Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston wiem ale potem przychodzi wyścig i znowu max miejsca 11-15
3
@mekston sprint i Magnussen w top 10. Jak oni to robią? O.o
0
@Sulimo z tego co słyszałem to bolid McLarena jednak trochę jeszcze odstaje. Ale nie jestem ekspertem ;)
1
@mekston "Raczej poza niepewnoscia na poczatku 2026 to spodziewam sie ze tam bedzie dominacja jednego teamu a szczegolnie producenta silnikow."
Też się spodziewam takiego obrotu sprawy. Dlatego poważna walka zacznie się raczej w 2027 niż 2026 ale obym się mylił.
0
@Eto'o9 R10 reptyliony też mają problemy z przyrostem naturalnym?
0
@mekston 2025 to ostatni sezon przed rewolucją. Pewnie będzie nudno. Znając życie to pierwszym poważnym sezonem z rywalizacją będzie 2027 :/
1
@Sulimo dlaczego nie uważasz że nie ma najlepszego bolidu?
0
@Kgorecki2500 " nie wymagaj zbyt dużo od amerykańskiego (I ogólnie) wyborcy"
u nas nie jest lepiej patrząc po tym jakie poparcie ma konfa albo lewica...
Tylko że u nas nie ma ŻADNEJ opcji na którą warto oddać głos :P
2
McLaren jednak daleko za RB nadal :(
0
@mekston o miejsca 7-8 albo 9-10 ;)
0
@Kgorecki2500 skro są to czemu startują dziadki? Bo może "są" ale jednak nie ma.
0
@Faro a co to za głupki chcą sprzedawać Yamala? :D
0
@tomek8756 To nie jest pytanie czy powinni tylko dlaczego nie ma sensownych młodszych kandydatów.
1
@mekston Ciekawe czy w przyszłym sezonie Jerzy będzie objeżdżał Hamiltona w Ferrari a ten się będzie uskarżał że ma słabe auto? ;)
0
@PaPo dał radę wyprzedzić i teraz jedzie 3 ;D
0
@mekston a co to się stało teraz?
2
@AlphaNumeric tylko że ludzie, którzy są normalni i szanują innych nie potrzebują flag żeby o tym pamiętać. A Ci co nie szanują i tak tego nie zmienią tylko dlatego że ktoś lub coś taką flagę wywiesi.
Z tego płynie prosty wniosek że te flagi nie wiszą tam z takiego powodu jak myślisz.
0
@blakkudium z pewnością chce go wiele klubów. Pytanie nie jest czy ktoś go chce tylko ile on zarabia, że nikt nie chce mu dać choć zbliżonego wynagrodzenia.
0
@July_6_BcN Wiem o tym i właśnie dlatego napisałem o vatcie... Tylko co Twoja uwaga ma do mojej wypowiedzi? O.o
To jakie są wpływy nie ma znaczenia w kontekście tej wypowiedzi.
0
@Kgorecki2500 dokładnie to samo można powiedzieć o VATcie.
15
@macio_944 to co jest pośrodku to się nie sprzedaje. Jeżeli swój obraz świata czerpiesz wyłącznie z przekazów medialnych to faktycznie możesz odnieść wrażenie że większość ludzi to rasiści, homofoby, antysemici i debile. Ale generalnie polecam czasem porozmawiać z ludźmi bo wtedy dość łatwo się przekonać że świat jednak nie wygląda tak jak na ekranie smartfona czy telewizora.
9
@marcin62 na pewno dostają prowizje od wpłaty. Dziesięć procent pewnie
0
@Culer9002 oni co roku wygrywają
0
@mekston tylko że ja mam wrażenie że to Aston się stoczył mocno a nie Alpine urosło
2
@MichuZ44 co mu da świetna forma jak on w Alpine jeździ? ;)
1
@Barcasub wygląda równie emocjonalnie jak gra w warcaby w domu starców u @Comentateiro ;)
0
@Bobo25 ale ja się nie odnoszę do żadnej ustawy. Zresztą takie ustawy mało mnie interesują ;)
Odnoszę się tylko do tego komentarza o bieliźnie w nawiązaniu oczywiście do tego posta który ww. komentarz... komentuje ;)
1
@RoberDzik trochę z tyłka argument ;)
O tym czy coś jest bielizna nie decyduje przecież kolor. Jeżeli z definicji bielizną nie jest np. kurtka albo spodnie to jaki sens ma zmiana definicji po to żeby ktoś mógł nazwać spodnie bielizną? A tego dotyczy zasadniczy problem.
Nazywajmy rzeczy po imieniu. To że ktoś z uporem będzie nazywał swojego psa kotem i będzie zmuszał całe otoczenie do tego żeby uważali jego psa za kota to świat od tego się nie zmieni. Jeżeli już określiliśmy że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny to zostańmy przy tym. A na związek dwóch kobiet albo dwóch mężczyzn stwórzmy nowe słowo, które będzie równoznaczne ze słowem małżeństwo tylko jasno określi jaki rodzaj związku masz na myśli.
To jest logiczne postępowanie.
2
Wracamy do domu po 3 meczach. Dla mnie jest ok. Wolę takie 3 mecze niż 4 ale takie jak na ostatnich MŚ. Tam był awans z grupy ale gra była porażką. Tutaj nie ma awansu ale za to nie ma wstydu.
0
Piękna kosa. O bez kartki? :D