Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świetny tekst! Sama prawda
0
Przestałem się dziwić że Roque nie gra. Ten chłopak potrzebuje wypożyczalnia. I to bardzo. Strasznie nieokrzesany jest. Do tego ta agresja. U nas z taką grą minut nie dostanie nawet u innego trenera. Sezonu w słabszym klubie mu nie zaszkodzi.
0
@AlwaysBlaugrana nie muszą być dostępni WSZYSCY żeby debiutował junior. To kolejne idiotyczne złożenie. A zupełnie inną kwestią jest to że ktoś nie wchodzi na parę minut ale gra cały mecz a potem kolejne. Pomimo ogromnego ryzyka że będzie popełniał proste błędy wynikające z nieogrania w seniorach.
Chłopie daj już sobie spokój. Masz ból dupska o Xaviego. Rozumiem. Ale pomyśl trochę zanim zaczniesz zarzucać komuś takie głupie rzeczy XD
0
@AlwaysBlaugrana Gdzie ja Cię "chłopcze" wyzywam? To że ośmieszam Twoje teorie to nie jest wyzywanie kogoś. A każdy kto chwilę pomyśli może je zweryfikować w minutę. Wystarczy zobaczyć składy w których grała młodzież i sprawdzić czy na ławce siedzą zawodnicy, którzy mogliby (a może powinni?) grać w ich miejsce.
To że tego nie zrobiłeś świadczy wyłącznie o Twoich kompleksach i tym że nie kierujesz się logiką a jedynie tępą antypatią. W dodatku kiedy ktoś wyśmiewa Twoją antypatię to nie umiesz tego przyjąć tylko wydaje Ci się że ktoś Cię wyzywa. A co ciekawsze rzucasz komuś że nie umie czytać - co jest wybitnie głupie i nie pokryte absolutnie niczym.
Więc ogarnij się chłopie.
0
@AlwaysBlaugrana kolejna idiotyczna teoria XD
0
@AlwaysBlaugrana wyraźnie pokazałeś wyłącznie idiotyczne teorie wynikające z bólu dupy że Xavi jest trenerem :D
0
Komentarz usunięty
1
@AlwaysBlaugrana mylisz chłopie wystawianie nastolatka z konieczności z dawaniem dzieciakowi grać w kolejnych meczach choć ma się doświadczonych zawodników w kadrze
Jest jeszcze druga kwestia - w rezerwach są też dużo bardziej doświadczeni zawodnicy, już ograni w seniorach, którzy powinni w teorii być pierwszym wyborem przy wakacie w pierwszej drużynie.
2
Nie uważacie że w niektórych przypadkach organizator rozgrywek powinien dopuszczać celebrację zawodnika poprzez zdjęcie koszulki? Oczywiście zakładając że klub wcześniej zgłosi że coś takiego może mieć miejsce
0
@MichuZ44 jedyna przyswajalna forma ananasa to właśnie na pizzy. Ale nie dziwię się, że innym nie smakuje. Kwestia gustu.
0
@MessiForeverTheBest niekoniecznie. Projektowane zmiany pójdą zapewne bardziej w kierunku 4 dni pracy ale wydłużonych do 35 zamiast 32 godzin.
0
@Kgorecki2500 taaa. Belgia teraz to chce uchodzić za świętoszka. A kiedy odpowiedzą za to co odwalali w Kongo?
0
@lucca87 Taaa. A jak będziesz stary i nie będzie Ci stawał to sobie utniesz i wstawisz rurkę do sikania bo jak coś nie funkcjonuje 100% dobrze to do usunięcia :D
0
@TR3YWAY @BORO_12 koledzy apel żebyście sprawdzili co to hejt i czym się różni od krytyki ;)
2
@Pelart22 szczególnie jak Twój udział w ich zdobyciu bliski jest zera
2
@partymaker Xavi nie zbiera hejtu? XD
1
Chce się chłopak zmarnować karierę to niech idzie. Real co chwila ściąga utalentowanych dzieciaków a ilu z nich się przebija? Jeden na kilku/kilkunastu? Rozumiem że chcą kasę ale real to nie jest klub do rozwoju ani stawiania na młodzież. Szczególnie na swoich wychowanków.
0
@marcin62 kiedy uciekasz na Białoruś z powodu prześladowania :D
1
@Kgorecki2500 to lepiej nich nie płaci za 2 mce z góry ;)
2
@lucca87 podsumowując: zmienić zarząd, sztab i piłkarzy.
To może klub zmień - łatwiej będzie?
2
@Safrani a równouprawnienie dla elfów i krasnoludków?
0
@mekston 5 bo ferrari przecież ;)
2
@Kidd prawidłowo.
0
@dawidlampa od lat robi się rewolucje kadrową zamiast postawić na długofalowe budowanie drużyny. U nas nie ma normalności. Zawodnik ma przyjść i z miejsca ma błyszczeć. A taki Rapha potrzebował 1,5 sezonu żeby zacząć lepiej grać.
0
@VegetaPolska Harry Kane strzelił więcej niż te 30 a i tak on i jego klub są w lidze frajerami. Więc to argument z dupy zupełnie
0
@kakusus ale Mbappe nie jest 9ka
0
@MesQueUnClub96 słyszałem. Przykre
1
@abram3k chcesz im dać po 100 baniek?
0
@Emhyr on nie zdążył wrócić w 3/4 akcjach bramkowych. Zostawiając odkryta CAŁĄ lewą stronę. A ma obok siebie 17-latka. W jednej z tych akcji rywale wznawiali od bramki i WSZYSCY na boisku zdążyli się ustawić. Wszyscy tylko nie Cancelo który nie wrócił nawet na własną połowę. Nawet amator by tak źle nie zagrał
0
@Emhyr przy 2 i 3 Cancelo w ogóle nie było w obronie. A powinien tam być. A to że Roberto zawalił w tym samym stylu - to jak najbardziej fakt