Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
"Po sześciu miesiącach rekonwalescencji"
Miał chłopak szczęście że tylko pół roku się leczył, bo to ostatnio u nas jest "szybko".
1
@zuang1995 do jakiego budżetu szukasz tego auta? Bo np. przy małym budżecie to szuka się auta w najlepszym stanie technicznym a nie konkretnego modelu.
2
@mekston z całą pewnością była to @jowita
1
@kondzik47 o to budowlaniec czarodziej!
1
@Kidd No tak - RODO!
Czyli nie ma też sensu pytać na jakiej budowie tyra ten kolo? ;)
0
@urbipl sugerujesz że nasze służby są skrajnie do dupy? :D
0
@mmaciass dokładnie tak. Każdy kot to zwierzę ale nie każde zwierzę jest kotem. Jak zrozumiesz to daj znać.
0
@mmaciass kiedy napisałeś "nie każdy kierowca BMW jest skrajnym debilem." a Ty i tak zrozumiałeś - cytat - "Za to kierowcy BMW to sami idioci"
Brawo! XD
0
@Luciano99 Fakt. Dałem się złapać jak dziecko ;)
e: w którym urzędzie miasta Anetka pracuje? :P
2
@MichuZ44 Liczba kibiców Haasa zmniejsza się.
Ocon - z całej stawki kierowców jego nie trawię najbardziej
1
@Rastafarnianin w którym urzędzie miasta skrócili czas pracy w klimatyzowanym biurze?
0
@BorzyKrzys chłopie przeczytaj to co napisałem. Ja się nie odnoszę do informacji tylko do sposobu jej przekazania. Bo o to właśnie chodzi. Ty próbujesz się ze mną kłócić na temat treści ale ja się w ogóle do tego nie odnosiłem. Zwracam wam wyłącznie uwagę, że powielacie wpisy ruskiego trolla, który chce u Was wywołać określoną reakcję. I osiągnął swój cel.
Tak jak kolega @DLFCB napisał "Feministka pracująca w policji. To musiało się tak skończyć."
a Ty napisałeś - cytat! - "Pier... tych pajaców z policji."
To jest efekt tego posta wrzuconego przez trolla. I dokładnie to chciał osiągnąć. Wywołać w Was dokładnie takie emocje jakie czujecie. Jeżeli nie nauczycie się podchodzić do informacji na zimno (to nie znaczy obojętnie!!!) to będziecie bardzo łatwym celem.
Na koniec jeszcze raz - ja ani w Twoim przypadku a nie w tej dyskusji - nie odnosiłem się do tego czy informacja jest prawdziwa czy nie. Czy niewidomy jest pokrzywdzony czy nie. To nie ma znaczenia w kontekście o którym piszę.
Na tym koniec tematu. Dalej żyjcie jak chcecie.
4
@Arden w zasadzie tradycyjnie nie było sponsorów na koszulkach Barcelony aż do sezonu 06/07 kiedy pojawił się UNICEF. Wiadomo jednak było że to nie jest promowanie tylko przyzwyczajanie kibica do tego że ten sponsor na koszulkach od teraz będzie.
W sumie nie dziwi mnie to że reklama na koszulkach się pojawiła. To jednak spore źródło przychodu i klub nie powinien marnować takich okazji na zarobek. Niestety biznes jest bezlitosny dla tradycji ;)
1
@Arden dziewczyna ładna ale bez przesady. Mógł wybrać ładniejszą :P
Zaraz się rzucą feministki na mnie :P
0
@DLFCB może nie jestem przewrażliwiony tylko zwyczajnie wiem o czym piszę :D
Kończmy dyskusję. Zostałeś uprzedzony. To co zrobisz z otrzymaną wiedza to już wyłącznie Twoja sprawa. Chcesz dalej dać się sterować - to Twoja sprawa. Nie będę się mieszał w Twoje życie. Ja wyłącznie ostrzegam.
0
@Antimadridista_WR napisałem dość wyraźnie i to 2x "nie każdy kierowca BMW jest skrajnym debilem." oraz "nie ma takiej zasady że BMW jedzie koniecznie debil."
To nie jest zasada ale prawdopodobieństwo. W BMW jest ono zwyczajnie dużo wyższe.
1
@Antimadridista_WR nie ma takiej zasady że BMW jedzie koniecznie debil. Ale jest zasada że debil jak będzie wybierał samochód to w większości przypadków wybierze BMW właśnie.
Więc tak - marka ma znaczenie dlatego że jest dużo większa szansa na to że ktoś w BMW będzie bardziej agresywny na drodze niż kierowca choćby Merca.
0
@DLFCB i na sposobie przekazu właśnie polega różnica.
Jedno zdanie:
"Niewidomy i cierpiący na porażenie mózgowe Michał Stankowski (30 l) został oskarżony o molestowanie przez feministkę pracującą w szeregach @PolskaPolicja. "
Podkreślenie że biedny niewinny człowiek został oskarżony przez złą feministkę i policjantkę.
Czyste budowanie nienawiści. A to jest tylko 1 zdanie. Kiedy widzisz taki zapis to wiedz że ktoś chce Tobą sterować. Nie daj się zwieść - to nie jest bojownik o prawa biednych niewidomych. To jest zwyczajny troll. Typ szkolony do tego żeby wywoływać u ludzi takich jak Ty skrajne emocje, nienawiść, podziały społeczne itp. itd. A to czego dotyczy informacja - nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Równie dobrze może być prawdziwe jak i fałszywe.
Powtarzam raz jeszcze raz - nie daj sobą sterować. Myśl samodzielnie.
3
@usztafik ja bym wprowadził 1 zł od każdego posta na LaBambie to bym nie musiał czytać takich dziwacznych wpisów :P
0
@Zoker w LL nikt nie może rozmawiać z sędzią chyba że jest z realu to wtedy może wszystko.
2
Nie lubię ZP bo ludzie wiecznie mylą trofea drużynowe z nagrodami indywidualnymi.
Ja bym zagłosował na Rodriego.
2
@Antimadridista_WR oczywiście że ma znaczenie - zwyczajnie jak widzisz BMW to powinieneś się spodziewać skrajnie głupiego zachowania. Jak widzisz hyundaia to szansa na to że ktoś zrobi coś głupiego jest nieporównywalnie mniejsza. Więc tak - ma znaczenie.
Jeździsz BMW?
0
@Antimadridista_WR ja na szczęście nie jestem normalny choć jeżdżę Hyundaiem a nie BMW :P
2
@DLFCB piszę o typie który wrzuca tego typu posty.
Rola trolla nie polega na wrzucaniu nieprawdy ale wrzucaniu informacji tak żeby wzbudzić mocne i skrajne emocje a najlepiej spowodować kłótnie. Dokładnie tak jak w poście, który wrzuciłeś i w innych postach tego trolla.
Np. tutaj masz artykuł na Polsat News który przekazuje (w teorii) to samo ale forma przekazu jest zupełnie inna i nie ma na celu wywołania oburzenia, kłótni itp.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-07-24/interwencja-niewidomy-szukal-pomocy-zostal-oskarzony-o-molestowanie/
24
@Kidd nie każdy kierowca BMW jest skrajnym debilem. Ale każdy skrajny debil chce jeździć BMW. To niestety powoduje że ta część kierowców z BMW która nie jest idiotami obrywa za to że idioci mają auta tej samej marki.
9
@Kidd Jeżeli myślisz że jesteś normalny ale jeździsz BMW to źle myślisz ;)
0
@DLFCB https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14652386#comment-14652502
dajecie się ruskim trollom sterować ja dzieci...
1
@Safrani złoty pierwszy komentarz :)
1
@Kinginiesta no właśnie nic ciekawego nie pomacał chyba że sam fakt dotykania dziewczyny jest dla Ciebie "interesującym macaniem" :P
1
@Trojanek23 @Zoker