Azi

0

@kaamil1910 kupił brzmi w tym zdaniu dziwnie

Azi

1

I na to stracili 3-4 minuty meczu?

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

2

Wreszcie widać że to jest zespół który przestał się kłaść na boisku jak nie idzie. Gra była zła więc musieliśmy gonić wynik ale widać że to nie jest już ekipa która poddaje się kiedy idzie jej źle. Potrafią zacisnąć zęby i się ogarnąć. Więc takie zwycięstwa są najważniejsze w budowaniu tego zespołu.

Azi

1

@Criss18Barca a potem jeszcze karne?

Azi

1

@mekston ja swój dobrze wspominam. Zapomniałem zabrać na egzamin kasę żeby się w razie czego zapisać na 2 podejście (a to było 20 lat temu i nie było blikow a konta jako nastolatek nie miałem). Dwa razy łuk (zahaczony pachołek ale nie przewrócony), dwa razy górka (w sensie jak ruszyłem to tak się ucieszyłem że zahamowałem zanim przejechałem górkę). Byłem pewien że oblałem a po prostu nie wiedziałem że jak się oblewa to się przesiadasz i koniec egzaminu :D

Na mieście jeździłem więc na mega luzie bo byłem pewien że to co zrobię już nie ma znaczenia skoro oblałem. A jak wróciliśmy i koleś mi powiedział że zdałem to byłem w mega szoku :D

Hej chciałbym znowu mieć 18 lat :)

Azi

25

@Popitek12 zakończeń roku? W sensie więcej niż przeciętny uczeń? ;)

Azi

0

@David_Martin taa... Trener ma tyle dogadania że chciał pivota a kupili skrzydłowego, napastnika, drugiego napastnika, emeryta ma obronę i lewą obronę i zakontraktowali emeryta do środka pola. Każdego tylko nie pivota... Ale tener decyduje XD

Azi

1

@Messibestplayerintheworld Kimmich jest całkiem realną opcją ale za rok dopiero.

@Aragorn33 byłoby pięknie gdyby kolejny 17-latek nam odpalił ale 3/11 nastolatków w drużynie to już trochę przegięcie ;)

Azi

0

@David_Martin Ale za ściąganie zawodników to jest odpowiedzialny Deco a nie Xavi. Więc to do niego kieruj swoje uwagi.

Azi

1

@Striker Oto rowerowy głos rozsądku!

Azi

1

Wolałbym żeby obaj rywalizowali z Lewym niż o pozycję rezerwowego :P

Azi

0

@Terroriser sam możesz to sobie sprawdzić ;)

Od czasu kiedy S. Roberto dostał minuty po kontuzji to po 4 razy obaj. Licząc od czasu kiedy wrócił do kadry to Fermin dostał 2 mecze więcej w pierwszej 11tce. Do tego Fermin ostatni raz nie dostał minut w pierwszy meczu z Napoli.

Azi

2

@Yamalessi dokładnie. Xavi będzie co mecz oglaszal że odchodzi i wygramy wszystko

Azi

0

@joloskyy dlatego dobrze mieć kamerkę. I tak - jest ogrom ludzie jeżdżących autem a nie posiadających do tego minimum kwalifikacji. Ale odsetek ludzi na rowerach nie zdajacych sobie sprawy z tego jakie są przepisy jest - w mojej ocenie - dużo większy.

U mnie w okolicy jest bardzo dużo ścieżek rowerowych. I notorycznie rowerzyści wymuszają mi pierwszeństwo na przejazdach, jeżdżą po ulicy zamiast droga rowerowa, dzwonią na pieszych na przejściach itp.

Sorry bardzo - ale nie mam żadnego współczucia dla rowerzystów. Tak jak nie mam współczucia dla idiotów za kierownicą.

Azi

0

@joloskyy widziałem. Ale z Twojego opisu równie dobrze może wynikać że dojeżdżałeś do przejścia i to Ty próbowałeś wynosić pierwszeństwo.

Nie oceniam ale zwykle rowerzyści nie mają pojęcia o przepisach i wydaje im się że są pieszymi. Nawet zakładając że jest przejazd dla rowerów to i tak często lądują się prosto na maskę zapominając że przed przejazdem też mają się upewnić że nie doprowadzą do niebezpiecznej sytuacji.

Azi

0

@joloskyy gdzie Ci kierowcy jeżdżą po ścieżkach rowerowych?

Azi

0

@GeneralXavi nie będzie chodziło bo znowu zamiast okresu przygotowawczego będą wojaże po świecie

Azi

0

@DragonxNF to zależy ;)
Np. jeżeli lakier auta do Skoda ma ładny niebieski. A Mazda piękny czerwony.

Azi

0

@Messibestplayerintheworld najzabawniejsze jest to że Ci ludzie myślą że są kibicami Barcelony o.O

Azi

0

@HighestInTheRoom gdyby tak "rządy" miały finansować wszystko od a do z z pełną gwarancją np. bezpieczeństwa (zarówno przed wojna jak i codziennego), zdrowia, emerytury itp. itd. to zabierali by Ci całe Twoje wynagrodzenie a i tak byłoby mało. Życie to nie bajka.

Azi

0

@David_Martin to jakaś równoległa rzeczywistość? :D
Dlaczego więc taki Cubarsi grał nawet jak na ławce siedział Christensen i Martinez? Ma taśmy na Xaviego?

Ale zabawne jest też twierdzenie że Fermin jest ostatni do grania z pomników. Ktoś zapomniał że w drużynie jest Oriol i S. Roberto :D

Azi

2

@chosenone mylisz wojsko w kraju uczestniczące w sojuszu typu NATO z wojskiem w kraju które jest atakowane bezpodstawnie a nie będącego członkiem sojuszu. Wojna na Ukrainie to nie są - jak nazwałeś - "wojenki polityków" tylko próba zniszczenia drugiego kraju. A Ty jako obywatel kraju masz nie tylko prawa ale też obowiązki. Jak Ci się nie podoba to zrzekaj się obywatelstwa. A potem kop w dupę i jedź sobie gdzie chcesz.

Azi

1

@SawneyBean Dajesz mu broń automatyczną i każda walka zaczyna się od serii w Vica albo Cassidyego. Zresztą Marcus robi dokładnie to samo jak ma to swoje działko obrotowe, więc pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić po dołączeniu go do ekipy to dac mu plazmę. A Sulik z młotem wspomaganym - maestria :D

Azi

0

@P33ck nie pytaj mnie czemu on został bo dla mnie to nie ma sensu. Pisałem już o tym, że jedyną opcją w której na jego miejscu zostałbym w klubie to taka gdzie do wyboru jest on i Marquez a ten drugi nie chce być trenerem pierwszej drużyny. Ale może on jednak jest naiwnym marzycielem i wydaje mu się że nagle przestaną go hejtować (co się nie wydarzy bo taka labamba hejtuje go nawet wtedy gdy drużyna gra dobrze).

Azi

1

@Jakchcesz ewentaulnie trochę ma a trochę nie ma :P

Azi

0

@Tridente2015 to mniej więcej tak jakbyś celowo okłamywał opinię publiczną z nadzieją że jak nagle zmienisz zdanie to nikt nie zauważy. Narracja mocno wątpliwa. Nie wiem co się zmieniło w głowie Xaviego, bo przecież nic w głowach jego przeciwników, ale nie wygląda na to żeby nagle zrobił się odporny na hejt. Po co więc zostaje? Chyba tylko on jeden wie.

Azi

1

@P33ck To nie wiedziałeś że sam Xavi mówił że odchodzi? XD

Pisałem też o tym że będę rozczarowany jak zostanie ale nie ma to nic wspólnego z radością jaką odczuwam z Waszych płaczów teraz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?