Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz będzie walka Ferrari z RB :D
0
Jakim cudem Perez jeszcze jeździ w RB? O.o
0
@BorzyKrzys sprawdzili pogodę ale w złym kraju ;)
0
Williams wyprzedził Riccardo i Szczura.
1
Leclerc zaraz załatwi drugi samochód bezpieczeństwa
1
@mekston na smsa odpisywał - tak to wyglądało :D
0
Co Leclerc teraz odwalił?
0
@Xpert77 Kubica? ;)
0
Sierżant się wyautował.
0
@Xpert77 Robercik wpadnie może ;)
0
@FanBarcYxD zasadniczo powinni
1
@Tomaszekkkkk zapewne za tydzień i za 2 tyg. będą grane mecze
1
@Comentateiro normalnie 4:5 w każdym meczau!
0
@Faro pewnie by nie odczuł ale ona moze by odczuła a może tego nie chce skoro jest aktywna zawodowo i lubi swoją pracę, pewnie ma oszczędności i te 3k niczego przełomowego w jej życiu nie zrobi
0
@TheNekro94 nieprawda! Podwodnym szachom nie kibicuje tutaj nikt. Albo skoki do wody. Nikt nigdy o nich nie wspomina a ja bardzo lubię skoki. Kobiet oczywiście.
1
@Faro trochę to cebula zajechało. Niech se zarabia ile chce i wydaje jak chce.
0
@KrychaFCB to jest historia typu "ktoś był takim idiotą że szkoda nawet strzępić ryja"
12
Jeżeli miałby być ostatnim do grania to lepiej niech jedzie na igrzyska a teraz odpocznie. Bez sensu jest sadzanie go na ławce przez euro żeby potem jechał na igrzyska i zaraz zaczynał sezon.
Problem nie jest w tym czy jedzie tylko w tym czy selekcjoner mu to racjonalne wyjaśnił a nie czuje się pominięty.
0
@BORO_12 realnie nastawiam się że na wiosnę będzie do dyspozycji. Może nie co mecz a moze nie na 90 minut ale liczę że będzie dobrze
1
@maciejsonFCB wróżbita maciej zawitał na fcbarca :D
0
Okno transferowe w Barcelonie: kupić wszystkich!!111
3
@HighestInTheRoom w banku też są nieźli - doskonale zdają sobie sprawę, że ktoś kto bierze taką gotówkę - w przypadku osób starszych - to trzeba dokładnie poinformować że policja nigdy takich akcji nie robi, nawet wezwać patrol, żeby ten jej to sam potwierdził, gdyby się babcia upierała. To olewają temat i wydają kase...
7
@Kapitan hawk gorzej że duża część uczestników dyskusji jeździ z tym swoim przedłużonym penisem do @Luciano99 ;)
0
A zadał sobie pytanie czy Barcelona planuje zaczynać presezon z nim?
Trochę dziwię się że AV go nie wykupiła. Nie grał ogonów, przez 3-4 m-ce był podstawowym obrońcą i zespół radził sobie wtedy naprawdę przyzwoicie. 14 wynik minut w klubie (zarówno w samej lidze jak i ogółem) i do tego nienajgorsze noty. AV idzie grać w LM i będą potrzebowali szerokiego składu w dodatku najlepiej w miarę sprawdzonego w klubie. Lenglet nie ma jeszcze 30 a w LM rozegrał 50 spotkań. Nie jest to cud miód stoper ale bez obrazy - ogórem też nie jest. Do tego nie byłby drogi. Dlaczego więc AV go nie chce?
Nie powinien mieć problemów ze znalezieniem klubu. A taka Sevilla to z pewnością wypożyczy go z chęcią - tylko że ich nie będzie stać na płacenie mu wynagrodzenia a dla nas nie jest to opcja jak z Ansu - czyli na tyle młody że jest cień szansy że się odbuduje.
0
@on1977 a tak płacimy mu 100%...
1
Nie widzę sensu skreślania Ansu. Jego wartość jest w tej chwili tak niska że bardziej opłacalne wydaje się liczenie na to że się odbuduje niż liczenie euro z jego sprzedaży - zakładając że w ogóle znajdą się chętni.
Wypożyczalnie do Sevilli pod skrzydła faceta powiązanego z Barcelona to świetna opcja. Tylko bez żadnych klauzul strachu bo to niepoważne jest.
2
@Sulimo a jak się ed edd i eddy skończyli?
0
Niestety UD Ibiza prowadzi z naszymi rezerwami :(
I już 1:1!! :D
0
@Encore znaczy że jest powtarzalny ;)
0
Czy baraż rezerw jest do obejrzenia gdzieś w necie?