Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston jak obstawiasz miejsca?
Oczywiście 2-10 ;)
10
@Kgorecki2500 Nie mam pojęcia kto to jest ale zaprosił ich pewnie spotify
0
@RoberDzik możliwe. Trafiłem na ten wpis 2x z informacją że to ekolodzy ale nie zdziwię się jeżeli ktoś po prostu powielił niesprawdzone info
34
Ekolodzy to współcześni wandale i dokładnie tak trzeba ich traktować. Do pierdla na kilka lat to może się ogarną.
0
Stare dobre 1:0 :)
0
@Sulimo Akurat nie stawiania na młodzież - dosłownie - to Xaviemu zarzucić może tylko wybitny kretyn. Xavi pokazał nie tylko że nie boi się stawiać na gości, którzy w innych klubach nie łapią się nawet na ławkę ale także że się przy tym nie myli.
Bez obrazy ale wy nie siedzicie ani w klubie ani tym bardziej na treningach a macie do powiedzenia tyle jakbyście wiedzieli wszystko. Może byście się czasem zastanowili nad sensem czepiania się Xaviego?
4
@Lionel_Messi10 Dlaczego przehajpowany? Chłopak przyszedł z zupełnie innej ligi, bez znajomości gry w systemie i stylu Barcelony. W dodatku przyzwyczajony jest to dużo ostrzejszego grania. Jest wprowadzany do drużyny tak jak powinien być wprowadzany każdy młody zawodnik. Dostaje okazje ale bez wielkiej presji. A ta była na początku ogromna.
0
@MESSIah16 a masz potrzebę bycia adoptowanym?
1
@TheNekro94 gwiezdne wojny podobno też
16
@Lionel_Messi10 jeszcze jej kałacha dał do zdjęcia... Ja pitole XD
1
https://businessinsider.com.pl/polityka/monika-pawlowska-wybacza-poslom-pis-prezesowi-doradzaja-zle-osoby/e7h35y8
@Bykunn @michal26 Pamiętacie jak pisaliście że Pawłowska nie przyjmie mandatu z uwagi na powiązania z PiSem? Oto przejaw miłości i strachu przed Jareczkiem ;)
1
@AlwaysBlaugrana - nie móc nikogo zarejestrować (łącznie z Cubarsim)
11
@partymaker masz tak nasrane na jego punkcie we łbie że dla ciebie skompromituje się niezależnie od tego co powie.
0
@Emhyr nie pewnie ale na pewno :D
1
@Emhyr myślę że wystarczyłoby to że wszystkie sporne sytuacje nie są gwiazdanie na ich korzyść. Gdzie dziś byłby ten klub?
27
Ciekawe czy istnieje jakiś równoległy wszechświat w którym wszystkie kontrowersje nie są gwiazdanie na korzyść Realu?
W dwumeczu są dwie kontrowersje i obie na korzyść Realu. Co więcej obie skutkują - w bliższej lub dalszej perspektywie - bramką.
Jestem już stary i wiem że uczciwości ani sprawiedliwości nie ma - szczególnie w piłce ale czasem chciałbym wierzyć że jednak jest inaczej.
1
Niektórym na boisku można więcej
0
@DonMatteo901 byłem tam. Wszyscy policjanci krzyczeli że chcą autograf od Memtezena.
4
@macio_944 ten sam Manzano dał im 3 punkty w meczu z nami. W zestawieniu autor wspomina o tym jak "nie zauważył" faulu na Araujo kiedy prowadziliśmy 1:0.
Real to hipokryci do potęgi n-tej.
9
Real ma dodanych tyle pkt. co drużyny z miejsc 2-4 tego rankingu. I 50% wszystkich "dodanych" na błędach VARu punktów w lidze. Kto by się spodziewał? ;)
1
@LjakRoberciik zły stan techniczny? auta? 20 zł?
1
@Forsyth tak jest od lat przecież...
0
@MeAndSwan tego ćpuna czy @Comentateiro ? :P
1
@Firestone Dobrze że miał 3 podejścia bo pierwsze dwa uwalił :P
5
Real załatwił lodóweczkę dla typa, który promuje ich jak może. Tylko dlatego że się chłopak pomylił i za wcześnie zagwizdał. Taki Real, który walczy z sędziami niemal jawnie ich wspierających, to ja nawet lubię :D
15
Czyżby to był @Comentateiro ? ;)
0
@cules100pro a gdzie ławki rezerwowych? Bo na grafice jest chyba jedna albo to wyjście z tunelu
0
@wojopancer na co rywale tylko czekali żeby wyjść z kontrą...
0
@Mattems po wcześniejszym meczu to raczej nie Fermin
0
@arasz1819 na szczęście nie. Choć Fermin zagrał tak fatalnie że w sumie nie wiem czy S. Roberto nie zagrałby podobnie