Azi

1

@marcin62 niech doją BMWiakow bez litości :)

Azi

2

@Pawlusek sprzedać wszystkich i nie kupować nikogo!!

Azi

1

@draxidox za darmo to uczciwa cena. Ale płacić za eketryka? Jako 2/3 auto to może, jeżeli się ma duży nadmiar niepotrzebnej gotówki. W każdym innym wypadku brzmi to jak głupota.

Azi

7

U ruskich nie można szpiegować bez licencji ;)


Azi

4

@Miszak bo wcisnęli Ci kit że to obywatelski obowiązek albo że ma znaczenie czy wybierzesz złodzieja A czy B

Azi

2

@tomek8756 nie idę jak zawsze

Azi

10

@kuz nie wiem czy będą farfocle ale z pewnością wszystkie sporne sytuacje będą na przez sędziów interpretowane na korzyść śmietankowych. Tak uczy historia.

Azi

3

@MontelQ z pewnością jest to strasznie niebezpieczne. I szkodliwe. Na piwno.

Azi

1

@Safrani skarpetki :D

Azi

2

@MesQueUnClub96 dlatego też napisałem co było kiedy ja miałem 18.

Nadal można kupić coś fajnego.

Azi

1

@tristan87 widzę że kolega w podobnym wieku co ja ;)

Azi

3

@MesQueUnClub96 za moich czasów, a było to 20 lat temu, kupowało się jakieś śmieszne prezenty. Oczywiście głównie w sex shopach

Azi

6

@VegetaPolska kasy się nie daje w prezencie jeżeli nie jedziesz na wesele. To straszna wiocha że nie chciało ci się 5 minut pomyśleć co kupić...

Azi

0

@Mario96w a kiedy miss labamba?

Azi

8

Tamta Barcelona to był po prostu potwór. Nie jeden usłyszał "boom, boom, boom" :)

Azi

3

Taka ma by jego rola. Mało minut ale jakościowe zmiany. Na takich warunkach może zostać, choć fakt, że ma opaskę jest trochę kuriozalny ;)

Azi

0

@Bobo25 nikt nie dopuści żadnych naszych prokuratorów do śledztwa w czasie wojny. Bezsensowne spekulacje. Tutaj w grę może wchodzić wyłącznie oskarżenie o zbrodnie wojenne ale do tego nie dojdzie. A na pewno nie przy okazji tego ataku.

Wydalenie ambasadora jest jak najbardziej rozsądnym podejściem. Typ jest prorosyjskim i antypolskim gnojkiem. Pytanie jest dlaczego go do PL wysłali. Widzę 3 opcje:
I. w Izraelu są "żartownisie", którzy stwierdzili, że wyślą takiego dzbana, żeby nas wkurzyć - co ma miejsce.
II. typa zlośliwie skierowali do nas "za karę"
III. Kombinacja I+II

Tak czy inaczej wydalenie takiego dzbana nie może pogorszyć stosunków, bo jeżeli ktoś nas tak traktuje to należy walnąć w stół. Co więcej - można trochę pograć kartą "zbrodnie wojenne" tak długo aż USA-ńce nam nie pogrożą grubym paluchem. Jestem pewien że WB i Australia chętnie pograją w taką grę z nami.

Azi

2

O ile Ator od jakiegoś roku z hakiem ma jakieś dziwne odjazdy to tutaj ma absolutną racje. Ja nie chcę żeby ktoś mi mówił "przeprosił". Jeżeli nie robi tego publicznie to takie "przeprosiny" są gówno warte.


Azi

6

@draxidox kto tego typa zrobił prezydentem Warszawy? Śmiech na sali.

Swoją drogą - sprzedaż gruntów obecnego okęcia - to byłby majstersztyk lepszy niż budowa tunelu wzdłuż wisły.

Azi

2

@Zoker a jak zapłacisz sam to się okazuje że to feministka a Ty jesteś szowinistą. I po jednej akcji wiesz, że z kobietą nie chcesz mieć nic wspólnego :D

Azi

2

@NeroTFP1 daleko musisz chodzić do tego monopolowego ;)

Azi

1

@Rewolucja123 Nieźle. Ja mam dziś "prawie" tyle co Ty -> 3600,0

Azi

1

@Kozinho. generalnie polecam żebyś nie dał się zabić. Nie tylko za banderowców ale np. za oszołomów z LaBamby również nie.

Azi

7

@Luciano99 ja wiem że praca w Twoim "zakładzie" to prestiż i powód do dumy ale jak patrzę na @Kessie to mam wrażenie, że jednak będziesz musiał dać mu choć minimalną, żeby w maju pojawił się w robocie.

https://zapodaj.net/images/cf82e909ababb.jpg

Azi

0

@Kozinho. A Ty uciekniesz?

Azi

0

@Benz bardzo dziękuję za Twoją radę. Ale mam ja gdzieś :D

Azi

0

@Kgorecki2500 jeżeli będę musiał to nie ucieknę jak co poniektórzy tutaj.

Azi

0

@Aragorn33 jeżeli nie ma innego wyjścia niż wojna to lepiej brać w niej udział nie na naszym terytorium. Tak dla odmiany

Azi

0

@JohnnySilverhand lubię placki

@Benz na pewno zrobię to prędzej niż Ty. Do tego trzeba mieć jaja więc odpadasz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?