Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tasde niekompetencja w Konfederacji? To coś nowego? Bo dla ludzi nie będących ich betonem to norma i codzienność.
1
@MesQueUnClub96 goo goo dolls iris
1
@barcelonaLM oddaj swoim wrogom ;)
1
@NeroTFP1 większość nie miała jak nawet na tyle ;)
Niewiele osiągnęła ale też był to główny sprzeciw i w sumie sama prawda jest w tym co mówiła. Nie oczekujmy że nagle oo jednym przemówieniu nastąpi cud albo czyjaś przemiana. Ale sam fakt że się głośno i publicznie wyraża niezadowolenie z tego jak wygląda polityka i jej skutki - jest choćby małym krokiem.
A mały krok jest lepszy niż stanie w miejscu.
0
@Borneo przeciętny człowiek który ma jakiś majątek może go sprzedać albo zaciągnąć pożyczkę i żyć na dużo wyższym poziomie (przez chwilę) niż pozwalają na to jego zarobki. Tylko że to się nie sprawdza na dłuższą metę. A właśnie tak robione były transfery za Lapcia...
0
@Faro jak możesz mówić o "oficjalnej" ofercie jak informację podaje dziennikarz a nie klub? :D
3
@tomek8756 tak zwana lewacka logika czyli antonim logiki
1
@mekston McLaren - nawet jak zajmujesz dwa pierwsze miejsca to musisz coś... ;)
0
Dokładnie tych punktów zabraknie na koniec sezonu...
0
@FcPortoFan1999 W PL jest już. W TV! ;)
0
@against_modern_football decyzje podejmowanie na podstawie emocji a nie racjonalnych przesłanek do najlepszych nie należą.
0
@mekston Interes kierowcy nie musi być zbieżny z interesem zespołu. I kierowca - chcąc nie chcąc - musi się z tym pogodzić. Choć faktycznie - po ludzku - szkoda Oscara
0
@budel17 nie widzę w tym nic dziwnego. Oscar nie ma szans walczyć o tytuł a Norris ma. Krótkookresowo powinieneś dać wygrać Oscarowi ale długookresowo bardziej opłaca się żeby wygrał Norris
0
@mekston ok ale generalnie dla zespołu i dal widowiska tego sezonu ciekawiej będzie jak wygra Norris
0
@mekston jaki sens byłby w oddawaniu mu pozycji? Tylko gdyby Hamilton zagrażał ale chyba nic na to nie wskazuje.
0
@budel17 dlaczego?
0
McLaren nie może tego nie wygrać. To oznacza że ich kierowcy rozbiją się walcząc o zwycięstwo :P
0
@brzucho LaBamba pozdrawia i zazdrości ;)
0
@mekston moim zdaniem nie uratuje go przed karą
0
@mekston Max to chyba powinien oddać pozycję zanim mu karę wlepią
3
Otwieram sobie Twittera a tam takie złoto :)
0
@Muszynianka dziki :)
1
@KRISU77 a dałbyś swojemu synowi na imię Mikołaj? Niby nic. Chyba że masz na nazwisko Święty
0
@Muszynianka poproszę
11
@Rastafarnianin zły komendant urlop sobie wziął. Bydlak!
22
Typowy miłośnik lewej strony sceny politycznej. Jest jakaś teoria ale w żaden sposób nie uargumentowana. Masz po prostu wierzyć. Bo tak. I potem wielkie zdziwienie że ktoś takich ludzi nazywa głupkami...
https://x.com/YaElusive/status/1814574908271169961
1
@Masnymichael jeżeli już gram to dla frajdy, więc na takim poziomie na jakiem akurat mam ochotę.
2
@mekston te ostatnie 2 minuty całkiem rozczarowały :P
0
@BARCA1899Messi nie ma. Kontrakty nie są jawne.
4
@Pawel13sz https://cdn.wiocha.pl/images/1/7/17c0ec600482dc3275cbb666345869f0.jpg?1716250695