Azi

0

@Barcasub skoro nie załapałeś że robię sobie jaja to nie ja jestem biedny XD

Azi

1

@Barcasub bidulku Ty, każą coś robić. Jak Ty to przeżyjesz?! ;)

Azi

1

@mr Barca tym bardziej że tych 200 mln do oglądania nikt Ci nie da ;)

Azi

3

@MesQueUnClub96 oczywiście że się połamie. Dlaczego miałby się nie połamać jak Ansu. Każdy się łamie jak Ansu. @QuaReL mówi to tak będzie!!
Xd

Azi

0

@ShawnC XD
Teraz zamiast durnych opinii serwujesz mi durne gdybania o kolejnym sezonie.

Skończmy tutaj. Dość się ośmieszyłeś.

Azi

0

@ShawnC i w poprzednim sezonie nie wyszliśmy z grupy LM a w tym tak. W dodatku udało się przejść kolejnego rywala. Dokładnie tak jak zakładał klub. Brawo - właśnie ogarnąłeś że jest progres! Zuchu!

Azi

0

@ShawnC XD
Taaa. A ligę wygraliśmy przypadkiem w poprzednim sezonie. Typie weź się nie ośmieszaj już :D

Azi

0

@Polaco9 nikt od Ciebie nie oczekuje podpisywania czegokolwiek ale zupełnie inną kwestią jest to że pozwalasz sobie zrobić z mózgu owies i nie rozumiesz rzeczy które są dość oczywiste - szczególnie jak się popatrzy na okoliczności, ciekawe "przypadki", czas dokonania i skutki.


Azi

1

Szambo gotowe żeby się wylać

Azi

15

Oho. Wyślą na Ukrainę czołgi i samoloty! A nie, czekaj...

Azi

0

@Polaco9 ci co byli w sali to raczej nie ale Ci co przygotowali ta masakrę i są za nią odpowiedzialni to już tak

Azi

1

@mekston czuł zagrożenie ze strony Haasa ;)

Azi

0

@Emhyr ile $$$$ to kosztowało i gdzie taki można było nabyć?

Azi

0

Dobrze liczę? Kupując pakiet Polsatu na 30 dni w dniu naszego meczu z PSG - starczy on idealnie na rewanż w półfinale?

A w kolejnym sezonie już bez tego polsat-szajsu...

Azi

1

@kulek22 w jakimkolwiek innym kierunku niż najbardziej strzeżona i obstawiona wojskiem granica? XD

Azi

9

@Forsyth Tak - stawia sądy w bardzo złym świetle. I całe sądownictwo za PiSu...

Azi

0

@ShawnC nie podałeś żadnych argumentów. To są wyłącznie twoje opinie typie XD
W dodatku głupie i nie przystające do rzeczywistości

Azi

0

@michal26 Zaczęło się ;)


Azi

1

@Emhyr Teraz na Kremlu patrzą na siebie ludzie którzy przygotowali atak i mieli gotowy scenariusz i czekają aż ktoś zapyta "i co teraz?" :D

Azi

2

@barcanawieki Barcelona może Włochy albo Portugalia

Azi

1

@partymaker a to pierwszy raz? :D

Azi

1

@michal26 w rosji terroryści są tak porządni że nawet jak chcą nabroić to nie zrobią tego przed wyborami albo co bardziej szkodliwe - w trakcie, tylko kilka dni po nich. Dobrze wychowani ci terroryści. Nie to co w innych krajach!

Azi

0

@michal26 to zobacz wpis kolegi niżej niż Twoja wypowiedź. Jeszcze nic nie napisali a już szuka usprawiedliwień i zielonych ludzików. O tym właśnie napisałem.

Cieszy mnie że potrafisz trzeźwo podejść do tematu. W sumie jak ktoś ma 30 lat to nie ogląda takich akcji po raz pierwszy. A 3 albo i 4. I ciekawe że scenariusz jest niemal identyczny - tylko sceneria się zmienia.

Azi

0

@Kozinho. ciekawe bo akurat prawda o poprzednich atakach jest dość dobrze znana ;)
Ciekawe że tym razem miałoby się stać inaczej. Kilka dni po wyborach... Taaaaa.

Azi

0

@Kozinho. możesz uważać że to jad ale to zwyczajne doświadczenie. Zresztą zaczekaj kilka dni to sam się przekonasz :)

Azi

5

@Arden wysadzanie bloków, atak na szkołę, atak na teatr. I zawsze okazuje się że to ruskie służby. Porażką będzie jak znajdzie się choć jeden naiwny, który złapie się na ruską narrację.

Azi

5

Już widzę jak w ciągu kilku najbliższych dni labamba będzie bombardowana proruskimi wpisami i atakami na Ukraińców. Zupełnym przypadkiem będą w tym brali ludzie powiązani z jedną z partii. Przypadkiem :D


Cieszę się że nie urodziłem się w rosji. Tam w ciągu ostatnich lat już któryś raz mordują własnych obywateli żeby usprawiedliwić jakieś swoje akcje "odwetowe". Potem okazuje się że to nie terroryści ale służby ale i tak powielają ten sam scenariusz po kilku latach. A naiwni jak zawsze kupią.

Azi

0

@ShawnC No masz piękny punkt widzenia ale niestety nie jest to rzeczywistość. A doświadczenie uczy że choćby Ci się pokazało słońce to dalej będziesz opowiadał że jest noc i to co widzisz to księżyc.

Azi

0

@JoeBlack gdyby mogli prowadzić jeszcze gorsza wojnę to by ją prowadzili

Azi

0

@ShawnC to jest właśnie ta wyobraźnia pseudokibica. Pięknie ja przedstaileś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?