Azi

0

@skubi99 podsumujmy: ruskie zaatakowały bezpodstawnie Ukrainę i mordują ludzi (w tym cywilów). Belgia oddaje Ukrainie sprzęt żeby mogli się skuteczniej bronić. Ale to źle, bo "ludzi szkoda". Jak rozumiem ruskich Ci szkoda, bo w żadnym innym kontekście taka wypowiedź nie ma żadnego sensu. A jeżeli szkoda Ci "pilotów" to równie dobrze możesz napisać żeby nie wysyłać karabinów albo czołgów bo żołnierz zginą.

Tak z ciekawości - nie jesteś przypadkiem miłośnikiem konfederacji? Bo takie antyukraińskie podejście poparte absolutnym brakiem logiki i pomyślinku jest bardzo typowe dla miłośników konfy. Taki znak rozpoznawczy XD

Azi

0

@Antimadridista_WR to za chwilę będzie to samo dla samochodów. Takie przepisy nie mają sensu. Ludzie musza wiedzieć i rozumieć, że nie mają pierwszeństwa i dlatego SAMI musza zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nakazy i zakazy nie zastąpią myślenia. Samo pierwszeństwo czy nakaz zatrzymania nikomu nie gwarantuje bezpieczeństwa.

Azi

0

@draxidox pierwszeństwo nie jest gwarancją bezpieczeństwa. A o swoje bezpieczeństwo każdy musi zadbać sam. Tutaj zarówno rowerzystka jak i kierowca auta odwalili totalną głupotę. Przy czym to ona jest obolała, więc to w jej interesie było myślenie. A tego wyraźnie zaniechała.

Z dróg trzeba eliminować idiotów - w stylu tego kierowcy, który podobno mocno nie popisał się po całym zdarzeniu. Ale nie kosztem czyjegoś życia lub zdrowia.

Azi

3

@Kgorecki2500 a niemców męczyła? Albo męczy teraz ruskich? Albo belgów którzy wymordowali miliony ludzi w Kongo?

Azi

0

@mekston i tak Leo wygra ;)

Azi

0

@skubi99 już dzwonię do Belgów, żeby im przekazać iż naczelny mędrzec i znawca mówi że to nie ma sensu. Dzięki za pomoc!

Azi

0

Ładna dostawa się szykuje :)

Azi

0

Wierzę w Ansu. Nie umiem go skreślić. A jego powrót na szczyt byłby piękna historią i motywacja dla wielu sportowców przechodzących przez ciężkie urazy :)

Azi

1

"wstępne porozumienie", "wszystkie szczegóły zostały sfinalizowane"
Sport...

Azi

5

Wygrała ekipa po prostu lepsza :)

Azi

0

@Lucyfffer oglądałem mistrzostwa europy. Tylko wtedy z pasją.

Azi

0

Oj chyba zrobią francuzikom z tyłka jesień średniowiecza

Azi

1

Yamal zrobił znowu Leo :D

Azi

0

@Tasde to nie podpalaj :P

Azi

7

@Lucyfffer Tak ;)

Azi

0

@Blantozaur to jest ta chwila kiedy napiszesz coś bardzo głupiego i niesmiesznego a kiedy ktoś Cię wyśmieje to udajesz że to był żart XD

Azi

1

@Blantozaur a myślisz że jak zabronisz samolotom się rozbijać to już nie będzie katastrof lotniczych?

Normalnie logika jakby Ukraińcy strzelali rakietami tak żeby spadały na terytorium Polski. Bo mają za dużo i im się nudzi...

Azi

7

"Wprawdzie mamy problem żeby rejestrować zawodników do pierwszej drużyny ale za to ściągniemy Nico Williamsa"

Że też są ludzie którzy wierzą w takie teksty...

Azi

0

@mekston Lando go dojedzie mam nadzieję :)

Azi

0

Williams w punkach? O.O

Azi

0

@FCB_dimiC około 40?

Azi

0

Oba merce na raz na pit stop.

Azi

0

@Chaoss Max nie miał uszkodzonej podłogi?

Azi

0

@mekston obstawiasz że kto na tym zyska a kto straci?

Azi

1

@mekston bardzo możliwe ale zaczekajmy parę minut z ostateczną oceną

Azi

0

@mekston większość kibiców lubi to!

Azi

0

Tymczasem Strolla wyprzedził i Hulk i dziadek :)

Azi

0

@Chaoss o nie nie nie nie nie. Nie może tego wygrać ani Max ani nikt z Merca :)

Azi

0

@mekston już przed ;)

Azi

0

@FCB_dimiC obstawiam Jerzego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?