Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Liga + LM i niech Xavi zostaje :D
0
@TR3YWAY jeżeli tam mamy wyjść to z pewnością Yamal a nie Rapha
1
Pech :(
Rok temu debiutował w pierwszej drużynie ale dużo się nie nagrał
1
@Bobo25 dokładnie. Nie widzę żadnego przewinienia przy tej bramce i uważam za kuriozum że takie bramki miałby nie być uznane. Przy bramce gdzie Torres wychodził to wybiega on do tej piłki i choć idzie ona wysoko nad nim to jednak angażuje on uwagę bramkarza. Jestem w stanie pogodzić się z tym że tam powinien być odgwizdany spalony. Gdyby bramka była uznana z uwagi na to że ta piłka szła dużo za wysoko a bramkarz i tak miał nikłe szansę na interwencję to też nie uznałbym tego za kontrowersję.
8
@Firestone stoi przy linii bocznej i czeka na zmianę.
16
Te najazdy na sędziów i porównywanie sytuacji zaszły za daleko. Wczoraj piłkę do tyłu odegrał koleś z Sevilli. A przy strzale Modrica ten co był na spalonym nie przeszkadzał w ogóle. To nie jest sytuacja tożsama z tą Torresa. Bądźmy choć trochę obiektywni
0
@Rewolucja123 Patrząc po tym jak słabo Real radził sobie wczoraj z autobusem Sevilli (która nawet nie próbowała atakować w 2 połowie) to majster jest jak najbardziej do zgarnięcia. Choć większym problemem pewnie będzie wygranie pozostałych kolejek niż liczenie na potknięcia białych. W końcu czekają nas dwa wyjazdy do Madrytu i teraz Bilbao, choć mocno osłabionym. Natomiast real gra teraz z Valencią na wyjeździe a potem ma mecz LM więc już tutaj jest spora szansa na stratę punktów.
0
Czy kobieca reprezentacja Polski gra teraz drugi mecz towarzyski że Szwajcarami w ciągu kilku dni? Nikt inny nie chciał grać czy skąd taka decyzja?
0
@Barca_bwo męczysz się 100 minut i nic z tego nie masz. Nawet odrobinę satysfakcji z walki. Autobus to jest taktyka absolutnie niszczącą jakąkolwiek przyjemność z gry i oglądania piłki.
2
Ramos co teraz za teatr zaprezentował XD
1
Sevilla wysoko postawiła poprzeczkę? Autobus bez choćby próby wyjścia z akcją. To chyba żart...
0
@TheNekro94 ich twardy elektorat nie jest w stanie tego prostego faktu ogarnąć. Ale cóż - oszukują sami siebie i to ich sprawa.
1
@KrychaFCB praktycznie od zawsze
1
@FcPortoFan1999 ale on nie powiedział że w PL jest prorosyjska tylko że istnieje poparcie dla proruskich. Jak się patrzy na popracie konfederacji to w dodatku niemałe...
0
@Benz Jak kiedyś Barcelona wypuści info że dalej bedzie płaciła wiceszefowi sedziów i ma gdzieś co inni o tym myślą bo i tak im nic nie zrobią, to wtedy pogadamy o podobieństwach...
4
@Kgorecki2500 to zależy od filmu. Animacje to dubbing a w każdym innym przypadku (zakładając że to nie jest film dla dzieci) to napisy
26
Oficjalnie przyznają że będą szerzyć tępa propagandę dla hala dzieci bo i tak żadna instytucja im nic nie zrobi. Nic dziwnego skoro w tych instytucjach siedzą ich kibole.
Szkoda że UEFA nic nie zrobi z tym żeby LL miała choć pozory praworządności...
4
@Rewolucja123 Najbardziej mnie rozwalają ludzie co podają składy typu 352 z zerową liczbą zawodników, którzy mogliby rozciągać grę. Albo jak wchodzi Roque a ludzie piszą że gra na skrzydle choć tylko ślepy by nie zauważył że to po prostu gra na 2 napastników. Ale i tak najbardziej mnie rozwalało narzekanie na Kounde że się nie podłącza do akcji kiedy graliśmy 3 w obronie :D
I ci ludzie narzekają na warsztat Xaviego. Sic!
1
@LukaszFan de Jong na pivocie...
0
@kodi77 na silne ekipy bez jakościowego pivota to samobójstwo. To by wyglądało tak jak dziś Getafe tylko oczywiście my w roli tego kogo leją
23
"SKANDAL
Komentatorzy ESPN właśnie powiedzieli, że jest wiele błędów na korzyść Madrytu, ale w Hiszpanii nikt nie ma odwagi tego powiedzieć, bo następnego dnia byliby bez pracy
ŚWIAT ZDAJE sobie sprawę, z czym konkurujemy"
Jeżeli go jutro zwolnią to będzie wiadomo że mówił prawdę ;)
0
@Kgorecki2500 Bardzo dobry materiał i przy okazji wyjaśnienie
0
@tadzik447 tak mi się właśnie wydaje choć stara karta też wymagała 500W więc przy zakupie wydawało mi się że problemu nie będzie
0
@tadzik447 be quiet! Pure Power 11 CM 500W 80 Plus Gold
0
Są tutaj eksperty od pc, które z samego opisu wywnioskują co może stanowić problem? :D
Kupiłem sobie nową kartę graficzną MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X OC 8GB GDDR6 i po jakimś miesiącu zaczęły się problemy z uruchamianiem kompa. Czasem odpala a czasem piszczy: raz długi i dwa krótkie piknięcia (google mówi że problem z kartą graficzną). Stara karta odpala zawsze i bez problemów - PowerColor Radeon RX 580 Red Dragon 8GB GDDR5.
Nową kartę odesłałem na serwis ale nic nie stwierdzili. Jednak u mnie problem występuje nadal. Podpiąłem więc tą kartę do drugiego pc i tam faktycznie odpala za każdym razem. I teraz już nie wiem co może stanowić problem. Od zasilacza mam 2 kable, które umożliwiają podpięcie karty (tak samo starej jak i nowej) i na obu stara odpala zawsze a nowa tylko czasami. Czasem na chwilę uruchamiają się wiatraki na karcie a czasem nie uruchamiają się wcale. Tylko piszczy.
Kto mi zgadnie w czym może być problem? :)
0
@Pawlak1992 Pytasz Kane czy wygrywa puchary :P
0
@Murazor "dwa komentarze i zero treści"
Kolega @Culer9002 trzyma równy stabilny poziom :D
0
@Arden Fajnie jak rywal podchodzi tak wysoko żeby dało się grać takie piłki
0
@jedrek7000 XD
Widzę że nawet nie wiesz czym jest hejt. Brawo zuchu :D
0
@Culer9002 w takim razie sam nim nie jestem według Twojej definicji :p