Azi

0

@Tridente2015 to mniej więcej tak jakbyś celowo okłamywał opinię publiczną z nadzieją że jak nagle zmienisz zdanie to nikt nie zauważy. Narracja mocno wątpliwa. Nie wiem co się zmieniło w głowie Xaviego, bo przecież nic w głowach jego przeciwników, ale nie wygląda na to żeby nagle zrobił się odporny na hejt. Po co więc zostaje? Chyba tylko on jeden wie.

Azi

1

@P33ck To nie wiedziałeś że sam Xavi mówił że odchodzi? XD

Pisałem też o tym że będę rozczarowany jak zostanie ale nie ma to nic wspólnego z radością jaką odczuwam z Waszych płaczów teraz :D

Azi

0

@NeroTFP1 Masz rację - jest trochę rzeczy przyjemniejszych. W ramach sprecyzowania - nic w "życiu labamby" nie daje takiej radości jak płacze antyxavistów ;)

Azi

0

@Kozinho. Ja bym rozumiał taki punkt widzenia ale trochę kłóci się on z innymi doniesieniami o wychodzeniu na prostą jeżeli idzie o durne zasady dot. finansów w LL. W takich okolicznościach - bazując na doniesieniach - nie powinno być problemów z zatrudnieniem innego szkoleniowca. Ale skoro zarząd cisnął na umowę z Xavim, to widać tak kolorowo nie jest. Ewentualnie zawodnicy mogli mieć tutaj coś do powiedzenia.

Dla mnie Xavi powinien zostać tylko w sytuacji gdy do wyboru jest on i Marquez. W każdym innym wypadku czuje się oszukany.

Azi

2

Choć uważam, że Xavi robi bardzo głupio zostając to jednak nic nie sprawia takiej przyjemności jak patrzenie na płacze tutejszych antyxavistów :D
Dopiero 8:30 a człowiekowi dzień robią - dzięki Wam koledzy! :D

Azi

1

Azi

0

@Lionel_Messi10 Mam zapominajki najwyraźniej bo jakoś nie pamiętam abyśmy dostawali w papę. Więcej - do czasu aż Araujo schrzanił rewanż dostając idiotyczną czerowną kartkę to nawet byliśmy lepsi od PSG. Jeżeli ktoś nam więc schrzanił LM to Araujo a nie Xavi chyba że chcesz powiedzieć że Xavi kazał mu idiotycznie faulować albo nie powinien go wystawiać XD

Azi

0

@PatrychoO Kiedy dokładnie Xavi powiedział ze chce zostać i kiedy się skompromitowaliśmy z PSG w LM? O.o

Ale masz nasrane we łabie :D

Azi

1

@tristan87 XXI wiek. Dla niektórych to nowoczesność.

Azi

4

@Jakchcesz idąc logika tebasa to dajmy więcej sędziów...

Azi

0

To dlaczego ich nie wprowadziliście?? O.o
Ja jestem zwolennikiem nie promowania realu na każdym kroku.

Azi

0

MatS, Puyol, Busi, Messi

Valdes to legenda ale generalnie uważam że MatS jest lepszym bramkarzem.
Puyol jest moim ulubionym zawodnikiem w historii i generalnie jego wkład w zespół, choć ogólnie ludzie wiedzą że duży, to jednak jest mocno zaniżony. Ta ekipa bez niego to był zupełnie inny zespół.
Busi bo zrewolucjonizował grę na swojej pozycji a nigdy nie był tak medialny i doceniony (za wyjątkiem trenerów). Drugi byłby Iniesta, dla którego brak ZP jest po prostu obraza. Trzeci Xavi.
No i Messi bo to po prostu najlepszy zawodnik w historii.

Azi

0

@kamiVeB piszę z pamięci (ale to też tak na logikę) - drużyna potrzebowała więcej zawodników w pressingu. Zmiana Fermina za Christensena jest więc najbardziej naturalną zmianą jaką dało się zrobić.

Azi

1

@ShawnC jakie to ma znaczenie? Jeżeli wskazujesz że drużyna potrzebuje wzmocnienia w konkretnym punkcie a prezes to olewa i kupuje innych zawodników to nie jest to oznaka że masz silny skład tylko że prezes kupuje zawodników na łapankę. Ten kto w takich okolicznościach twierdzi że to mocny skład po prostu jest naiwny.

Azi

1

@SawneyBean przeszedłeś grę w wariancie z inteligencją na poziomie 1-2 :D

Azi

0

@Iniesta997 jeżeli coś by odkładali to szło by to na spłatę zobowiązań

Azi

0

@GeneralXavi powody żeby zostać:
- klub będzie miał problem żeby zatrudnić kogoś innego niż Marquez

Powody żeby odjeść:
- nie będzie musiał użerać się z licznymi "kibicami" idiotami o wygórowanych wymaganiach

Azi

2

@SawneyBean szczególnie jak się załata błędy że znikającym bagażnikiem ;)

Jak sobie pomyślę że oni mieli około roku żeby zrobić taką grę po tym jak wyszła 1 i zrobili takie cudo - majstersztyk!!

Azi

1

@ShawnC a biedny Xavi mówił że chce tylko pivota to mu wydali 400 baniek ale akurat pivota nie kupili.

To kurna zarąbiste transfery jak trener chce kogoś na konkretną pozycję a dostaje na każdą inną tylko akurat nie ta co chciał. No to zły trener jest... Logyka

Azi

0

@Cule1234 1:1 nie jest żadną gwarancja transferów. To jedynie daje szansę że sprzedaż zawodnika pozwoli kogoś kupić. Zakładając że uda Ci się sprzedać drogo

Azi

2

@macio_944 fallout 2 i Factorio

Z blisko wybitnych to fallout nev vegas, herosi 3, settlers 2. Z wartych zagrania to footballu manager ale dawno nie grałem.

Azi

0

@TR3YWAY nie mógłbym Ci tego zrobić :)

Azi

0

@TR3YWAY to jest szansa że dzieci sukcesów Barcelony do nich przejdą i tutaj będzie lepiej

Azi

0

@Kidd gra tyle co normalny utalentowany 19-latek trafiający do dużego klubu. Zobacz ile gra Arda w realu

Azi

0

@jacobFCB nie 1515151515znakow

Azi

0

@pluszek a ja napisałem że Perez doprowadził do tej złej sytuacji czy czemu piszesz mi rzeczy oczywiste?

Azi

0

@Kidd na PSG to Roque akurat bym wypuścił. Tylko że nie w sytuacji kiedy gramy w 10. Ale z realem skoncentrowanym na obronie? Nie miało to sensu. Wyglądałoby to jak w meczu z Cadiz a nie można powiedzieć że nie miał ogrania bo pojawiał się na boisku wcześniej w każdym meczu ligowym i nie na doliczony czas

Azi

0

@qbuteq efekt konkurencji. Jeżeli masz z kim walczyć o skład to zwyczaje ty i twój oponent do grania będziecie mieli większą motywację do pracy na treningu. Patrz kazus Balde i Alby. Tak długo jak starszy kolega był w klubie to Balde rozwijał się aż miło było patrzeć. A w tym sezonie, mając za rywala wiecznie kontuzjowanego Alonso, Balde nie grał praktycznie nic, znikając co raz bardziej.

Azi

0

@barcelonaLM a Xavi już wie że zmienił zdanie? :D

Azi

2

@MesQueUnClub_87 z takim składem powinniśmy lać ich w 8! W 10ciu to powinno być spokojnie pinć zero dla naz! XD

Ale ludzie tutaj są odjechani. Wielu osobom się wydaje że w piłce to są sami ignoranci w innych klubach i że byle typek jako trener przygotuje na każdy mecz ustawienie i taktykę która zaskoczy każdego rywala. Pomijając oczywiście braki w ograniu, zgraniu, kontuzję, dziury w składzie, zmęczenie i wiele innych elementów które przeca nie mają żadnego wpływu na grę zespołu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?