Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean tak btw - z Twojego własnego źródła:
https://zapodaj.net/images/e851bf068fbdd.jpg
https://zapodaj.net/images/52bf12e7e1bfa.jpg
Perdi na 10... XD
0
@Derean XD
Chłopie jak masz potrzebę wierzyć że Pedri grał na 10 to sobie tak uważaj. Możesz też uważać że grał na bramce - ale mnie do tego nie mieszaj proszę XD
1
@Derean Nie. Nie grał na 10. To że Olmo wchodził za niego to nie znaczy że zespół z jednym i drugim na boisku grał tak samo.
2
@Lucyfffer Taaa. Selekcjoner, który w pięknym stylu wygrał Euro się nie zna i stawiał na tego słabszego. Dobrze że nas uświadomiłeś. Nie wiedziałem że mamy takiego eksperę na labambie XD
0
@tristan87 patrząc po tym jak bardzo nie chcą go sprzedać i po tym że zalicza średnio co 1,5 meczu bramkę/asystę choć jego klub nie jest z tych co się do końca biją o trofea, to raczej można powiedzieć - że na nasze obecne możliwości - będzie to wzmocnienie składu. Tym bardziej że Fermin poza wejściem w pole karne to wiele nie prezentuje i Olmo spokojnie zjadł go na Euro.
0
@D10SLEO Pedri na 10... Dokładnie ten sam absurd co Cou zastępujący Inieste.
3
@TR3YWAY ja pisałem o autorze posta a nie o Olmo. Kolega @Jakchcesz nie prezentuje poziomu mistrza. Miszcza co najwyżej ;)
1
@TR3YWAY nic nie bierze - on normalnie prezentuje taki poziom :D
0
@Lucyfffer @Gall to jakiś typek, który żyje wyłącznie polityką. Trochę współczucia okażcie panowie!
0
@Eto'o9 R10 kto wtedy będzie wrogiem publicznym labamby?
0
@Kuchar Wreszcie ktoś normalny. Mnie nie przekonasz że czarne jest białe ale masz pełne prawo tak uważać. Szanuje podejście. 3m się!
0
@Kuchar Tia. Na piwno tak było. Zamówili całkiem ładny mural, który zamalowali tuż przed rocznicą powstania. Pełna logika.
Chłopie - nawalili i tyle w temacie. Nikt Czaskowskiego z tego powodu z urzędu nie wywala. To jest po prostu głupie i tyle w temacie.
0
@Kuchar wystarczy powiedzieć "tym razem proszę nie zamalowywać ściany" a zła firma powie "nie ma mowy!!! zamalujemy!!!" XD
0
@Kuchar nie wszystko jest aferą. To jest tylko dowód na brak pomyślunku, bo skoro już się przygotowuje mural z okazji powstania to wypadałoby go zostawić na czas obchodów. Zrobienie tego co zrobili jest zwyczajnie głupie.
0
@Kubsoleon ale to nie jest powód żeby kogoś nazywać śmieciem. Chłopie nie jesteśmy zwierzętami - panujemy nad emocjami.
0
@Kubsoleon typ w BMW zachował się jak ostatnia łajza a ten się czepia i wyzywa nagrywającego :D
@Hosh nie czepiałbym się nagrywającego - w sytuacji gdy pojawiło się auto jadące w przeciwnym kierunku to natychmiast odpuścił. Nie może też brać odpowiedzialności za skrajną głupotę kierowcy BMW. Ale fakt - w takiej sytuacji nie ma sensu zabawa w szeryfa tylko debila trzeba puścić a film z kamerki wysłać w odpowiednie miejsce.
0
@draxidox parę dni temu była taka dyskusja, gdzie kilka osób było na mnie święcie oburzonych bo twierdziłem że większość idiotów na drogach wybiera BMW (co nie znaczy że BMW nie jeżdżą też ludzie normalni).
I teraz sam nie wiem czy podobne wyczyny osoby te uważają za "normalną jazdę" czy zwyczajnie mają problem z pogodzeniem się z faktem, że ich ulubioną markę upodobały sobie drogowe dzbany.
0
@Tasde gorzej - najpierw go prawdopodobnie zamówili a potem ktoś wykazał iście wysoką inteligencją i - zgodnie z umową - zamalowali go dzień przed rocznicą.
4
Administracja Czaskowskiego jak zawsze dała ciała.
1
@MesQueUnClub_87 jeżeli to nie była droga publiczna to mógł jeździć bez prawka...
0
@Tasde porównujesz rzeczy nieporównywalne. Rywalizacja sportowa ZAWSZE jest nierówna bo nie ma dwóch identycznych ludzi i zawsze ktoś będzie miał większe predyspozycje. Ale jeżeli już dokonano podziału na rywalizację kobiet i mężczyzn z uwagi na duże dysproporcje fizyczne, to nie ma sensu dopuszczać do rywalizacji kobiet osób o cechach typowo męskich. To nie jest to samo co bardziej opływowe ciało albo więcej cm.
0
@Kd bezsensowny przykład podałeś. A odpowiedź na niego masz post wyżej bo to jest dokładnie to samo co z pływakami.
0
@Tasde wszyscy pływacy mają "ergonomię ciała" zbliżoną (mniej lub bardziej) do idealnej w pływaniu. Inaczej nie rywalizowaliby na olimpiadzie. Nie mówimy więc o sytuacji gdzie ktoś ma jakąś cechę a reszta jej nie ma.
1
@Tasde dokładnie tak jak napisał @Traba727 - takie osoby nie powinny być dopuszczone do rywalizacji kobiet i tyle. I nie przez złośliwość ale przez to, że to nie jest już równa rywalizacja jeżeli jedna z kobiet ma cechy typowo męskie i co daje - albo może dawać - jej przewagę nad konkurentkami, którą wyrównać mogłyby zapewne wyłącznie stosując doping.
3
@Kgorecki2500 @Zoker @Linghunter88 różnie to mogło wyglądać. Stała się tragedia ale nie jesteśmy ani od zgadywania jak to wyglądało ani od karania sprawcy. Polecam nie śpieszyć się z wyrokami - szczególnie przy wypadkach, bo to nie zawsze jest sprawa jak u Majtczaka, gdzie ktoś miał w dupie życie innych.
7
@Kgorecki2500 dlaczego sądzisz że najechał na nią z premedytacją i powinien dostać najwyższy możliwy wymiar kary?
3
@Yamal_Williams wymienił bym VJ na kogokolwiek, kto gra w piłkę a nie poświęca połowę uwagi na prowokowanie wszystkich w okolicy
0
@Pitinho Czy komuś podoba się ten transfer czy nie to zmienianie komuś nazwiska w sposób prześmiewczy jest wybitnie słabe i @Redakcja po prostu się ośmieszyła takim tekstem.
0
@FCB_dimiC @MesQueUnClub_87 wizyta w wc może być problematyczna ;)
2
@Yamal_Williams jeżeli już teraz są zmęczeni to niech sobie odpuszczą dalszą rywalizację.