Azi

0

@mekston jak obstawiasz miejsca?
Oczywiście 2-10 ;)

Azi

10

@Kgorecki2500 Nie mam pojęcia kto to jest ale zaprosił ich pewnie spotify

Azi

0

@RoberDzik możliwe. Trafiłem na ten wpis 2x z informacją że to ekolodzy ale nie zdziwię się jeżeli ktoś po prostu powielił niesprawdzone info

Azi

34

Ekolodzy to współcześni wandale i dokładnie tak trzeba ich traktować. Do pierdla na kilka lat to może się ogarną.

Azi

0

Stare dobre 1:0 :)

Azi

0

@Sulimo Akurat nie stawiania na młodzież - dosłownie - to Xaviemu zarzucić może tylko wybitny kretyn. Xavi pokazał nie tylko że nie boi się stawiać na gości, którzy w innych klubach nie łapią się nawet na ławkę ale także że się przy tym nie myli.

Bez obrazy ale wy nie siedzicie ani w klubie ani tym bardziej na treningach a macie do powiedzenia tyle jakbyście wiedzieli wszystko. Może byście się czasem zastanowili nad sensem czepiania się Xaviego?

Azi

4

@Lionel_Messi10 Dlaczego przehajpowany? Chłopak przyszedł z zupełnie innej ligi, bez znajomości gry w systemie i stylu Barcelony. W dodatku przyzwyczajony jest to dużo ostrzejszego grania. Jest wprowadzany do drużyny tak jak powinien być wprowadzany każdy młody zawodnik. Dostaje okazje ale bez wielkiej presji. A ta była na początku ogromna.

Azi

0

@MESSIah16 a masz potrzebę bycia adoptowanym?

Azi

1

@TheNekro94 gwiezdne wojny podobno też

Azi

16

@Lionel_Messi10 jeszcze jej kałacha dał do zdjęcia... Ja pitole XD

Azi

1

https://businessinsider.com.pl/polityka/monika-pawlowska-wybacza-poslom-pis-prezesowi-doradzaja-zle-osoby/e7h35y8

@Bykunn @michal26 Pamiętacie jak pisaliście że Pawłowska nie przyjmie mandatu z uwagi na powiązania z PiSem? Oto przejaw miłości i strachu przed Jareczkiem ;)

Azi

1

@AlwaysBlaugrana - nie móc nikogo zarejestrować (łącznie z Cubarsim)

Azi

11

@partymaker masz tak nasrane na jego punkcie we łbie że dla ciebie skompromituje się niezależnie od tego co powie.

Azi

0

@Emhyr nie pewnie ale na pewno :D

Azi

1

@Emhyr myślę że wystarczyłoby to że wszystkie sporne sytuacje nie są gwiazdanie na ich korzyść. Gdzie dziś byłby ten klub?

Azi

27

Ciekawe czy istnieje jakiś równoległy wszechświat w którym wszystkie kontrowersje nie są gwiazdanie na korzyść Realu?

W dwumeczu są dwie kontrowersje i obie na korzyść Realu. Co więcej obie skutkują - w bliższej lub dalszej perspektywie - bramką.

Jestem już stary i wiem że uczciwości ani sprawiedliwości nie ma - szczególnie w piłce ale czasem chciałbym wierzyć że jednak jest inaczej.

Azi

1

Niektórym na boisku można więcej

Azi

0

@DonMatteo901 byłem tam. Wszyscy policjanci krzyczeli że chcą autograf od Memtezena.

Azi

4

@macio_944 ten sam Manzano dał im 3 punkty w meczu z nami. W zestawieniu autor wspomina o tym jak "nie zauważył" faulu na Araujo kiedy prowadziliśmy 1:0.

Real to hipokryci do potęgi n-tej.

Azi

9

Real ma dodanych tyle pkt. co drużyny z miejsc 2-4 tego rankingu. I 50% wszystkich "dodanych" na błędach VARu punktów w lidze. Kto by się spodziewał? ;)

Azi

1

@LjakRoberciik zły stan techniczny? auta? 20 zł?

Azi

1

@Forsyth tak jest od lat przecież...

Azi

0

@MeAndSwan tego ćpuna czy @Comentateiro ? :P

Azi

1

@Firestone Dobrze że miał 3 podejścia bo pierwsze dwa uwalił :P

Azi

5

Real załatwił lodóweczkę dla typa, który promuje ich jak może. Tylko dlatego że się chłopak pomylił i za wcześnie zagwizdał. Taki Real, który walczy z sędziami niemal jawnie ich wspierających, to ja nawet lubię :D

Azi

15

Czyżby to był @Comentateiro ? ;)

Azi

0

@cules100pro a gdzie ławki rezerwowych? Bo na grafice jest chyba jedna albo to wyjście z tunelu

Azi

0

@wojopancer na co rywale tylko czekali żeby wyjść z kontrą...

Azi

0

@Mattems po wcześniejszym meczu to raczej nie Fermin

Azi

0

@arasz1819 na szczęście nie. Choć Fermin zagrał tak fatalnie że w sumie nie wiem czy S. Roberto nie zagrałby podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?