Azi

0

@Jakchcesz obrona to zawaliła 1 bramkę. Potem to już nie było obrony bo Cancelo w ogóle się w niej nie pojawiał i cała linia się rozpadła. Ale ciężko mieć o to pretensje do pozostałych zawodników.

Azi

0

@Emhyr bez przesady. 3 bramki zawalił Cancelo. Jeżeli chcesz mieć pretensje o coś to o to że tego dzbana nie zmienił (albo w ogóle wystawia)

Azi

1

Xavi wystaw lepiej Alonso bo jak się widzi co odwala Cancelo w ostatnich meczach to zaczynam wartość czy on z taką formą znalazłby zatrudnienie w ekstraklasie...

Azi

2

@abram3k wszystkie 3 bramki z tej połowy to jego babole

Azi

0

Ktoś jeszcze chce wykupić Cancelo?

Azi

0

Bramkarz Girony wznawia od bramki a Cancelo nie nadąża z powrotem na własną połowę. Nie dziwi mnie że Portu błyszczy skoro my nie mamy lewego obrońcy sobie gdzieś chodzi... A ja głupi narzekałem na słaba formę Balde...

Azi

0

Ktoś zapomniał mu powiedzieć że była zmiana stron? ;)

Azi

0

@Fake69 na koniec meczu

Azi

0

Rezerwy z 3 pkt :)
Oby pierwszy zespół również!


Azi

1

@Sulimo to jest LL. Tego nie zrozumiesz

Azi

0

Jeżeli Kounde faulował w pierwszej połowie to teraz na Lewym tym bardziej był faul

Azi

0

@Arys aha :D
15znakow

Azi

1

@budel17 dowiedziała się że Robercik strzelił to spięła pupę

Azi

0

@budel17 nie widziałem 3 ostatnich okrążeń ale nie wydaje mi się żeby jego jazda była aż tak szczególnie niebezpieczna

Azi

0

@Xirrus bez przesady. Stymulantem to był Neymar. Yamal jest tak drobny że przewraca się przy byle kontrakcie ale generalnie nie przypominam siebie aby kiedyś kładł się bez kontaktu z rywalem

Azi

0

@MichuZ44 chciałeś napisać że inni są takimi egoistami że gówno ich obchodzi zespół i myślą wyłącznie o sobie

Azi

0

@Arys a takie tezy opierasz na... ??

Azi

0

@tbas i przegraliśmy tamten mecz bo marnowaliśmy masowo doskonale okazję a nie dlatego że oni byli lepsi

Azi

0

@MichuZ44 z jednej strony go rozumiem a z drugiej mało jest kierowców którzy wykazali by się tak zespołowa postawą.

Azi

0

@luna666moon najdziwniejsze było puszczenie akcji po której padł strzał w trybuny po czym koleś wrócił do rzekomego faulu Kounde.

Azi

0

@Gosciuu jakie Ty masz dziwaczne spojrzenie na proste rzeczy XD

Azi

2

@tbas tak? To dlaczego my mamy 8 sytuacji na ich 3? :D

Azi

7

Ktoś mi wyjaśni dlaczego pajac sędziuje mecz? Typ jest 5 metrów od faulu na Yamalu i nie widzi faulu? To jak beznadziejnym sędzia on jest że var musi go ratować w tak oczywistej sytuacji

Azi

0

Gówniany sędzia. Nic tylko próbuje wałkować

Azi

0

Zobaczyłem sędziego i od razu mam zastrzeżenia do jego pracy :p

Azi

0

@szkudi7 moi rodzice taki kupili. Niedawno robili "grilla" ale te kiełbaski to są strasznie suche z tego czegoś. Nie umywa się to niestety do smażenia na tradycyjnym grillu

Azi

0

@adi7adi8 przy 5 zmianach + 1 w dogrywce to naprawdę nie ma aż tak wielkiego znaczenia to zmęczenie.

Azi

0

@IronSanHybrid dlaczego tak?

Azi

2

@Pawlak1992 jak ktoś planuje zakładać fabrykę wazeliny to Real będzie nazwą w sam raz ;)

Azi

2

@NeroTFP1 o czym nie wiedziały? Ten chłopak ma 19 lat i potrzebuje nie tylko ogrania ale też przystosowania się do europejskiej piłki. A zamiast tego dostał ogromną presję - tym większa że Lewy grał akurat dno. To jest człowiek a nie maszyna a piłka nożna to nie football manager gdzie ogrywasz zawodnika z dużym potencjałem i zawsze Ci wyrośnie na gwiazdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?