Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Głos Geralda z Fonopolis. Nigdy ta produkcja nie zostanie dokończona w oryginalnym składzie :(
Szkoda chłopa. Taki młody.
0
@DonAndrzejos Amigos kontratakują ;)
2
@agaFCB spoko spoko @Luciano99 przygotowuje @Kessie do rywalizacji za 4 lata. Boks kobiet w kategorii 150 kg+
0
@heniusss wyobraź sobie że się domyśliłem choć takie porównanie nie ma żadnego sensu
17
@NeroTFP1 Nie udało się - trudno. I tak nasza dziewczyna z paletkom jest najlepsza :)
1
@Sulimo daru kolego, dzisiaj wszyscy jesteśmy ekspertami od pe... tenisa! :P
0
@Culer9002 a w których mamy faworytów? Nie pytam złośliwie tylko zwyczajnie nie mam pojęcia i jestem ciekaw
1
@Sulimo teraz Lewy robi memy o Idze. Ma za swoje - mogła nie memować Robercika ;)
2
Tusk wiedział co się szykuje jak obiecywał mieszkania i kasę za złoto :P
1
Kurde nawet nie będzie można zrzucić winy na to że chinka jest chłopem :D
0
@konrad1661 może solidaryzuje się z Lewandowskim i Babiarzem ;)
3
Zaraz będzie po zabawie :'(
0
Kto włączył TV i popsuł Igę?
0
@AlwaysBlaugrana Ale on nie zastępował Pedriego. To że go zmieniał to nie znaczy że realizował zadania kolegi.
2
Gdzie te czasy kiedy zawodniczki stękały przy każdym uderzeniu? :D
1
@Xxxbarca4ever ja tam się Cou nie jarałem. Tym bardziej że ludzie bez sensu bredzili coś o nim jako o następcy Iniesty. Zapewne Ci sami ludzie piszą teraz o Olmo jakby miał grac na skrzydle albo jakby do niczego się nie nadawał.
0
@MesQueUnClub_87 dzwoń do Lapcia i powiedz ze nie warto!
0
@Cvzx jeżeli nawet fcbaca o tym pisze artykuł to musi to być prawda
0
@MesQueUnClub_87 zapłaciliśmy 40 baniek za Roque, który nawet nie zagrał meczu w europejskiej piłce. A Ty oczekujesz że jakiś klub sprzeda Olmo - zawodnika który w klubie gwarantuje średnio 2 bramki/asysty na 3 mecze za frajer? :D
0
@BORO_12 używasz słów których nie rozumiesz
0
@Lucyfffer współczuję
0
@BORO_12 Nie chłopie to Ty nie rozumiesz. Nie jesteś Flickiem więc nie mów mi czy ktos będzie grał czy nie. Nie jesteś w stanie ocenić kto będzie grał a kto nie. Tak samo jak nie jesteś w stanie ocenić kto bedzie miał problemy ze zdrowiem a kto nie. Nie męcz mnie swoimi opiniami, bo już wiem że jesteś na nie co do tego transferu. Ale to że coś Ci się wydaje to nie jest argument.
0
@mientusek1407 nie mam pojęcia kogo potrzebuje Flick bo zapomniał mi sie wyspowiadać w tym temacie. Dla mnie jest dość oczywiste, że klub który kreuje dużo okazji ale ma problem z ich wykańczaniem potrzebuje zawodnika, który dobrze porusza się między liniami i przy każdej okazji wejdzie w pole karne, gdzie albo sam będzie miał okazje oddać strzał albo odciągnie kogoś z 9ki. Ale tutaj - zataczając koło - pytanie do Flicka jaki ma pomysł na grę.
@BORO_12 "bo u Flicka nie będzie grał za nazwisko a za umiejętności"
I już to wiesz? Flick wie jaką podjąłeś za niego decyzję? :D
"gdzie ty masz te dobre liczby xd"
policz sobie co ile minut zalicza bramkę/asystę w klubie to się zdziwisz.
2
@heniusss co to ma wspólnego z piłką nożną? Zapytaj lepiej @VegetaPolska. Ja mam żonę i nie planuję jej zdradzać.
0
@Fabik87 to najpierw musisz pozbyć się Laporty
3
@arasz1819 wyjaśniłem Ci to. Jeżeli doszukujesz się w tym propagandy to poszukaj problemów w swojej głowie a nie w pociętym pod tezę filmiku.
1
@michalgajdek Deco tak a na konferencji powiedziałby zapewne dyplomatycznie coś w stylu "Olmo nie jest naszym zawodnikiem", "mam bardzo dobry zespół" itp. itd.
1
@escarabajo oczywiście że decyzja o powstaniu była konieczna. Ale gdyby osoby podejmujące tą decyzję wiedziały, że menda stalin zostawi powstańców samych sobie a niemcy będą - zupełnie bez sensu - mordować do końca, to decyzja byłaby zapewne inna. Ale takie oceny nie mają sensu bo skąd mieli to wiedzieć?
3
@RoberDzik w sensie focha powinniśmy strzelić? Nie chce przejść to nie chce. Po co się na gościa obrażać? O.o
5
O tym czy zawodnik jest w tej chwili potrzebny to powinien decydować trener wraz z dyrektorem sportowym. Jeżeli Filck powie że potrzebuje takiego zawodnika to transfer jest jak najbardziej racjonalny. A jeżeli powie że nie to transfer jest jak najbardziej nie-racjonalny. Proponuję zadać mu na konferencji pytanie w stylu "czy chciałby mieć w drużynie Olmo albo zawodnika o takim profilu" to się - może - dowiemy.