Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przyjemnie się patrzy na dwa Merce poza torem :D
0
@jedrek7000 Taa. Tak samo jak kasa za Neymara rozwiązała wszystkie problemy... To tak nie działa. To nie wyprzedawanie aktywów przywróci ten klub na top.
0
@mekston znowu się rozbiją bo max będzie jeździł wężykiem?
e: jednak nie - widać kara podziałała i nie odstawił cyrku
0
Czy Stroll przepuścił teraz Leclerca? O.o
0
@Kgorecki2500 My w niej byliśmy więc nie była najsilniejsza :P
Ale tak na poważnie - w ogóle nie powinno nas być na tym euro patrząc na kwalifikacje więc to jak zagraliśmy to sprawa drugorzędna
0
@budel17 zaczekaj na pit stopy to max będzie na czele...
2
@mekston tymczasem Perez walczy ze szczurem, Botasem i chinolem o ostatnią lokatę. A tuż przed nimi potężni: duńczyk i łowca kangurów. Piękny wyścig :)
0
@jedrek7000 to brzmi jeszcze gorzej...
Może sprzedajmy stadion? Po co nam młodzi i świetnie rokujący zawodnicy oraz stadion? Kasa przede wszystkim!!
1
@jedrek7000 "Oferta PSG za Yamala przy sytuacji finansowej klubu to przecież złoto.."
Już dawno nic tak głupiego nie przeczytałem...
1
@mekston samochodów na F się nie kupuje i na nie nie stawia :P
2
@kubix05 gumki ;)
1
@Rewolucja123 u mnie 2586
2
@Limaker i karteczka z dupy.
0
@mekston Jutro startują wszyscy? Na mokrym torze 107% niestety nie obowiązuje.
2
Co tam się odwaliło? Leclerc odpada i ma czas niewiele lepszy niż Sierżant.
1
@mekston Haas mnie zaskakuje ostatnio
0
@mekston nie wiem ale 107% to oni raczej nie będą mieli :D
0
Czy mi się zdaje czy jest spora szansa że Gasly i Perez nie zakwalifikują się do wyścigu? :D
0
@Uukasz_93 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6rM5hhnLxfvc7kH2KrHrEAgZJXeJqjIYRsQ&s
0
Hulkenberg nie zdążył wyjechać z garażu a Perez już zorganizował czerwoną flagę ;)
4
Jeżeli to było "niecelowe" to Kroos jest kompletnym idiotą.
Zakładam jednak, że kompletnym idiotą nie jest. Zwyczajnie łże jak pies.
4
@Sulimo mnie tam smutno nie jest ;)
2
@Barcasub może zbiórka na inny szczytny cel? Na "czarodzieja" który poleci do Dubaju i będzie "smarował schody pastą" tak żeby Majtczak z nich spadł. I trochę innych "zdarzeń losowych" aż się zdecyduje wrócić do kraju, żeby ponieść odpowiedzialność za morderstwa które popełnił.
1
Żona Majtczaka pozywa internautę który nazwał ją mordercą :D
Ok - ona morderczynią nie jest, więc nazywanie jej w ten sposób faktycznie jest głupie. Ale oskarżanie "ujawnienie wizerunku powódki spowodowało lawinę hejtu na jej osobę, a co za tym idzie utratę pracy, uniemożliwienie wykonywania zawodu poprzez rozpoznawalność" to już grube przegięcie. O to zarzuty należy kierować do mężulka, który w dodatku nie ma jajec aby ponieść odpowiedzialność za swoją własną głupotę.
https://wykop.pl/link/7480271/wypadek-na-a1-zona-sebastiana-m-pozywa-internaute-domaga-sie-200-tys-zl
A jej zdjęcia, nazwisko, zawód i inne dane to wyciekły dawno temu...
18
@TheNekro94 Typ nie ma pretensji do ruskich, że poszli mordować biednych ukraińców, tylko do USA. No mózg niesamowity XD
0
@tadzik447 takie emocje były że łysy ledwie się kontrolował
0
Jakiś pozytyw z BMW. Nigdy bym się nie spodziewał! ;)
0
@Ogorinho1974 Madryt z człowieka nie wychodzi prawie nigdy ;)
A jakie ma znaczenie jakiego koloru jest jego skóra? Nie ma białych albo żółtych kłamców? Albo czarni są w jakiś specyficzny sposób kłamcami?
0
@MichuZ44 tak samo zabawne jak miłośnicy LGBT proszą o szacunek kiedy to oni nie szanują innych, np. katolików.
Czysta hipokryzja.
4
@marcin62 uciekli nam bo oni byli odwodnieni a my krztynę pijani