Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 20/21, 07/08, 02/03
0
@Kuba_1 to młody jesteś bardzo :D
0
@Who_you_mam normalnie zwalniamy zawodników którzy zagrają słaby mecz XD
Alonso świetnie będzie grał za Cancelo. Miodzio pomysł
7
@Jay1981 do tego 3 sędziów
0
Dziś obstawiam gładkie zwycięstwo Barcelony 4:0 :)
0
@clyde dziewczyny z liceum to naprawdę trudno uznać za dzieci ;)
0
@El Madridista. Z opisu brzmi jak pedofil
3
@Kgorecki2500 "zgodziłem się kandydować" XD
1
@Radioactive9705 a Jeanne Calment?
0
Czarny tydzień. Odpadamy z LM a w lidze na klasyk wyznaczają nam krętacza i promadryckiego dzbana.
0
LM nas wydy... oszukała. Ciężkie jest dziś życie kibica Barcelony :'(
9
Gdyby w poprzednim sezonie sędziowie nie wałkowali nas w dwumeczu z Interem i pierwszym meczem z Bayernem to Barcelona by wyszła z grupy. Ale kiedy Dembele grał w Barcelonie to się nie dyktowało karnych. Nie gwizdało się też karnych za zagrania ręką i faule w polu karnym Interu. Taki tam szczegół.
Może więc tak trochę wyrozumiałości i dla odmiany jak są kontrowersyjne sytuacje to czasem odgwizdać je na korzyść Barcelony? Bo na tą chwilę to chyba wszystko idzie przeciwko Barcy...
0
Soto Grado kolejna madryca pokraka...
0
Jutro Oriol, Fermin, Pedri a może w środku Rapha i Felix na skrzydle?
2
@Stinger_ czasem tak bywa
1
@Kgorecki2500 civil war podobno dobre
3
Niezła wtopa jednego z najbardziej znanych ruskich trolli :D
1
@LM10GOAT Bez Christensena będzie mega ciężko. Obawiam się że wjadą w nas jak w masło - niemal jak na początku drugiej połowy.
0
@draxidox ależ wypieścił. Pięknie zagrane
0
@Tomaszekkkkk na polsatboxgo zapewne się da
0
@Safrani a ja twierdzę że nie?
0
@Safrani ale ja nie pisze do niego tylko odpowiadam na Twoją wypowiedź
0
@Safrani wątpię. Myślę że realnie za 2 lub 3 sezony będziemy na prostej
3
@ObiwanKenobi może ja jestem dziwny ale nie przeszkadzają mi nasi byli zawodnicy, którzy celebrują bramki. Nawet strzelone Barcelonie. O ile nie robią tego w prowokujący sposób to niech się cieszą. I tak Barca z nimi wygra ;)
2
Rewanż bez Duńczyka i el capitano. Będzie dziura w składzie. Na bank wyjdzie Frankie, Gudno i Pedri ale obawiam się że może być potrzeba wystawienia Oriola
0
I S. Roberto do tego
0
@Toretto zapewne tak - jednak dużo w klubie jest rzeczy które trudno "przeżuć".
6
Jest pięknie! Jest wspaniale! Z wyjazdu wracamy z zaliczką bramkową. VAMOS!!
1
@macio_944 Ty chyba dobrej kawy nie piłeś :D
1
@marcin62 niech doją BMWiakow bez litości :)