Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękna kosa. O bez kartki? :D
0
@capoN Xavi lubi to
0
@capoN nie dowiemy się bo go zwolnią jutro
0
Typ mu nastąpił na nogę jak piłka była hektar dalej. To chyba oczywista karteczka jest
0
@Pawlusek tak jak ostatnio Alonso.
0
@TheCule szkoda że Skulskiego jeszcze do ruskich nie odesłali.
1
@KrychaFCB to jest ten poziom transferów jaki jest obecnie szczytem marzeń klubu. To lub liczenie że kolejny dziadek będzie chciał przyjść pograć 2-3 sezony przed emeryturą.
0
@Szklaner pachnie ostrym bólem tyłka. Która tak Cię zabolała? :D
0
@cules100pro oj tam nie obrażaj się. Tak sobie kpię z dziwacznej, niczym nieuzasadnionej opinii :D
1
@cules100pro dokładnie. Lepiej przedłużyć umowę Lewemu do 2035 roku.
2
@Cvzx to chyba mnie z kimś pomyliłeś XD
4
@John_Doe wystarczy zobaczyć inne artykuły na stronie tego szmatławca żeby nabrać uzasadnionych podejrzeń że artykuł jest wybitnie stronniczy i napisany wyłącznie w celu wywołania oburzenia.
I nie - nie bronię gwałcicieli. Ale to że ktoś wykorzystuje gwałty do szerzenia swoich debilnych światopoglądów nie jest moralnie akceptowalne. Jest odrażające.
0
@Spikes Uwielbiam takie wypowiedzi. Totalna nienawiść - bo tak. Kilkadziesiąt znaków i już wiesz, że typ jest przesiąknięty kretyńską ideologią i tępą nienawiścią. A do tego cały swój światopogląd opiera na wkejonych mu stereotypach. Czyli owca beczy jak jej kazali. Współczuje Ci stary.
7
@tomek8756 czym się kończy "dofinansowywanie" przez państwo? Dobrze obrazują to ceny mieszkań
3
@Arden Za taki występ z miejsca powinno być skierowanie na badania psychiatryczne
4
@macio_944 co ma orientacja seksualna do adopcji? Nie ma absolutnie nic.
Dyskusja o adopcji dzieci przez pary lgbt nie jest walką o adopcje dzieci ale walką o uprzywilejowanie osób lgbt. W Polsce o adopcje może ubiegać się nawet osoba samotna (nie mówię że to jest łatwe), więc lgbt nie ma w kwestii adopcji ABSOLUTNIE żadnego związku.
Dyskusja powinna dotyczyć tego jak uprościć procedury adopcyjne i jak - skutecznie - weryfikować sytuację tam gdzie do adopcji już doszło. To czy ktoś jest homo czy nie homo nie ma nic do rzeczy. I jeżeli ktoś krzyczy "geje czy lesbijki nie mogą adoptować dzieci" to wcale nie walczy o adopcje tylko o uprzywilejowanie. A to już zupełnie inny temat do dyskusji.
0
@MesQueUnClub_87 jak się nie ma kasy to się nie wydaje kasy a nie wydaje więcej kasy żeby "zarobić kasę".
Normalnie masz ideę jak obrobić kasyno. Ciekawe czemu to się nie sprawdza w praktyce? XD
3
@TR3YWAY czego nie rozumiesz? Tych pierwszych nikt nie kupi więc sprzedajesz tych, za których możesz dostać $. Tak robią kluby w złej sytuacji finansowej.
0
To co odwaliły teraz rezerwy to jest istne kuriozum. Pena tam broni czy o co chodzi?
1
Co tam sie odwala w meczu rezerw? O.o
Typ dosłownie wypchnął Faye za bandy. Co oni go tam reanimują?
Żeby było zabawnie to sędzia nawet nie zauważył faulu choć z walką o piłkę nie miało to nic wspólnego
2
@Dayan016 to jak najbardziej typowe dla nieogranych młodych zawodników...
0
@La Pulgaa ja żadnej subskrypcji nie opłacałem
0
@Tadeusz0312 feftv - tylko trzeba się zarejestrować
2
Tymczasem na trybunach w Kordobie ktoś jest reanimowany :(
0
Niestety rezerwy tracą bramkę i mamy 1:1
Oj nie popisali się nasi obrońcy :(
Ale fakt że tak łatwo dali sobie wrzucić piłkę w pole karne to też kryminał
1
@Isso89 za co siedziałeś? Znowu chciałeś @Comentateiro metodą na wnusia zrobić?
0
@Faro strasznie nerwowi
0
@Lucyfffer teraz grają rewanż - zwycięzca awansuje
0
@!34RC3!_0N4 feftv.com
3
Goooooooollllll!!!! Rezerwy wychodzą na prowadzenie!
Strzelec H. Fort!