Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore znaczy że jest powtarzalny ;)
0
Czy baraż rezerw jest do obejrzenia gdzieś w necie?
4
@Herato powinien w meczu finałowym zagrać z Kanem w przeciwnych drużynach. Świat zaliczył by error chyba
0
@Gibbon_FCB nawiązuje do tego że Lapcio zwolnił Xaviego za to że ten powiedział oczywista prawdę (to co Ty wyżej). Możesz czuć się więc zwolniony za swoją antybarcelonska postawę ;)
Nie wiem jak naiwnym trzeba jednak byc żeby nie dostrzec tego że w klubie dzieje się źle i nie możemy liczyć na grube transfery. Więcej - my nie możemy mieć pewności czy uda nam się wprowadzić juniorów do pierwszego składu! O jakiej poważnej rywalizacji z Realem nie ma więc sensu mówić. O walce w LM marzyć można tylko jak się porządnie zajara. I trzeba być gotowym na to że przez parę lat trzeba stawiać głównie na młodzież (mnie to akurat cieszy) a nie czekać na kolejne sprzedaże aktywów po to żeby wprowadzić kogoś za kasę.
0
@Gibbon_FCB właśnie Laporta postanowił Cię zwolnić za mówienie oczywistej prawdy :D
0
@Ghandi to musiałbyś utylizować klub chyba ...
0
Z klubu wszystko wychodzi, a może wręcz wypływa, do mediów, więc Flicka może sobie pomarzyć o zachowaniu wszystkiego w szatni niestety :(
2
@macio_944 nie wiedziałem że dziś finał :D
2
@blakkudium zarąbiste zarządzanie Laporty rozdział 18
0
@FcPortoFan1999 dobrze. Masz rację. Nasz turniej skończy się jeszcze w czerwcu. Więc na przełomie czerwca i lipca będzie gadanie że w kadrze zabrakło lidera ;)
0
@FcPortoFan1999 wpuścić na Białoruś!!
0
@FcPortoFan1999 a w sierpniu będzie gadanie "zabrakło wyraźnego lidera w defensywie" :D
1
@normasubiektywna tutaj multum ludzi myśli w tak dziwaczny i zupełnie pozbawiony logiki sposób. Do dziś ogrom użytkowników myśli że Cou miał być następcą Iniesty...
0
@takisobiektos teraz rozumiem. Bo patrząc po samym rankingu to można by pomyśleć że Iga zawala. A rzeczywistość widać zupełnie inna. Dzięki za info :)
0
@Stinger_ nie mam pojęcia kto to jest...
0
@takisobiektos nie udaje że się interesuje - zwyczajnie pytam. Umiesz odpowiedzieć na to pytanie? :D
0
jak to jest że ona się tak męczy z dziewczyną z drugiej setki rankingu? O.o
0
@IronSanHybrid w sensie swojego dyktatora do balonu wsadzili?
1
@budel17 ani z kim? ;)
0
@arasz1819 Koeman to sam jasno dawał do zrozumienia żeby go zwolnić więc to nie jest porównywalna sytuacja
2
@clyde wuefista oczywiście.
Każdy kolejny trener u nas jest tak nazywany więc tym razem nie będzie inaczej :D
1
@ShawnC będzie ciężko bo Fort jest prawonożny prawnym obrońca ;)
1
Jednak strona realu, zupełnym przypadkiem, o tym nie informuje? ;)
1
@NeroTFP1 skoro tak to zwracam honor
0
@lntrowertyk bo przez połowę sezonu się kopał. A stać go, nawet w tym wieku, na dużo lepsze liczby
0
@NeroTFP1 a kwalifikacje do MŚ to MŚ? No nie bardzo...
To równie dobrze każdy kto brał udział w kwalifikacjach olimpijskich może powiedzieć że był na olimpiadzie.
0
@NeroTFP1 nie pytają o kwalifikacje ale o same puchary
22
Zarząd robi transfery wbrew temu co chce trener. Bo ma "dobre reakcja z agentem". A potem zdziwienie że to nie działa.
1
Komentarz usunięty
1
@VegetaPolska zależy od klubu i umowy z producentem. Bywały przypadku że zawodnicy mieli zakaz wymieniania się koszulkami.