Azi

0

@SawneyBean " chłopak nie wniesie bramek, nie wniesie asyst, nie będzie raczej wartością dodatnią zespołu"

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo tak Ci się wydaje? W takich okolicznościach usprawiedliwianie swoich "przeczuć" dobrem klubu jest niedorzeczne

Azi

0

@SawneyBean Olmo ma bramkę/asystę w klubie średnio co 143 min. Dla porównania Bellingham co 101 a zagrał sezon życia. Dalej dla porównania w BVB co 207 minut.

Normalnie przepaść ;)

Nie obraz się ale żeście się zaparli na tego Olmo strasznie. A w tej niechęci nie ma za grosz logiki. Za taką kasę jaką trzeba na niego wyłożyć to chłopaka trzeba brać i się w ogóle nie zastanawiać czy warto.

Azi

0

@MesQueUnClub96 a teraz jest rzecznikiem PZPR

Azi

0

@SawneyBean i co w zawiązku z tym?

Taki Iniesta ma nieporównywalnie niższa średnia bramek/asyst na mecz w klubie. I czy to oznacza że nie był wybitnym zawodnikiem? No był wybitny. Piłka nożna to nie statystyka. Ona owszem bywa pomocna ale kierowanie się na ślepo liczbami sukcesu nie przyniesie.

Pomijam tak oczywisty fakt jak to że Olmo nie grał w klubie bijącym się o najwyższe cele i w tym czasie zaledwie raz skończył na podium.

Oraz fakt że nie stać nas na absolutnie topowych zawodników.

Azi

0

@Zoker jedynym zawodnikiem w Barcelonie do którego możesz porównać Olmo jest Fermin. Z tym że jeden jest zdecydowanie lepszy od drugiego co zresztą abylo doskonale widać na euro.

Pedro i Gundo nigdy nie będą pełnili roli Olmo czy Fermina. A taki zawodnik, który wykorzysta miejsce jakie zrobi mu 9ka jest nam niezbędny. A już szczególnie kiedy mamy mieć dwóch klasycznych skrzydłowych

Azi

0

@Zoker chłopie ale twój komentarz porównujący Gundo albo Pedriego do Olmo nie da się skomentować inaczej niz "XD"
Równie dobrze mogłeś napisać jak Busi, Alba, Frankie albo Rasiak

Azi

0

@Zoker Olmo to zawodnik który gra między liniami i przy każdej okazji wchodzi w pole karne. Mając Lewgo skupiającego zwykle obu stoperów rywali aż prosi się o zawodnika z takimi umiejętnościami. Zresztą widać jakie liczby zrobił Fermin który generalnie dupy nie urywał ale liczby ma.

Azi

0

@negreanu nie wiem to kwestia sztabu medycznego. Nie jestem lekarzem i nie mam wiedzy z tego zakresu. To wypowiadanie się o ryzyku byłoby głupie

Azi

0

@Zoker bo to typ zawodnika jakiego bardzo potrzebujemy a Fermin jest od niego dużo, dużo słabszy.

Tylko że ściąganie Olmo z Nico nie ma nic wspólnego i nie mam pojęcia dlaczego niektórzy wiążą ze sobą oba te transfery.

Azi

4

@pt9 że dzieci labamby zrealizują swoje zawiści ;)

Azi

3

@FCB24 Olmo zdecydowanie tak

Azi

2

@maroon to było na parkingu pod lok. weterynarza. Babka zwiała ale potrafiłem mniej więcej opisać kto wysiadał wcześniej z jej auta i opisywany facet się znalazł u tego weterynarza właśnie. Oczywiście próbował kręcić na wszystkie sposoby ale jak mu zagrozili policją to babka się pojawiła, podpisał oświadczenie i dał oc. I wtedy się do mnie przyczepił że jestem konfidentem.

Azi

0

@TheNekro94 i prawidłowo! :)

Azi

0

@maroon mężulek albo chłopaczek tej babki, która spowodowała szkodę.

Azi

24

Zostałem dziś zwyzywany od konfidentów :D

Dlaczego? Bo spisałem numer baby, która cofając uszkodziła zderzak od czyjejś Toyoty i postanowiłem nie być obojętny tylko poinformować o tym fakcie właścicieli.

Niektórzy ludzie są strasznie żałośni i nie potrafią brać odpowiedzialności za swoje własne czyny, nawet w sytuacji gdy za szkodę zapłaci ubezpieczyciel a nie oni sami. Uszkodzić komuś auto i nawiać - wielcy bohaterowie. Ciekawe czy byliby szczęśliwi gdyby to im ktoś uszkodził auto i postanowił się ulotnić?

Azi

0

@PatrykBarca zupełnie nie rozumiem co chcesz mi przekazać. Potrzebujemy klasowych zawodników i Olmo takim jest. Jakie ma znaczenie że zawodnik o podobnym profilu (ale o zerowym doświadczeniu i dużo słabszych umiejętnościach) nie gra?

Skąd mam wiedzieć kogo chce Flicka. I skąd wiesz kogo chciał Xavi? Kiedy z nim rozmawiałeś i co Ci wówczas powiedział?

Zupełnie nie rozumiem oceniania transferu jakiegoś zawodnika na podstawie tak dziwacznych opinii które nie mają poparcia absolutnie w niczym.

Azi

0

@Aragorn33 chłopie jak chcesz wierzyć w bajki to mnie do tego nie mieszaj :)

Azi

0

@Aragorn33 tylko że organizatorzy powiedzieli prawdę a winny zawsze będzie łgał że niby nie o to chodziło.

A komentarze innych i to kogo obwiniają to nie moja sprawa i w sumie mało mnie one interesują :p

Azi

0

@Aragorn33 a do kogo jest skierowane oburzenie? Bo moje osobiste jest do organizatora. Do kogo zresztą miałby być skierowane?

Azi

0

@Aragorn33 to odpowiedź na co bo się pogubiłem ;)

Azi

0

@kiper09 powiedzenia w takim razie życzę w odzyskiwaniu. Jeżeli się uda to daj znać - zawsze wiedzą na przyszłość może się przydać jak to zrobić.

Azi

0

@pt9 ta dyskusja nie mogła wyglądać normalnie z samego założenia. Jeżeli koleś przepełniony nienawiścią wylewa swoje frustracje na kościół a przy tym nie ma pojęcia o czym pisze to czego Ty się spodziewasz? W takim kontekście moje pytanie nie jest żadną wycieczka tylko zupełnie normalnym zapytaniem.

Zwróć przy tym uwagę na to co napisałem wcześniej - cytuje:
"A co do tego że kościół skażony jest i co gorsza często i gęsto broni się przed oczyszczeniem to niestety prawda i nie podoba się to także wierzącym. Nie jest to jednak żaden powód żeby obrażać uczucia religijne tych ludzi. Bo takie obrażanie jest zwyczajnie płytkie i prostackie."

Jak w ogóle rozmawiać z typem który po moim wpisie adresuje do mnie taki tekst - kolejny cytat:
"Wasza katolicka obłuda jest właśnie taka. Ty pewnie nawet nie rozumiesz jak paskudne jest to co napisałeś.
A gdybyś był elementarnie uczciwy, sam powinieneś wymagać od swoich idoli w sutannach przyzwoitości"

Przecież on nawet nie przeczytał że zrozumieniem tego co napisałem tylko z miejsca wylewa swoje zale.

Azi

0

@kiper09 pisz do znajomych gdzie tylko możesz że straciłeś konto. A jak miałeś gdzieś jakieś kompromitujące materiały wysyłane do kogoś na messegerze to będziesz miał problem.

E: dużo ludzi ma maile podane z jakiegoś O2 czy innego wp które bardzo łatwo hakować. I włamują im się na FB właśnie za pośrednictwem tej poczty. Najbezpieczniejsze jest podobno konto z gmaila

Azi

1

@messi564 ja tam nie mogę się doczekać żeby sezon się zaczął. Towarzyskich pewnie nie obejrzę bo dawno za stary jestem na zarywanie nocek przed robotą ale gdyby były w ciągu dnia to z pewnością bym sobie wygospodarował czas.

Azi

0

@Japonk z Twojej wypowiedzi jasno wynika że problem nie stanowi koń tylko człowiek który tego konia nadmiernie eksploatuje. Pozbycie się w tym układzie konia - a nie wpływ na zachowanie człowieka - to jest faktyczna krzywda dla zwierzęcia. Bądźmy poważni.

Mój dziadek miał w swoim życiu wiele koni i tak bardzo kochał te zwierzęta że wozem jeździł tylko jak musiał. Jak sobie pomyślę że przyszedłby do niego ekoswir i mu powiedział że "źle traktuje konia" więc tego konia trzeba mu go zabrać, to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Rozwiązujemy problemy z głową proszę.

Azi

0

@TheNekro94 mój wpis to cytat z artykułu z małym dopiskiem.

A koń to jest koń. Ja rozumiem że broni się zwierzę przed pracą ponad siły ale chodzenie z jednej skrajności w drugą to jest równie niemądre jak męczenie zwierząt.

Azi

0

@Japonk przeczytaj artykuł :)

Azi

0

@TheNekro94 na elektryki w górach? Widać można

Azi

1

"Aktywiści domagają się likwidacji transportu konnego, twierdząc, że konie pracują ponad siły. Tegoroczne badania weterynaryjne koni pracujących na trasie nie potwierdziły jednak tych twierdzeń. Na przełomie czerwca i lipca w dwóch turach przebadano 305 koni. Decyzją komisji weterynaryjnej tylko trzy z nich nie kwalifikowały się do pracy na trasie do Morskiego Oka. Władze Tatrzańskiego Parku Narodowego zdecydowały także o wycofaniu z pracy jednego niewidomego konia. Na październik zaplanowano badania posezonowe koni."

Przekupna komisja weterynaryjna zaorała biednych aktywistów.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/dobiegaja-konca-testy-elektrycznych-busow-do-morskiego-oka/4qf5hnj

Azi

0

@PatrykBarca to za Flicka jakąś inną dyscyplinę będziemy uprawiali czy o co chodzi?

A może oczekujesz że nagle zaczniemy grać dzidę do Lewego z pominięciem drugie linii? To byłby trener jakby mając taką kadre jak zastał w Barcelonie nagle chciał grać piłkę skrajnie do tej kadry nieprzystajacej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?