Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
ta kontuzja to w 100% wina liniowego...
0
@Roobo nie sądzę aby grał po lewej. To raczej będzie 4222. Obstawiam że bliżej lewej będzie Fermin a to Cancelo będzie biegał przy linii
4
@macio_944 co Ty robisz w mojej łazience?!?
0
@Pedri16Future polecam takich typów dojechać tym samym ;)
2
@TSWKRK pijany jesteś? Wymieniasz gościa który może być topowym zawodnikiem za idiotę z megalomanią?
0
@MESSIah16 nie polsko-rosyjskie bo ruskie z pewnością w pierwszej kolejności zaatakują Litwę, Łotwę i Estonię.
2
@Culer9002 nie mam nic przeciwko temu żeby dla odmiany nas przepchnęli bo to znaczy że byśmy awansowali :P
0
@Culer9002 kiedy ostatnio nasz przepchnęli w LM? :D
13
Tak - to jest koleś który udawał że nie widzi karnego na Dembele w pierwszym meczu z Bayernem w poprzednim sezonie. A na VARze siedzi koleś, który w tym sezonie odpowiadał już za 4 mecze włoskich ekip w LM i wszystkie 4 mecze włosi wygrali. 2x Napoli, raz Inter i raz Milan.
1
@norbi77 sztuczka fajna tylko że to była banalna strata
1
Legia się przełamała. Wygląda na to że po 3 remisach przegrana z Widzewem :P
0
@cisman ale kolega sobie wyobraził że "połowa" myśli jednak inaczej.
13
@NeroTFP1 Jedyny człowiek, który doliczył do nieskończoności. Dwa razy!
1
MatirixOut!!!!!!!
18
Karny jak nic. Chyba że ktoś jest kibicem realu to wtedy czerwona dla Raphy. Dlaczego? Bo tak!
0
@MarioVeB!
2
@michal26 punkt Haasa to w 3/4 zasługa Magnussena. To jak trzymał rywali za plecami - szacun
1
@mekston nie dość że jest najlepszy to jeszcze ma bolid zdecydowanie lepszy od konkurentów. Skoro nawet Perez nie ma problemów żeby zająć 2 miejsce to różnica jest gigantyczna.
1
@MichuZ44 Haas odwalił dziś świetną robotę! Ten punkt to gigantyczna zasługa Magnussena.
1
@mekston Albion łyknął szczura
0
@mekston dlaczego założyli mu H a nie S?
0
Dziwne że Tsunoda nie bluzga jeszcze :D
0
@mekston robotę to zrobi jak się rozbije a Hulk będzie kończył na softach ;)
obstawiam 36-40 okrążenie
1
@mekston Właśnie miałem napisać że obstawiam że Tsunoda zaraz rozbije siebie i kogoś
mam nadzieję że szczura...
0
Dla Magnussena chyba teraz bardziej opłaca się rozbić żeby pomóc koledze niż walczyć do końca
0
@barcelonaLM który nic nie wygra...
0
Człowiek-niedźwiedź nie radzi sobie z Haasem :)
0
@weber10michal Czytam w myślach o kogo chodzi...
Grzesiek Rasiak?
0
@mekston co powiedział? :)
2
@mekston Popsuł się przed startem :D