Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox ok i co z tego wynika?
0
@draxidox co oni tam gadają bo to jest nudne jak komentarze labamby w czasie meczu
0
@mekston tak to jest jak w tym samym roku jest Euro. Dlatego nie podniecałbym się wynikami na olimpiadzie choć zawsze fajnie wygrać medal
0
@pepo_barcarzadzi niestety mecze na olimpiadzie mają małe znaczenie. Z uwagi na to, że grają U23 to te mecze nie licza się do rankingu FIFA nawet
7
Ale mi żal tej biednej Japonii. 3 piłki meczowe...
0
Wygrywać z Włochami 2:0 i mieć trzy meczowe to nawet Lewandowski by tak nie zmarnował ;)
0
Ta Kelly ładna dziewczyna :)
0
@lntrowertyk darmowe minuty im się skończyły
0
@partymaker a dla mnie w sam raz
0
@Xxxbarca4ever do tego finału jeszcze jeden mecz nas czeka. I nic nie jest pewne że go wygramy. Jak widać bycie faworytem to dużo za malo
1
@kulek22 pełen szacunek dla tych dziewczyn!
To ona porusza się po pionowej ścianie z prędkością 9km/h czy ja źle liczę?
1
@insp1re prawdopodobnie tak
1
Ile ta ściana ma wysokości?
0
@Joe_Barbaro raczej miałby dużo pracy domowej. Czy by nie grał to zupełnie inna kwestia
0
@MesQueUnClub_87 z tego co wiem choć mało się na tym znam to po intensywnym treningu możesz nawet ważyć więcej niż przed nim.
0
@kuz jak po treningu przekroczy a przed nie to co to będzie oznaczało? Że podjadał w trakcie?
5
@lntrowertyk mam wrażenie że ten zarzut bardziej pasuje do Ciebie piszącego tego posta niż do Igi
1
@Traba727 wolność słowa nie oznacza że to słowo niesie w sobie jakikolwiek sens ;)
0
Alez fart znowu
5
@kuz początek tego wpisu brzmi źle. Albo można go źle zrozumieć ;)
7
Zabawnie będzie jak tych badań nie przejdzie. Bo w Barcelonie go popsuli przez ten jeden sezon
0
Ale fart.... XD
2
23:15 może uda się wygrać tego seta
1
@NeroTFP1 spoko spoko. Iga wygrywała 4:0 i przecież... No dobra zły przykład ;)
6
8:15 to niebezpieczny wynik
0
@FcPortoFan1999 nie przesadzajmy. Legia za komuny miała raptem 4 mistrzostwa. Dla porównania Górnik Zabrze 14. Real był promowany od zawsze - niezależnie od tego kto rządził.
0
@agaFCB https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/transfers/verein/131/saison_id/2024
0
@Hosh zabawne jest to że 50 lat temu ludzie mieli powody żeby Legii nie lubić. Ale zmienił się ustrój, zmieniło się podejście, zmieniła się forma prawna klubu, stadion, władze i kibice. A niechęci pozostały te same - nawet pomimo faktu, że nie mają żadnej racjonalnej podstawy. Ktoś Cię nauczył że masz nie lubić to nie lubisz. Nawet się nad tym nie zastanawiając :D
1
@TheNekro94 za to nie zabraknie hejtu na labambie.
1
@kuz Na wakacjach