Azi

0

@Midast 1. Jak rozumiem nie wymyśliłeś żadnego kontrargumentu ale brakuje jajek żeby napisać "myliłem się"
A co do 2 części: ja nie jestem owcą żeby beczeć jak inne. Przemyśl to sobie ale wątpię abyś zrozumiał.

Azi

0

@Midast nie ma sensu żeby miejsce w kadrze zajmował ktoś młody bo to wykluczyłoby grę młodego w rezerwach...

Porównanie S. Roberto do Boeatenga to jedno wielkie XD

Azi

7

@Culer9002 za PiSu to Zenon Martyniuk a z Peło to pewnie jakiś Martin Schmitt albo inny Sven Hannawald.

Azi

0

@Kubsoleon za wyjątkiem transferów gdzie wpłacasz klauzulę to chyba wszystkie transfery są płacone na raty.

Azi

0

@VeB 1899 powiem Ci tak: sprzedanie zawodnika o średnich umiejętnościach ale za to z olbrzymią umową jest zwyczajnie niewykonalne. De Jong czy Lenglet są zwyczajnie niesprzedawalni. Tym bardziej że holender jest kontuzjowany i wiele wskazauje na to że przewlekle

Azi

1

@VeB 1899 widać wyraźne efekty życia w świecie football managera

Azi

14

@Kidd To bez znaczenia. Expertę zdecydował o zwolnieniu to zwalniamy. Proszę nie robić problemów

Azi

0

@DLFCB w Tokio rozdawali 150k ale widać było za mało.
Ale w zasadzie czego się spodziewać? Wioska olimpijska to jedna wielka orgia, tylko mało się o tym mówi.

Azi

0

@pt9 nieśmiertelny klasyk, podobnie jak 99.
Innych nie znam bo w późniejsze nie grałem ;)

Azi

0

@Kidd Marka auta oczywiście zupełnie przypadkowa ;)
A taki ładny był, niemiecki!



inna statystyka: na kanale YT Bandytów drogowych z ostatnich 10 filmów 5 dotyczy sytuacji z BMW. Ależ te przypadki są przypadkowe! ;)

Azi

0

@barteq używałem tylko trello
Ale generalnie nie byłem z niego zadowolony. Zależy jakie projekty masz na myśli.
Z kursów czy książek nie korzystałem

Azi

0

@Kuchar a w poprzednim sezonie nie łatali? Nie baw się w trenera. Niech on decyduje kogo potrzebuje w kadrze a kogo nie...

Azi

0

A już w niedzielę GP Belgii :)


Azi

3

@Kuchar w czym Ci przeszkadza koleś który siedzi na ławce i nie robi z tego draki, nie zajmuje nikomu miejsca i nie ma problemu z tym, że każdy kto umie kopnąć prosto piłkę jest przed nim w kolejce do grania? Do tego dostaje pewnie najniższe możliwe wynagrodzenie ale w razie jakiegoś armagedonu pokryje każdą możliwą pozycję na boisku.

Niech se siedzi na ławce w takich warunkach jeżeli jemu pasuje taka rola a trener nie widzi przeciwskazań. Mnie nie przeszkadza.

Azi

0

@SawneyBean chłopie możesz sobie uważać że się skompromitowałem. Mało mnie Twoja opinia interesuje jednak. Żyj sobie z nią na zdrowie!

Azi

3

@tbas dokładnie! zwolnić od razu!

Azi

0

@SawneyBean Ojej jakiś typek mi wyraził swoją opinię że się skompromitowałem. Nie argumentując tego w żaden sposób. Zwyczajnie ma inne zdanie, nie umie tego uargumentować i oczywiście jego opinia jest wiążąca dla wszystkich. Jak ja mogę tego nie rozumieć? :D

I taki ziomuś mi pisze że jestem dzieckiem albo sugeruje niskie IQ. Cyrk na kółkach XD

Co bedzie dalej ziomeczku? XD

Azi

1

@Uukasz_93 Ja też chcę taką asystentkę ;)

Azi

0

@SawneyBean co się głupio pytasz jak sam byliśmy w jednej klasie ale 3 razy oblałeś? :D

Swoją drogą to bóle tyłka miłośników BMW - coś wspaniałego!! XD

Azi

10

@usztafik współczuję Twojej córce kolego.............

Azi

2

@mmaciass Money, money, money
Must be funny
In the rich man’s world

Azi

0

@Rust_Cohle do pizzy to wyłącznie ananas

@Kgorecki2500 do rybki ryż, do gulaszu kasza do kotleta ziemniaki

Azi

1

@Kgorecki2500 a do czego?

Azi

0

Nie wiem czy to jak w klubie funkcjonuje Pena jest budujące czy demotywujące dla młodzieży. Ciekawy jestem jak to odbierają. Bo może uważają że nie ma mocnego konkurenta na miejsce nr. 2 między słupkami?

Azi

1

@Arden słusznie. I idziemy na piwo!

Azi

1

@Arden no tak - zły wujek @Azi niszczyciel dobrych dyskusji :D

Azi

0

@Arden Łaskawie zezwalam. Czemu się mnie pytasz czy możesz o tym podyskutować? :P

Azi

0

@Uukasz_93 a ja mówię że by była? O.o

Azi

0

@Arden Niech sobie podejmuje takie decyzje jakie uważa za słuszne.

Azi

1

@Uukasz_93 w takich przypadkach zawsze brakuje kluczowych informacji: dlaczego go zwolnili (np. nie było podstawy prawnej do trzymania go dłużej, brakuje dowodów itp.) i kto podjął taką decyzję (np. sąd na mocy tego co napisałem wcześniej).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?