Azi

0

Piękna kosa. O bez kartki? :D

Azi

0

@capoN Xavi lubi to

Azi

0

@capoN nie dowiemy się bo go zwolnią jutro

Azi

0

Typ mu nastąpił na nogę jak piłka była hektar dalej. To chyba oczywista karteczka jest

Azi

0

@Pawlusek tak jak ostatnio Alonso.

Azi

0

@TheCule szkoda że Skulskiego jeszcze do ruskich nie odesłali.

Azi

1

@KrychaFCB to jest ten poziom transferów jaki jest obecnie szczytem marzeń klubu. To lub liczenie że kolejny dziadek będzie chciał przyjść pograć 2-3 sezony przed emeryturą.

Azi

0

@Szklaner pachnie ostrym bólem tyłka. Która tak Cię zabolała? :D

Azi

0

@cules100pro oj tam nie obrażaj się. Tak sobie kpię z dziwacznej, niczym nieuzasadnionej opinii :D

Azi

1

@cules100pro dokładnie. Lepiej przedłużyć umowę Lewemu do 2035 roku.

Azi

2

@Cvzx to chyba mnie z kimś pomyliłeś XD

Azi

4

@John_Doe wystarczy zobaczyć inne artykuły na stronie tego szmatławca żeby nabrać uzasadnionych podejrzeń że artykuł jest wybitnie stronniczy i napisany wyłącznie w celu wywołania oburzenia.

I nie - nie bronię gwałcicieli. Ale to że ktoś wykorzystuje gwałty do szerzenia swoich debilnych światopoglądów nie jest moralnie akceptowalne. Jest odrażające.

Azi

0

@Spikes Uwielbiam takie wypowiedzi. Totalna nienawiść - bo tak. Kilkadziesiąt znaków i już wiesz, że typ jest przesiąknięty kretyńską ideologią i tępą nienawiścią. A do tego cały swój światopogląd opiera na wkejonych mu stereotypach. Czyli owca beczy jak jej kazali. Współczuje Ci stary.

Azi

7

@tomek8756 czym się kończy "dofinansowywanie" przez państwo? Dobrze obrazują to ceny mieszkań

Azi

3

@Arden Za taki występ z miejsca powinno być skierowanie na badania psychiatryczne

Azi

4

@macio_944 co ma orientacja seksualna do adopcji? Nie ma absolutnie nic.

Dyskusja o adopcji dzieci przez pary lgbt nie jest walką o adopcje dzieci ale walką o uprzywilejowanie osób lgbt. W Polsce o adopcje może ubiegać się nawet osoba samotna (nie mówię że to jest łatwe), więc lgbt nie ma w kwestii adopcji ABSOLUTNIE żadnego związku.

Dyskusja powinna dotyczyć tego jak uprościć procedury adopcyjne i jak - skutecznie - weryfikować sytuację tam gdzie do adopcji już doszło. To czy ktoś jest homo czy nie homo nie ma nic do rzeczy. I jeżeli ktoś krzyczy "geje czy lesbijki nie mogą adoptować dzieci" to wcale nie walczy o adopcje tylko o uprzywilejowanie. A to już zupełnie inny temat do dyskusji.

Azi

0

@MesQueUnClub_87 jak się nie ma kasy to się nie wydaje kasy a nie wydaje więcej kasy żeby "zarobić kasę".

Normalnie masz ideę jak obrobić kasyno. Ciekawe czemu to się nie sprawdza w praktyce? XD

Azi

3

@TR3YWAY czego nie rozumiesz? Tych pierwszych nikt nie kupi więc sprzedajesz tych, za których możesz dostać $. Tak robią kluby w złej sytuacji finansowej.

Azi

0

To co odwaliły teraz rezerwy to jest istne kuriozum. Pena tam broni czy o co chodzi?

Azi

1

Co tam sie odwala w meczu rezerw? O.o

Typ dosłownie wypchnął Faye za bandy. Co oni go tam reanimują?
Żeby było zabawnie to sędzia nawet nie zauważył faulu choć z walką o piłkę nie miało to nic wspólnego

Azi

2

@Dayan016 to jak najbardziej typowe dla nieogranych młodych zawodników...

Azi

0

@La Pulgaa ja żadnej subskrypcji nie opłacałem

Azi

0

@Tadeusz0312 feftv - tylko trzeba się zarejestrować

Azi

2

Tymczasem na trybunach w Kordobie ktoś jest reanimowany :(

Azi

0

Niestety rezerwy tracą bramkę i mamy 1:1

Oj nie popisali się nasi obrońcy :(
Ale fakt że tak łatwo dali sobie wrzucić piłkę w pole karne to też kryminał

Azi

1

@Isso89 za co siedziałeś? Znowu chciałeś @Comentateiro metodą na wnusia zrobić?

Azi

0

@Faro strasznie nerwowi

Azi

0

@Lucyfffer teraz grają rewanż - zwycięzca awansuje

Azi

0

@!34RC3!_0N4 feftv.com

Azi

3

Goooooooollllll!!!! Rezerwy wychodzą na prowadzenie!
Strzelec H. Fort!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?