Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub skoro nie załapałeś że robię sobie jaja to nie ja jestem biedny XD
1
@Barcasub bidulku Ty, każą coś robić. Jak Ty to przeżyjesz?! ;)
1
@mr Barca tym bardziej że tych 200 mln do oglądania nikt Ci nie da ;)
3
@MesQueUnClub96 oczywiście że się połamie. Dlaczego miałby się nie połamać jak Ansu. Każdy się łamie jak Ansu. @QuaReL mówi to tak będzie!!
Xd
0
@ShawnC XD
Teraz zamiast durnych opinii serwujesz mi durne gdybania o kolejnym sezonie.
Skończmy tutaj. Dość się ośmieszyłeś.
0
@ShawnC i w poprzednim sezonie nie wyszliśmy z grupy LM a w tym tak. W dodatku udało się przejść kolejnego rywala. Dokładnie tak jak zakładał klub. Brawo - właśnie ogarnąłeś że jest progres! Zuchu!
0
@ShawnC XD
Taaa. A ligę wygraliśmy przypadkiem w poprzednim sezonie. Typie weź się nie ośmieszaj już :D
0
@Polaco9 nikt od Ciebie nie oczekuje podpisywania czegokolwiek ale zupełnie inną kwestią jest to że pozwalasz sobie zrobić z mózgu owies i nie rozumiesz rzeczy które są dość oczywiste - szczególnie jak się popatrzy na okoliczności, ciekawe "przypadki", czas dokonania i skutki.
1
Szambo gotowe żeby się wylać
15
Oho. Wyślą na Ukrainę czołgi i samoloty! A nie, czekaj...
0
@Polaco9 ci co byli w sali to raczej nie ale Ci co przygotowali ta masakrę i są za nią odpowiedzialni to już tak
1
@mekston czuł zagrożenie ze strony Haasa ;)
0
@Emhyr ile $$$$ to kosztowało i gdzie taki można było nabyć?
0
Dobrze liczę? Kupując pakiet Polsatu na 30 dni w dniu naszego meczu z PSG - starczy on idealnie na rewanż w półfinale?
A w kolejnym sezonie już bez tego polsat-szajsu...
1
@kulek22 w jakimkolwiek innym kierunku niż najbardziej strzeżona i obstawiona wojskiem granica? XD
9
@Forsyth Tak - stawia sądy w bardzo złym świetle. I całe sądownictwo za PiSu...
0
@ShawnC nie podałeś żadnych argumentów. To są wyłącznie twoje opinie typie XD
W dodatku głupie i nie przystające do rzeczywistości
0
@michal26 Zaczęło się ;)
1
@Emhyr Teraz na Kremlu patrzą na siebie ludzie którzy przygotowali atak i mieli gotowy scenariusz i czekają aż ktoś zapyta "i co teraz?" :D
2
@barcanawieki Barcelona może Włochy albo Portugalia
1
@partymaker a to pierwszy raz? :D
1
@michal26 w rosji terroryści są tak porządni że nawet jak chcą nabroić to nie zrobią tego przed wyborami albo co bardziej szkodliwe - w trakcie, tylko kilka dni po nich. Dobrze wychowani ci terroryści. Nie to co w innych krajach!
0
@michal26 to zobacz wpis kolegi niżej niż Twoja wypowiedź. Jeszcze nic nie napisali a już szuka usprawiedliwień i zielonych ludzików. O tym właśnie napisałem.
Cieszy mnie że potrafisz trzeźwo podejść do tematu. W sumie jak ktoś ma 30 lat to nie ogląda takich akcji po raz pierwszy. A 3 albo i 4. I ciekawe że scenariusz jest niemal identyczny - tylko sceneria się zmienia.
0
@Kozinho. ciekawe bo akurat prawda o poprzednich atakach jest dość dobrze znana ;)
Ciekawe że tym razem miałoby się stać inaczej. Kilka dni po wyborach... Taaaaa.
0
@Kozinho. możesz uważać że to jad ale to zwyczajne doświadczenie. Zresztą zaczekaj kilka dni to sam się przekonasz :)
5
@Arden wysadzanie bloków, atak na szkołę, atak na teatr. I zawsze okazuje się że to ruskie służby. Porażką będzie jak znajdzie się choć jeden naiwny, który złapie się na ruską narrację.
5
Już widzę jak w ciągu kilku najbliższych dni labamba będzie bombardowana proruskimi wpisami i atakami na Ukraińców. Zupełnym przypadkiem będą w tym brali ludzie powiązani z jedną z partii. Przypadkiem :D
Cieszę się że nie urodziłem się w rosji. Tam w ciągu ostatnich lat już któryś raz mordują własnych obywateli żeby usprawiedliwić jakieś swoje akcje "odwetowe". Potem okazuje się że to nie terroryści ale służby ale i tak powielają ten sam scenariusz po kilku latach. A naiwni jak zawsze kupią.
0
@ShawnC No masz piękny punkt widzenia ale niestety nie jest to rzeczywistość. A doświadczenie uczy że choćby Ci się pokazało słońce to dalej będziesz opowiadał że jest noc i to co widzisz to księżyc.
0
@JoeBlack gdyby mogli prowadzić jeszcze gorsza wojnę to by ją prowadzili
0
@ShawnC to jest właśnie ta wyobraźnia pseudokibica. Pięknie ja przedstaileś :)