Azi

0

@Kuba_1 20/21, 07/08, 02/03

Azi

0

@Kuba_1 to młody jesteś bardzo :D

Azi

0

@Who_you_mam normalnie zwalniamy zawodników którzy zagrają słaby mecz XD

Alonso świetnie będzie grał za Cancelo. Miodzio pomysł

Azi

7

@Jay1981 do tego 3 sędziów

Azi

0

Dziś obstawiam gładkie zwycięstwo Barcelony 4:0 :)

Azi

0

@clyde dziewczyny z liceum to naprawdę trudno uznać za dzieci ;)

Azi

0

@El Madridista. Z opisu brzmi jak pedofil

Azi

3

@Kgorecki2500 "zgodziłem się kandydować" XD

Azi

1

@Radioactive9705 a Jeanne Calment?

Azi

0

Czarny tydzień. Odpadamy z LM a w lidze na klasyk wyznaczają nam krętacza i promadryckiego dzbana.

Azi

0

LM nas wydy... oszukała. Ciężkie jest dziś życie kibica Barcelony :'(

Azi

9

Gdyby w poprzednim sezonie sędziowie nie wałkowali nas w dwumeczu z Interem i pierwszym meczem z Bayernem to Barcelona by wyszła z grupy. Ale kiedy Dembele grał w Barcelonie to się nie dyktowało karnych. Nie gwizdało się też karnych za zagrania ręką i faule w polu karnym Interu. Taki tam szczegół.

Może więc tak trochę wyrozumiałości i dla odmiany jak są kontrowersyjne sytuacje to czasem odgwizdać je na korzyść Barcelony? Bo na tą chwilę to chyba wszystko idzie przeciwko Barcy...

Azi

0

Soto Grado kolejna madryca pokraka...

Azi

0

Jutro Oriol, Fermin, Pedri a może w środku Rapha i Felix na skrzydle?

Azi

2

@Stinger_ czasem tak bywa

Azi

1

@Kgorecki2500 civil war podobno dobre

Azi

3

Niezła wtopa jednego z najbardziej znanych ruskich trolli :D

Azi

1

@LM10GOAT Bez Christensena będzie mega ciężko. Obawiam się że wjadą w nas jak w masło - niemal jak na początku drugiej połowy.

Azi

0

@draxidox ależ wypieścił. Pięknie zagrane

Azi

0

@Tomaszekkkkk na polsatboxgo zapewne się da

Azi

0

@Safrani a ja twierdzę że nie?

Azi

0

@Safrani ale ja nie pisze do niego tylko odpowiadam na Twoją wypowiedź

Azi

0

@Safrani wątpię. Myślę że realnie za 2 lub 3 sezony będziemy na prostej

Azi

3

@ObiwanKenobi może ja jestem dziwny ale nie przeszkadzają mi nasi byli zawodnicy, którzy celebrują bramki. Nawet strzelone Barcelonie. O ile nie robią tego w prowokujący sposób to niech się cieszą. I tak Barca z nimi wygra ;)

Azi

2

Rewanż bez Duńczyka i el capitano. Będzie dziura w składzie. Na bank wyjdzie Frankie, Gudno i Pedri ale obawiam się że może być potrzeba wystawienia Oriola

Azi

0

I S. Roberto do tego

Azi

0

@Toretto zapewne tak - jednak dużo w klubie jest rzeczy które trudno "przeżuć".

Azi

6

Jest pięknie! Jest wspaniale! Z wyjazdu wracamy z zaliczką bramkową. VAMOS!!

Azi

1

@macio_944 Ty chyba dobrej kawy nie piłeś :D

Azi

1

@marcin62 niech doją BMWiakow bez litości :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?