Azi

1

@mekston wiem ale potem przychodzi wyścig i znowu max miejsca 11-15

Azi

3

@mekston sprint i Magnussen w top 10. Jak oni to robią? O.o

Azi

0

@Sulimo z tego co słyszałem to bolid McLarena jednak trochę jeszcze odstaje. Ale nie jestem ekspertem ;)

Azi

1

@mekston "Raczej poza niepewnoscia na poczatku 2026 to spodziewam sie ze tam bedzie dominacja jednego teamu a szczegolnie producenta silnikow."
Też się spodziewam takiego obrotu sprawy. Dlatego poważna walka zacznie się raczej w 2027 niż 2026 ale obym się mylił.

Azi

0

@Eto'o9 R10 reptyliony też mają problemy z przyrostem naturalnym?

Azi

0

@mekston 2025 to ostatni sezon przed rewolucją. Pewnie będzie nudno. Znając życie to pierwszym poważnym sezonem z rywalizacją będzie 2027 :/

Azi

1

@Sulimo dlaczego nie uważasz że nie ma najlepszego bolidu?

Azi

0

@Kgorecki2500 " nie wymagaj zbyt dużo od amerykańskiego (I ogólnie) wyborcy"
u nas nie jest lepiej patrząc po tym jakie poparcie ma konfa albo lewica...

Tylko że u nas nie ma ŻADNEJ opcji na którą warto oddać głos :P

Azi

2

McLaren jednak daleko za RB nadal :(

Azi

0

@mekston o miejsca 7-8 albo 9-10 ;)

Azi

0

@Kgorecki2500 skro są to czemu startują dziadki? Bo może "są" ale jednak nie ma.

Azi

0

@Faro a co to za głupki chcą sprzedawać Yamala? :D

Azi

0

@tomek8756 To nie jest pytanie czy powinni tylko dlaczego nie ma sensownych młodszych kandydatów.

Azi

1

@mekston Ciekawe czy w przyszłym sezonie Jerzy będzie objeżdżał Hamiltona w Ferrari a ten się będzie uskarżał że ma słabe auto? ;)

Azi

0

@PaPo dał radę wyprzedzić i teraz jedzie 3 ;D

Azi

0

@mekston a co to się stało teraz?

Azi

2

@AlphaNumeric tylko że ludzie, którzy są normalni i szanują innych nie potrzebują flag żeby o tym pamiętać. A Ci co nie szanują i tak tego nie zmienią tylko dlatego że ktoś lub coś taką flagę wywiesi.

Z tego płynie prosty wniosek że te flagi nie wiszą tam z takiego powodu jak myślisz.

Azi

0

@blakkudium z pewnością chce go wiele klubów. Pytanie nie jest czy ktoś go chce tylko ile on zarabia, że nikt nie chce mu dać choć zbliżonego wynagrodzenia.

Azi

0

@July_6_BcN Wiem o tym i właśnie dlatego napisałem o vatcie... Tylko co Twoja uwaga ma do mojej wypowiedzi? O.o

To jakie są wpływy nie ma znaczenia w kontekście tej wypowiedzi.

Azi

0

@Kgorecki2500 dokładnie to samo można powiedzieć o VATcie.

Azi

15

@macio_944 to co jest pośrodku to się nie sprzedaje. Jeżeli swój obraz świata czerpiesz wyłącznie z przekazów medialnych to faktycznie możesz odnieść wrażenie że większość ludzi to rasiści, homofoby, antysemici i debile. Ale generalnie polecam czasem porozmawiać z ludźmi bo wtedy dość łatwo się przekonać że świat jednak nie wygląda tak jak na ekranie smartfona czy telewizora.

Azi

9

@marcin62 na pewno dostają prowizje od wpłaty. Dziesięć procent pewnie

Azi

0

@Culer9002 oni co roku wygrywają

Azi

0

@mekston tylko że ja mam wrażenie że to Aston się stoczył mocno a nie Alpine urosło

Azi

2

@MichuZ44 co mu da świetna forma jak on w Alpine jeździ? ;)

Azi

1

@Barcasub wygląda równie emocjonalnie jak gra w warcaby w domu starców u @Comentateiro ;)

Azi

0

@Bobo25 ale ja się nie odnoszę do żadnej ustawy. Zresztą takie ustawy mało mnie interesują ;)

Odnoszę się tylko do tego komentarza o bieliźnie w nawiązaniu oczywiście do tego posta który ww. komentarz... komentuje ;)

Azi

1

@RoberDzik trochę z tyłka argument ;)

O tym czy coś jest bielizna nie decyduje przecież kolor. Jeżeli z definicji bielizną nie jest np. kurtka albo spodnie to jaki sens ma zmiana definicji po to żeby ktoś mógł nazwać spodnie bielizną? A tego dotyczy zasadniczy problem.

Nazywajmy rzeczy po imieniu. To że ktoś z uporem będzie nazywał swojego psa kotem i będzie zmuszał całe otoczenie do tego żeby uważali jego psa za kota to świat od tego się nie zmieni. Jeżeli już określiliśmy że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny to zostańmy przy tym. A na związek dwóch kobiet albo dwóch mężczyzn stwórzmy nowe słowo, które będzie równoznaczne ze słowem małżeństwo tylko jasno określi jaki rodzaj związku masz na myśli.

To jest logiczne postępowanie.

Azi

2

Wracamy do domu po 3 meczach. Dla mnie jest ok. Wolę takie 3 mecze niż 4 ale takie jak na ostatnich MŚ. Tam był awans z grupy ale gra była porażką. Tutaj nie ma awansu ale za to nie ma wstydu.

Azi

0

Piękna kosa. O bez kartki? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?