Azi

0

@draxidox ok i co z tego wynika?

Azi

0

@draxidox co oni tam gadają bo to jest nudne jak komentarze labamby w czasie meczu

Azi

0

@mekston tak to jest jak w tym samym roku jest Euro. Dlatego nie podniecałbym się wynikami na olimpiadzie choć zawsze fajnie wygrać medal

Azi

0

@pepo_barcarzadzi niestety mecze na olimpiadzie mają małe znaczenie. Z uwagi na to, że grają U23 to te mecze nie licza się do rankingu FIFA nawet

Azi

7

Ale mi żal tej biednej Japonii. 3 piłki meczowe...

Azi

0

Wygrywać z Włochami 2:0 i mieć trzy meczowe to nawet Lewandowski by tak nie zmarnował ;)

Azi

0

Ta Kelly ładna dziewczyna :)

Azi

0

@lntrowertyk darmowe minuty im się skończyły

Azi

0

@partymaker a dla mnie w sam raz

Azi

0

@Xxxbarca4ever do tego finału jeszcze jeden mecz nas czeka. I nic nie jest pewne że go wygramy. Jak widać bycie faworytem to dużo za malo

Azi

1

@kulek22 pełen szacunek dla tych dziewczyn!
To ona porusza się po pionowej ścianie z prędkością 9km/h czy ja źle liczę?

Azi

1

@insp1re prawdopodobnie tak

Azi

1

Ile ta ściana ma wysokości?

Azi

0

@Joe_Barbaro raczej miałby dużo pracy domowej. Czy by nie grał to zupełnie inna kwestia

Azi

0

@MesQueUnClub_87 z tego co wiem choć mało się na tym znam to po intensywnym treningu możesz nawet ważyć więcej niż przed nim.

Azi

0

@kuz jak po treningu przekroczy a przed nie to co to będzie oznaczało? Że podjadał w trakcie?

Azi

5

@lntrowertyk mam wrażenie że ten zarzut bardziej pasuje do Ciebie piszącego tego posta niż do Igi

Azi

1

@Traba727 wolność słowa nie oznacza że to słowo niesie w sobie jakikolwiek sens ;)

Azi

0

Alez fart znowu

Azi

5

@kuz początek tego wpisu brzmi źle. Albo można go źle zrozumieć ;)

Azi

7

Zabawnie będzie jak tych badań nie przejdzie. Bo w Barcelonie go popsuli przez ten jeden sezon

Azi

0

Ale fart.... XD

Azi

2

23:15 może uda się wygrać tego seta

Azi

1

@NeroTFP1 spoko spoko. Iga wygrywała 4:0 i przecież... No dobra zły przykład ;)

Azi

6

8:15 to niebezpieczny wynik

Azi

0

@FcPortoFan1999 nie przesadzajmy. Legia za komuny miała raptem 4 mistrzostwa. Dla porównania Górnik Zabrze 14. Real był promowany od zawsze - niezależnie od tego kto rządził.

Azi

0

@Hosh zabawne jest to że 50 lat temu ludzie mieli powody żeby Legii nie lubić. Ale zmienił się ustrój, zmieniło się podejście, zmieniła się forma prawna klubu, stadion, władze i kibice. A niechęci pozostały te same - nawet pomimo faktu, że nie mają żadnej racjonalnej podstawy. Ktoś Cię nauczył że masz nie lubić to nie lubisz. Nawet się nad tym nie zastanawiając :D

Azi

1

@TheNekro94 za to nie zabraknie hejtu na labambie.

Azi

1

@kuz Na wakacjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?