Azi

2

Skład Barcelony: bramkarz, 4 stoperów, jeden boczny obrońca, 3 pomocników, jeden skrzydłowy i napastnik. Do tego dwóch dzieciaków z czego jeden stanowi o tym czy zespół będzie miał jakieś okazje czy nie. Mamy zarąbistą kadrę :D


Azi

7

Ta to ma dopiero fantazje! Wszyscy polecieli jednym statkiem czy zamiast mięsa jedli jakieś "ziółka"? :D

Azi

0

@Nazio_87 ich sezon może skończyć się w sobotę około 20:30 :P

Azi

7

@xvcWinterSoldier jeżeli kolesiowi coś nie pasowało to należało to zgłosić do obsługi. Jeżeli dziewczyna łamie regulamin to by ją wywalili.

Azi

0

@Hellrider nasz człowiek ma za to płacone więc jest stronniczy ;)

Azi

0

@Kinginiesta kolega @kaamil1910 żyje w jakiejś innej rzeczywistości :D

Azi

0

@kaamil1910 Tak. Vat też może być np. 10%. Dlaczego nie jest?

Azi

0

@MESSIah16 fakt że tak szybko obiegło może świadczyć właśnie o tym że promują je celowo i jest to z góry zaplanowane. Ale równie dobrze może to być fake

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

3

@David_Beckham prawidłowo. Nikt normalny hymnu realu nie puszcza

Azi

0

@bartekvisca bardzo mnie cieszy że mijają Warszawę dla odmiany

Azi

1

@karolszymek postaw na ich awans to będziesz miał pewność że łykniemy.


A tak serio to chyba jesteśmy faworytem realnie dawalbym na prawdopodobieństwo góra 60:40

Azi

0

@karolszymek strasznie dużo tych aut na rynku. A szukam po dieslu w roczniku 16-18.

Auta nie widziałem więc nie jestem w stanie ocenić czemu tak a nie inaczej.

Jeżeli masz z ogłoszenie na OtoMoto to polecam opis auta na zasadzie im krótszy tym lepszy. Typu "Pierwszy właściciel. Zadbane. Bezwypadkowe. Zapraszam do kontaktu". Im mniej info tym lepiej a jak ktoś będzie chciał coś wiedzieć to zadzwoni i się zapyta. Do tego ze 4 zdjęcia z każdej strony + jedno w środku. Auto oczywiście musi być wyczyszczone.

Azi

0

@karolszymek statki to chyba mazut a nie ON. Ale generalnie moja wiedza z tego zakresu jest dość uboga.

Azi

0

@karolszymek jakie auto dokładnie? Przebieg, pierwszy właściciel?

Azi

0

@mcsarna niestety peło wprowadziło źle standardy ale po tym pisiory to znacznie, znacznie pogłębili. I teraz z jesteśmy w czarnej D. Bo szans na poprawę standardów rządzenia nie widzę

Azi

2

@NeroTFP1 jak by powiedział że "przygotowują się na" to z pewnością byłaby to prawda.

Azi

0

@ranger3120 wygrał dużo ale nigdy nie był kluczowy. Wręcz przeciwnie - był wpychany są siłę bo pasował do nich jak pięść do nosa.

To subiektywna ocena. Moim zdaniem Isco miał potencjał na zostanie absolutnie kluczowym zawodnikiem na dekadę w klubie i w reprezentacji. A w kadrze ma 38 występów.

A z Realem wygrał LM 5 razy

Azi

1

@mcsarna obawiam się że polityka się unormuje ale na zdrowie nam to nie wyjdzie. A będzie to efektem tego że PiS się rozpadnie na mniejsze partie

Azi

7

@Popitek12 Umtiti

I Isco przechodząc do realu zamiast do Barcelony

Azi

2

@MesQueUnClub_87 z jego mózgiem to i tak zrobił dużo więcej niż można było się spodziewać ;)

Azi

0

@Ascend dlatego wstawia zdjęcie z konsekwencjami swoich własnych decyzji? :D

Wiesz. Gdyby on wykazał że cena hurtowa idzie w górę to nawet bym się z Tobą zgodził że chce zaorać Donalda. Ale typ wybitnie nie pomyślał nad tym co wstawia. Bo to co wstawił to jest w 100% jego odpowiedzialność. Nawet zakładając że cena hurtowa by spadła to stacja i tak nie sprzeda Ci taniej niż sama kupiła. Dlatego jest to samo zaoranie a nie zaoranie Tuska.

Azi

0

@speed1 XD
Się chłopak obraził

Azi

0

@Chucky pytaj Donalda. Mało mnie interesuje co on gada i czy mu wierzysz. Dla mnie jest tak samo mało wiarygodny jak Obajtek.

Azi

1

@kaamil1910 właśnie o to chodzi. Ktoś kto dosłownie chwilę wcześniej był prezesem wielkiego koncernu myśli że wystarczy pstryknąć i stanie się cud. A przecież ceny ma stacji są zależne od cen hurtowych czyli to co widzimy na zdjęciu jest pochodną ceny za jego rządów.

I tylko osobniki typu @speed1 mają dziwaczne wyobrażenia że jak ktoś przestaje pełnić jakaś funkcje to konsekwencje jego decyzji spadają na jego następcę. Ale ludzie końca kiedyś przedszkole, potem podstawówkę i zaczynają rozumieć że konsekwencje pewnych decyzji są dość długofalowe.

Azi

5

Czy to najlepsze samo zaoranie w historii? :)

Azi

11

Gavi się nie patyczkuje kiedy widzi mendę w akcji :D


Azi

2

@MESSIah16 Jak się chłopie powołujesz na sondaże -> "Wg sondaży ogromna większość Polaków popiera(...)" to podaj te sondaże bo to w tej chwili wzór wujka Hajto.

Azi

0

@TR3YWAY chyba bez mln ;)

Azi

6

@Jakchcesz zabezpieczył się i napisał "piłkarze" a nie opłacani ludzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?