :P
7
@xvcWinterSoldier jeżeli kolesiowi coś nie pasowało to należało to zgłosić do obsługi. Jeżeli dziewczyna łamie regulamin to by ją wywalili.
0
@Hellrider nasz człowiek ma za to płacone więc jest stronniczy ;)
0
@Kinginiesta kolega @kaamil1910 żyje w jakiejś innej rzeczywistości :D
0
@kaamil1910 Tak. Vat też może być np. 10%. Dlaczego nie jest?
0
@MESSIah16 fakt że tak szybko obiegło może świadczyć właśnie o tym że promują je celowo i jest to z góry zaplanowane. Ale równie dobrze może to być fake
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@David_Beckham prawidłowo. Nikt normalny hymnu realu nie puszcza
0
@bartekvisca bardzo mnie cieszy że mijają Warszawę dla odmiany
1
@karolszymek postaw na ich awans to będziesz miał pewność że łykniemy.
A tak serio to chyba jesteśmy faworytem realnie dawalbym na prawdopodobieństwo góra 60:40
0
@karolszymek strasznie dużo tych aut na rynku. A szukam po dieslu w roczniku 16-18.
Auta nie widziałem więc nie jestem w stanie ocenić czemu tak a nie inaczej.
Jeżeli masz z ogłoszenie na OtoMoto to polecam opis auta na zasadzie im krótszy tym lepszy. Typu "Pierwszy właściciel. Zadbane. Bezwypadkowe. Zapraszam do kontaktu". Im mniej info tym lepiej a jak ktoś będzie chciał coś wiedzieć to zadzwoni i się zapyta. Do tego ze 4 zdjęcia z każdej strony + jedno w środku. Auto oczywiście musi być wyczyszczone.
0
@karolszymek statki to chyba mazut a nie ON. Ale generalnie moja wiedza z tego zakresu jest dość uboga.
0
@karolszymek jakie auto dokładnie? Przebieg, pierwszy właściciel?
0
@mcsarna niestety peło wprowadziło źle standardy ale po tym pisiory to znacznie, znacznie pogłębili. I teraz z jesteśmy w czarnej D. Bo szans na poprawę standardów rządzenia nie widzę
2
@NeroTFP1 jak by powiedział że "przygotowują się na" to z pewnością byłaby to prawda.
0
@ranger3120 wygrał dużo ale nigdy nie był kluczowy. Wręcz przeciwnie - był wpychany są siłę bo pasował do nich jak pięść do nosa.
To subiektywna ocena. Moim zdaniem Isco miał potencjał na zostanie absolutnie kluczowym zawodnikiem na dekadę w klubie i w reprezentacji. A w kadrze ma 38 występów.
A z Realem wygrał LM 5 razy
1
@mcsarna obawiam się że polityka się unormuje ale na zdrowie nam to nie wyjdzie. A będzie to efektem tego że PiS się rozpadnie na mniejsze partie
7
@Popitek12 Umtiti
I Isco przechodząc do realu zamiast do Barcelony
2
@MesQueUnClub_87 z jego mózgiem to i tak zrobił dużo więcej niż można było się spodziewać ;)
0
@Ascend dlatego wstawia zdjęcie z konsekwencjami swoich własnych decyzji? :D
Wiesz. Gdyby on wykazał że cena hurtowa idzie w górę to nawet bym się z Tobą zgodził że chce zaorać Donalda. Ale typ wybitnie nie pomyślał nad tym co wstawia. Bo to co wstawił to jest w 100% jego odpowiedzialność. Nawet zakładając że cena hurtowa by spadła to stacja i tak nie sprzeda Ci taniej niż sama kupiła. Dlatego jest to samo zaoranie a nie zaoranie Tuska.
0
@speed1 XD
Się chłopak obraził
0
@Chucky pytaj Donalda. Mało mnie interesuje co on gada i czy mu wierzysz. Dla mnie jest tak samo mało wiarygodny jak Obajtek.
1
@kaamil1910 właśnie o to chodzi. Ktoś kto dosłownie chwilę wcześniej był prezesem wielkiego koncernu myśli że wystarczy pstryknąć i stanie się cud. A przecież ceny ma stacji są zależne od cen hurtowych czyli to co widzimy na zdjęciu jest pochodną ceny za jego rządów.
I tylko osobniki typu @speed1 mają dziwaczne wyobrażenia że jak ktoś przestaje pełnić jakaś funkcje to konsekwencje jego decyzji spadają na jego następcę. Ale ludzie końca kiedyś przedszkole, potem podstawówkę i zaczynają rozumieć że konsekwencje pewnych decyzji są dość długofalowe.
5
Czy to najlepsze samo zaoranie w historii? :)
11
Gavi się nie patyczkuje kiedy widzi mendę w akcji :D
2
@MESSIah16 Jak się chłopie powołujesz na sondaże -> "Wg sondaży ogromna większość Polaków popiera(...)" to podaj te sondaże bo to w tej chwili wzór wujka Hajto.
0
@TR3YWAY chyba bez mln ;)
6
@Jakchcesz zabezpieczył się i napisał "piłkarze" a nie opłacani ludzie ;)