Azi

14

ta kontuzja to w 100% wina liniowego...

Azi

0

@Roobo nie sądzę aby grał po lewej. To raczej będzie 4222. Obstawiam że bliżej lewej będzie Fermin a to Cancelo będzie biegał przy linii

Azi

4

@macio_944 co Ty robisz w mojej łazience?!?

Azi

0

@Pedri16Future polecam takich typów dojechać tym samym ;)

Azi

2

@TSWKRK pijany jesteś? Wymieniasz gościa który może być topowym zawodnikiem za idiotę z megalomanią?

Azi

0

@MESSIah16 nie polsko-rosyjskie bo ruskie z pewnością w pierwszej kolejności zaatakują Litwę, Łotwę i Estonię.

Azi

2

@Culer9002 nie mam nic przeciwko temu żeby dla odmiany nas przepchnęli bo to znaczy że byśmy awansowali :P

Azi

0

@Culer9002 kiedy ostatnio nasz przepchnęli w LM? :D

Azi

13

Tak - to jest koleś który udawał że nie widzi karnego na Dembele w pierwszym meczu z Bayernem w poprzednim sezonie. A na VARze siedzi koleś, który w tym sezonie odpowiadał już za 4 mecze włoskich ekip w LM i wszystkie 4 mecze włosi wygrali. 2x Napoli, raz Inter i raz Milan.

Azi

1

@norbi77 sztuczka fajna tylko że to była banalna strata

Azi

1

Legia się przełamała. Wygląda na to że po 3 remisach przegrana z Widzewem :P

Azi

0

@cisman ale kolega sobie wyobraził że "połowa" myśli jednak inaczej.

Azi

13

@NeroTFP1 Jedyny człowiek, który doliczył do nieskończoności. Dwa razy!

Azi

1

MatirixOut!!!!!!!

Azi

18

Karny jak nic. Chyba że ktoś jest kibicem realu to wtedy czerwona dla Raphy. Dlaczego? Bo tak!

Azi

0

@MarioVeB!

Azi

2

@michal26 punkt Haasa to w 3/4 zasługa Magnussena. To jak trzymał rywali za plecami - szacun

Azi

1

@mekston nie dość że jest najlepszy to jeszcze ma bolid zdecydowanie lepszy od konkurentów. Skoro nawet Perez nie ma problemów żeby zająć 2 miejsce to różnica jest gigantyczna.

Azi

1

@MichuZ44 Haas odwalił dziś świetną robotę! Ten punkt to gigantyczna zasługa Magnussena.

Azi

1

@mekston Albion łyknął szczura

Azi

0

@mekston dlaczego założyli mu H a nie S?

Azi

0

Dziwne że Tsunoda nie bluzga jeszcze :D

Azi

0

@mekston robotę to zrobi jak się rozbije a Hulk będzie kończył na softach ;)

obstawiam 36-40 okrążenie

Azi

1

@mekston Właśnie miałem napisać że obstawiam że Tsunoda zaraz rozbije siebie i kogoś

mam nadzieję że szczura...

Azi

0

Dla Magnussena chyba teraz bardziej opłaca się rozbić żeby pomóc koledze niż walczyć do końca

Azi

0

@barcelonaLM który nic nie wygra...

Azi

0

Człowiek-niedźwiedź nie radzi sobie z Haasem :)

Azi

0

@weber10michal Czytam w myślach o kogo chodzi...
Grzesiek Rasiak?

Azi

0

@mekston co powiedział? :)

Azi

2

@mekston Popsuł się przed startem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?