Azi

2

@Tasde niekompetencja w Konfederacji? To coś nowego? Bo dla ludzi nie będących ich betonem to norma i codzienność.

Azi

1

@MesQueUnClub96 goo goo dolls iris

Azi

1

@barcelonaLM oddaj swoim wrogom ;)

Azi

1

@NeroTFP1 większość nie miała jak nawet na tyle ;)

Niewiele osiągnęła ale też był to główny sprzeciw i w sumie sama prawda jest w tym co mówiła. Nie oczekujmy że nagle oo jednym przemówieniu nastąpi cud albo czyjaś przemiana. Ale sam fakt że się głośno i publicznie wyraża niezadowolenie z tego jak wygląda polityka i jej skutki - jest choćby małym krokiem.

A mały krok jest lepszy niż stanie w miejscu.

Azi

0

@Borneo przeciętny człowiek który ma jakiś majątek może go sprzedać albo zaciągnąć pożyczkę i żyć na dużo wyższym poziomie (przez chwilę) niż pozwalają na to jego zarobki. Tylko że to się nie sprawdza na dłuższą metę. A właśnie tak robione były transfery za Lapcia...

Azi

0

@Faro jak możesz mówić o "oficjalnej" ofercie jak informację podaje dziennikarz a nie klub? :D

Azi

3

@tomek8756 tak zwana lewacka logika czyli antonim logiki

Azi

1

@mekston McLaren - nawet jak zajmujesz dwa pierwsze miejsca to musisz coś... ;)

Azi

0

Dokładnie tych punktów zabraknie na koniec sezonu...

Azi

0

@FcPortoFan1999 W PL jest już. W TV! ;)

Azi

0

@against_modern_football decyzje podejmowanie na podstawie emocji a nie racjonalnych przesłanek do najlepszych nie należą.

Azi

0

@mekston Interes kierowcy nie musi być zbieżny z interesem zespołu. I kierowca - chcąc nie chcąc - musi się z tym pogodzić. Choć faktycznie - po ludzku - szkoda Oscara

Azi

0

@budel17 nie widzę w tym nic dziwnego. Oscar nie ma szans walczyć o tytuł a Norris ma. Krótkookresowo powinieneś dać wygrać Oscarowi ale długookresowo bardziej opłaca się żeby wygrał Norris

Azi

0

@mekston ok ale generalnie dla zespołu i dal widowiska tego sezonu ciekawiej będzie jak wygra Norris

Azi

0

@mekston jaki sens byłby w oddawaniu mu pozycji? Tylko gdyby Hamilton zagrażał ale chyba nic na to nie wskazuje.

Azi

0

@budel17 dlaczego?

Azi

0

McLaren nie może tego nie wygrać. To oznacza że ich kierowcy rozbiją się walcząc o zwycięstwo :P

Azi

0

@brzucho LaBamba pozdrawia i zazdrości ;)

Azi

0

@mekston moim zdaniem nie uratuje go przed karą

Azi

0

@mekston Max to chyba powinien oddać pozycję zanim mu karę wlepią

Azi

3

Otwieram sobie Twittera a tam takie złoto :)


Azi

0

@Muszynianka dziki :)

Azi

1

@KRISU77 a dałbyś swojemu synowi na imię Mikołaj? Niby nic. Chyba że masz na nazwisko Święty

Azi

0

@Muszynianka poproszę

Azi

11

@Rastafarnianin zły komendant urlop sobie wziął. Bydlak!

Azi

22

Typowy miłośnik lewej strony sceny politycznej. Jest jakaś teoria ale w żaden sposób nie uargumentowana. Masz po prostu wierzyć. Bo tak. I potem wielkie zdziwienie że ktoś takich ludzi nazywa głupkami...
https://x.com/YaElusive/status/1814574908271169961

Azi

1

@Masnymichael jeżeli już gram to dla frajdy, więc na takim poziomie na jakiem akurat mam ochotę.

Azi

2

@mekston te ostatnie 2 minuty całkiem rozczarowały :P

Azi

0

@BARCA1899Messi nie ma. Kontrakty nie są jawne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?