Azi

2

Przyjemnie się patrzy na dwa Merce poza torem :D

Azi

0

@jedrek7000 Taa. Tak samo jak kasa za Neymara rozwiązała wszystkie problemy... To tak nie działa. To nie wyprzedawanie aktywów przywróci ten klub na top.

Azi

0

@mekston znowu się rozbiją bo max będzie jeździł wężykiem?

e: jednak nie - widać kara podziałała i nie odstawił cyrku

Azi

0

Czy Stroll przepuścił teraz Leclerca? O.o

Azi

0

@Kgorecki2500 My w niej byliśmy więc nie była najsilniejsza :P

Ale tak na poważnie - w ogóle nie powinno nas być na tym euro patrząc na kwalifikacje więc to jak zagraliśmy to sprawa drugorzędna

Azi

0

@budel17 zaczekaj na pit stopy to max będzie na czele...

Azi

2

@mekston tymczasem Perez walczy ze szczurem, Botasem i chinolem o ostatnią lokatę. A tuż przed nimi potężni: duńczyk i łowca kangurów. Piękny wyścig :)

Azi

0

@jedrek7000 to brzmi jeszcze gorzej...
Może sprzedajmy stadion? Po co nam młodzi i świetnie rokujący zawodnicy oraz stadion? Kasa przede wszystkim!!

Azi

1

@jedrek7000 "Oferta PSG za Yamala przy sytuacji finansowej klubu to przecież złoto.."
Już dawno nic tak głupiego nie przeczytałem...

Azi

1

@mekston samochodów na F się nie kupuje i na nie nie stawia :P

Azi

2

@kubix05 gumki ;)

Azi

1

@Rewolucja123 u mnie 2586

Azi

2

@Limaker i karteczka z dupy.

Azi

0

@mekston Jutro startują wszyscy? Na mokrym torze 107% niestety nie obowiązuje.

Azi

2

Co tam się odwaliło? Leclerc odpada i ma czas niewiele lepszy niż Sierżant.

Azi

1

@mekston Haas mnie zaskakuje ostatnio

Azi

0

@mekston nie wiem ale 107% to oni raczej nie będą mieli :D

Azi

0

Czy mi się zdaje czy jest spora szansa że Gasly i Perez nie zakwalifikują się do wyścigu? :D

Azi

0

Hulkenberg nie zdążył wyjechać z garażu a Perez już zorganizował czerwoną flagę ;)

Azi

4

Jeżeli to było "niecelowe" to Kroos jest kompletnym idiotą.
Zakładam jednak, że kompletnym idiotą nie jest. Zwyczajnie łże jak pies.

Azi

4

@Sulimo mnie tam smutno nie jest ;)

Azi

2

@Barcasub może zbiórka na inny szczytny cel? Na "czarodzieja" który poleci do Dubaju i będzie "smarował schody pastą" tak żeby Majtczak z nich spadł. I trochę innych "zdarzeń losowych" aż się zdecyduje wrócić do kraju, żeby ponieść odpowiedzialność za morderstwa które popełnił.

Azi

1

Żona Majtczaka pozywa internautę który nazwał ją mordercą :D
Ok - ona morderczynią nie jest, więc nazywanie jej w ten sposób faktycznie jest głupie. Ale oskarżanie "ujawnienie wizerunku powódki spowodowało lawinę hejtu na jej osobę, a co za tym idzie utratę pracy, uniemożliwienie wykonywania zawodu poprzez rozpoznawalność" to już grube przegięcie. O to zarzuty należy kierować do mężulka, który w dodatku nie ma jajec aby ponieść odpowiedzialność za swoją własną głupotę.

https://wykop.pl/link/7480271/wypadek-na-a1-zona-sebastiana-m-pozywa-internaute-domaga-sie-200-tys-zl

A jej zdjęcia, nazwisko, zawód i inne dane to wyciekły dawno temu...

Azi

18

@TheNekro94 Typ nie ma pretensji do ruskich, że poszli mordować biednych ukraińców, tylko do USA. No mózg niesamowity XD

Azi

0

@tadzik447 takie emocje były że łysy ledwie się kontrolował

Azi

0

Jakiś pozytyw z BMW. Nigdy bym się nie spodziewał! ;)

Azi

0

@Ogorinho1974 Madryt z człowieka nie wychodzi prawie nigdy ;)

A jakie ma znaczenie jakiego koloru jest jego skóra? Nie ma białych albo żółtych kłamców? Albo czarni są w jakiś specyficzny sposób kłamcami?

Azi

0

@MichuZ44 tak samo zabawne jak miłośnicy LGBT proszą o szacunek kiedy to oni nie szanują innych, np. katolików.

Czysta hipokryzja.

Azi

4

@marcin62 uciekli nam bo oni byli odwodnieni a my krztynę pijani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?