Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 to mniej więcej tak jakbyś celowo okłamywał opinię publiczną z nadzieją że jak nagle zmienisz zdanie to nikt nie zauważy. Narracja mocno wątpliwa. Nie wiem co się zmieniło w głowie Xaviego, bo przecież nic w głowach jego przeciwników, ale nie wygląda na to żeby nagle zrobił się odporny na hejt. Po co więc zostaje? Chyba tylko on jeden wie.
1
@P33ck To nie wiedziałeś że sam Xavi mówił że odchodzi? XD
Pisałem też o tym że będę rozczarowany jak zostanie ale nie ma to nic wspólnego z radością jaką odczuwam z Waszych płaczów teraz :D
0
@NeroTFP1 Masz rację - jest trochę rzeczy przyjemniejszych. W ramach sprecyzowania - nic w "życiu labamby" nie daje takiej radości jak płacze antyxavistów ;)
0
@Kozinho. Ja bym rozumiał taki punkt widzenia ale trochę kłóci się on z innymi doniesieniami o wychodzeniu na prostą jeżeli idzie o durne zasady dot. finansów w LL. W takich okolicznościach - bazując na doniesieniach - nie powinno być problemów z zatrudnieniem innego szkoleniowca. Ale skoro zarząd cisnął na umowę z Xavim, to widać tak kolorowo nie jest. Ewentualnie zawodnicy mogli mieć tutaj coś do powiedzenia.
Dla mnie Xavi powinien zostać tylko w sytuacji gdy do wyboru jest on i Marquez. W każdym innym wypadku czuje się oszukany.
2
Choć uważam, że Xavi robi bardzo głupio zostając to jednak nic nie sprawia takiej przyjemności jak patrzenie na płacze tutejszych antyxavistów :D
Dopiero 8:30 a człowiekowi dzień robią - dzięki Wam koledzy! :D
1
@MesQueUnClub_87 Szkoda że nie dodałeś tego ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14342754#comment-14342770
0
@Lionel_Messi10 Mam zapominajki najwyraźniej bo jakoś nie pamiętam abyśmy dostawali w papę. Więcej - do czasu aż Araujo schrzanił rewanż dostając idiotyczną czerowną kartkę to nawet byliśmy lepsi od PSG. Jeżeli ktoś nam więc schrzanił LM to Araujo a nie Xavi chyba że chcesz powiedzieć że Xavi kazał mu idiotycznie faulować albo nie powinien go wystawiać XD
0
@PatrychoO Kiedy dokładnie Xavi powiedział ze chce zostać i kiedy się skompromitowaliśmy z PSG w LM? O.o
Ale masz nasrane we łabie :D
1
@tristan87 XXI wiek. Dla niektórych to nowoczesność.
4
@Jakchcesz idąc logika tebasa to dajmy więcej sędziów...
0
To dlaczego ich nie wprowadziliście?? O.o
Ja jestem zwolennikiem nie promowania realu na każdym kroku.
0
MatS, Puyol, Busi, Messi
Valdes to legenda ale generalnie uważam że MatS jest lepszym bramkarzem.
Puyol jest moim ulubionym zawodnikiem w historii i generalnie jego wkład w zespół, choć ogólnie ludzie wiedzą że duży, to jednak jest mocno zaniżony. Ta ekipa bez niego to był zupełnie inny zespół.
Busi bo zrewolucjonizował grę na swojej pozycji a nigdy nie był tak medialny i doceniony (za wyjątkiem trenerów). Drugi byłby Iniesta, dla którego brak ZP jest po prostu obraza. Trzeci Xavi.
No i Messi bo to po prostu najlepszy zawodnik w historii.
0
@kamiVeB piszę z pamięci (ale to też tak na logikę) - drużyna potrzebowała więcej zawodników w pressingu. Zmiana Fermina za Christensena jest więc najbardziej naturalną zmianą jaką dało się zrobić.
1
@ShawnC jakie to ma znaczenie? Jeżeli wskazujesz że drużyna potrzebuje wzmocnienia w konkretnym punkcie a prezes to olewa i kupuje innych zawodników to nie jest to oznaka że masz silny skład tylko że prezes kupuje zawodników na łapankę. Ten kto w takich okolicznościach twierdzi że to mocny skład po prostu jest naiwny.
1
@SawneyBean przeszedłeś grę w wariancie z inteligencją na poziomie 1-2 :D
0
@Iniesta997 jeżeli coś by odkładali to szło by to na spłatę zobowiązań
0
@GeneralXavi powody żeby zostać:
- klub będzie miał problem żeby zatrudnić kogoś innego niż Marquez
Powody żeby odjeść:
- nie będzie musiał użerać się z licznymi "kibicami" idiotami o wygórowanych wymaganiach
2
@SawneyBean szczególnie jak się załata błędy że znikającym bagażnikiem ;)
Jak sobie pomyślę że oni mieli około roku żeby zrobić taką grę po tym jak wyszła 1 i zrobili takie cudo - majstersztyk!!
1
@ShawnC a biedny Xavi mówił że chce tylko pivota to mu wydali 400 baniek ale akurat pivota nie kupili.
To kurna zarąbiste transfery jak trener chce kogoś na konkretną pozycję a dostaje na każdą inną tylko akurat nie ta co chciał. No to zły trener jest... Logyka
0
@Cule1234 1:1 nie jest żadną gwarancja transferów. To jedynie daje szansę że sprzedaż zawodnika pozwoli kogoś kupić. Zakładając że uda Ci się sprzedać drogo
2
@macio_944 fallout 2 i Factorio
Z blisko wybitnych to fallout nev vegas, herosi 3, settlers 2. Z wartych zagrania to footballu manager ale dawno nie grałem.
0
@TR3YWAY nie mógłbym Ci tego zrobić :)
0
@TR3YWAY to jest szansa że dzieci sukcesów Barcelony do nich przejdą i tutaj będzie lepiej
0
@Kidd gra tyle co normalny utalentowany 19-latek trafiający do dużego klubu. Zobacz ile gra Arda w realu
0
@jacobFCB nie 1515151515znakow
0
@pluszek a ja napisałem że Perez doprowadził do tej złej sytuacji czy czemu piszesz mi rzeczy oczywiste?
0
@Kidd na PSG to Roque akurat bym wypuścił. Tylko że nie w sytuacji kiedy gramy w 10. Ale z realem skoncentrowanym na obronie? Nie miało to sensu. Wyglądałoby to jak w meczu z Cadiz a nie można powiedzieć że nie miał ogrania bo pojawiał się na boisku wcześniej w każdym meczu ligowym i nie na doliczony czas
0
@qbuteq efekt konkurencji. Jeżeli masz z kim walczyć o skład to zwyczaje ty i twój oponent do grania będziecie mieli większą motywację do pracy na treningu. Patrz kazus Balde i Alby. Tak długo jak starszy kolega był w klubie to Balde rozwijał się aż miło było patrzeć. A w tym sezonie, mając za rywala wiecznie kontuzjowanego Alonso, Balde nie grał praktycznie nic, znikając co raz bardziej.
0
@barcelonaLM a Xavi już wie że zmienił zdanie? :D
2
@MesQueUnClub_87 z takim składem powinniśmy lać ich w 8! W 10ciu to powinno być spokojnie pinć zero dla naz! XD
Ale ludzie tutaj są odjechani. Wielu osobom się wydaje że w piłce to są sami ignoranci w innych klubach i że byle typek jako trener przygotuje na każdy mecz ustawienie i taktykę która zaskoczy każdego rywala. Pomijając oczywiście braki w ograniu, zgraniu, kontuzję, dziury w składzie, zmęczenie i wiele innych elementów które przeca nie mają żadnego wpływu na grę zespołu :D