Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 niech doją BMWiakow bez litości :)
2
@Pawlusek sprzedać wszystkich i nie kupować nikogo!!
1
@draxidox za darmo to uczciwa cena. Ale płacić za eketryka? Jako 2/3 auto to może, jeżeli się ma duży nadmiar niepotrzebnej gotówki. W każdym innym wypadku brzmi to jak głupota.
7
U ruskich nie można szpiegować bez licencji ;)
4
@Miszak bo wcisnęli Ci kit że to obywatelski obowiązek albo że ma znaczenie czy wybierzesz złodzieja A czy B
2
@tomek8756 nie idę jak zawsze
10
@kuz nie wiem czy będą farfocle ale z pewnością wszystkie sporne sytuacje będą na przez sędziów interpretowane na korzyść śmietankowych. Tak uczy historia.
3
@MontelQ z pewnością jest to strasznie niebezpieczne. I szkodliwe. Na piwno.
1
@Safrani skarpetki :D
2
@MesQueUnClub96 dlatego też napisałem co było kiedy ja miałem 18.
Nadal można kupić coś fajnego.
1
@tristan87 widzę że kolega w podobnym wieku co ja ;)
3
@MesQueUnClub96 za moich czasów, a było to 20 lat temu, kupowało się jakieś śmieszne prezenty. Oczywiście głównie w sex shopach
6
@VegetaPolska kasy się nie daje w prezencie jeżeli nie jedziesz na wesele. To straszna wiocha że nie chciało ci się 5 minut pomyśleć co kupić...
0
@Mario96w a kiedy miss labamba?
8
Tamta Barcelona to był po prostu potwór. Nie jeden usłyszał "boom, boom, boom" :)
3
Taka ma by jego rola. Mało minut ale jakościowe zmiany. Na takich warunkach może zostać, choć fakt, że ma opaskę jest trochę kuriozalny ;)
0
@Bobo25 nikt nie dopuści żadnych naszych prokuratorów do śledztwa w czasie wojny. Bezsensowne spekulacje. Tutaj w grę może wchodzić wyłącznie oskarżenie o zbrodnie wojenne ale do tego nie dojdzie. A na pewno nie przy okazji tego ataku.
Wydalenie ambasadora jest jak najbardziej rozsądnym podejściem. Typ jest prorosyjskim i antypolskim gnojkiem. Pytanie jest dlaczego go do PL wysłali. Widzę 3 opcje:
I. w Izraelu są "żartownisie", którzy stwierdzili, że wyślą takiego dzbana, żeby nas wkurzyć - co ma miejsce.
II. typa zlośliwie skierowali do nas "za karę"
III. Kombinacja I+II
Tak czy inaczej wydalenie takiego dzbana nie może pogorszyć stosunków, bo jeżeli ktoś nas tak traktuje to należy walnąć w stół. Co więcej - można trochę pograć kartą "zbrodnie wojenne" tak długo aż USA-ńce nam nie pogrożą grubym paluchem. Jestem pewien że WB i Australia chętnie pograją w taką grę z nami.
2
O ile Ator od jakiegoś roku z hakiem ma jakieś dziwne odjazdy to tutaj ma absolutną racje. Ja nie chcę żeby ktoś mi mówił "przeprosił". Jeżeli nie robi tego publicznie to takie "przeprosiny" są gówno warte.
2
@Sulimo https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/no-ja-pierdole-powinno-wyjsc-inaczej-bubbles-chlopaki-z-barakow.jpg
6
@draxidox kto tego typa zrobił prezydentem Warszawy? Śmiech na sali.
Swoją drogą - sprzedaż gruntów obecnego okęcia - to byłby majstersztyk lepszy niż budowa tunelu wzdłuż wisły.
2
@Zoker a jak zapłacisz sam to się okazuje że to feministka a Ty jesteś szowinistą. I po jednej akcji wiesz, że z kobietą nie chcesz mieć nic wspólnego :D
2
@NeroTFP1 daleko musisz chodzić do tego monopolowego ;)
1
@Rewolucja123 Nieźle. Ja mam dziś "prawie" tyle co Ty -> 3600,0
1
@Kozinho. generalnie polecam żebyś nie dał się zabić. Nie tylko za banderowców ale np. za oszołomów z LaBamby również nie.
7
@Luciano99 ja wiem że praca w Twoim "zakładzie" to prestiż i powód do dumy ale jak patrzę na @Kessie to mam wrażenie, że jednak będziesz musiał dać mu choć minimalną, żeby w maju pojawił się w robocie.
https://zapodaj.net/images/cf82e909ababb.jpg
0
@Kozinho. A Ty uciekniesz?
0
@Benz bardzo dziękuję za Twoją radę. Ale mam ja gdzieś :D
0
@Kgorecki2500 jeżeli będę musiał to nie ucieknę jak co poniektórzy tutaj.
0
@Aragorn33 jeżeli nie ma innego wyjścia niż wojna to lepiej brać w niej udział nie na naszym terytorium. Tak dla odmiany
0
@JohnnySilverhand lubię placki
@Benz na pewno zrobię to prędzej niż Ty. Do tego trzeba mieć jaja więc odpadasz :D