Azi

0

Zaraz będzie walka Ferrari z RB :D

Azi

0

Jakim cudem Perez jeszcze jeździ w RB? O.o

Azi

0

@BorzyKrzys sprawdzili pogodę ale w złym kraju ;)

Azi

0

Williams wyprzedził Riccardo i Szczura.

Azi

1

Leclerc zaraz załatwi drugi samochód bezpieczeństwa

Azi

1

@mekston na smsa odpisywał - tak to wyglądało :D

Azi

0

Co Leclerc teraz odwalił?

Azi

0

@Xpert77 Kubica? ;)

Azi

0

Sierżant się wyautował.

Azi

0

@Xpert77 Robercik wpadnie może ;)

Azi

0

@FanBarcYxD zasadniczo powinni

Azi

1

@Tomaszekkkkk zapewne za tydzień i za 2 tyg. będą grane mecze

Azi

1

@Comentateiro normalnie 4:5 w każdym meczau!

Azi

0

@Faro pewnie by nie odczuł ale ona moze by odczuła a może tego nie chce skoro jest aktywna zawodowo i lubi swoją pracę, pewnie ma oszczędności i te 3k niczego przełomowego w jej życiu nie zrobi

Azi

0

@TheNekro94 nieprawda! Podwodnym szachom nie kibicuje tutaj nikt. Albo skoki do wody. Nikt nigdy o nich nie wspomina a ja bardzo lubię skoki. Kobiet oczywiście.

Azi

1

@Faro trochę to cebula zajechało. Niech se zarabia ile chce i wydaje jak chce.

Azi

0

@KrychaFCB to jest historia typu "ktoś był takim idiotą że szkoda nawet strzępić ryja"

Azi

12

Jeżeli miałby być ostatnim do grania to lepiej niech jedzie na igrzyska a teraz odpocznie. Bez sensu jest sadzanie go na ławce przez euro żeby potem jechał na igrzyska i zaraz zaczynał sezon.

Problem nie jest w tym czy jedzie tylko w tym czy selekcjoner mu to racjonalne wyjaśnił a nie czuje się pominięty.

Azi

0

@BORO_12 realnie nastawiam się że na wiosnę będzie do dyspozycji. Może nie co mecz a moze nie na 90 minut ale liczę że będzie dobrze

Azi

1

@maciejsonFCB wróżbita maciej zawitał na fcbarca :D

Azi

0

Okno transferowe w Barcelonie: kupić wszystkich!!111

Azi

3

@HighestInTheRoom w banku też są nieźli - doskonale zdają sobie sprawę, że ktoś kto bierze taką gotówkę - w przypadku osób starszych - to trzeba dokładnie poinformować że policja nigdy takich akcji nie robi, nawet wezwać patrol, żeby ten jej to sam potwierdził, gdyby się babcia upierała. To olewają temat i wydają kase...

Azi

7

@Kapitan hawk gorzej że duża część uczestników dyskusji jeździ z tym swoim przedłużonym penisem do @Luciano99 ;)

Azi

0

A zadał sobie pytanie czy Barcelona planuje zaczynać presezon z nim?

Trochę dziwię się że AV go nie wykupiła. Nie grał ogonów, przez 3-4 m-ce był podstawowym obrońcą i zespół radził sobie wtedy naprawdę przyzwoicie. 14 wynik minut w klubie (zarówno w samej lidze jak i ogółem) i do tego nienajgorsze noty. AV idzie grać w LM i będą potrzebowali szerokiego składu w dodatku najlepiej w miarę sprawdzonego w klubie. Lenglet nie ma jeszcze 30 a w LM rozegrał 50 spotkań. Nie jest to cud miód stoper ale bez obrazy - ogórem też nie jest. Do tego nie byłby drogi. Dlaczego więc AV go nie chce?

Nie powinien mieć problemów ze znalezieniem klubu. A taka Sevilla to z pewnością wypożyczy go z chęcią - tylko że ich nie będzie stać na płacenie mu wynagrodzenia a dla nas nie jest to opcja jak z Ansu - czyli na tyle młody że jest cień szansy że się odbuduje.

Azi

0

@on1977 a tak płacimy mu 100%...

Azi

1

Nie widzę sensu skreślania Ansu. Jego wartość jest w tej chwili tak niska że bardziej opłacalne wydaje się liczenie na to że się odbuduje niż liczenie euro z jego sprzedaży - zakładając że w ogóle znajdą się chętni.
Wypożyczalnie do Sevilli pod skrzydła faceta powiązanego z Barcelona to świetna opcja. Tylko bez żadnych klauzul strachu bo to niepoważne jest.

Azi

2

@Sulimo a jak się ed edd i eddy skończyli?

Azi

0

Niestety UD Ibiza prowadzi z naszymi rezerwami :(

I już 1:1!! :D

Azi

0

@Encore znaczy że jest powtarzalny ;)

Azi

0

Czy baraż rezerw jest do obejrzenia gdzieś w necie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?