Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 należało. Ale daliśmy sobie łatwo strzelić 3 bramki. I przegraliśmy. Życie
4
Z jakim impetem ten typ wszedł w de Jonga że jego noga tak się wygięła? Bez jaj...
0
@Arden :D
Skoro tak twierdzisz
0
@michal199500hehe top to jest ból dupy tutaj i patrzenie na wyniki Barcelony nie przez to co się dzieje ale przez pryzmat ostatnich 20 lat
0
@Arden Pedriego zajechali w pierwszym sezonie. A nigdy później nie miał nawet okazji sensownie przepracować przygotowania do sezonu. Do tego fatalny sztab medyczny i brak w klubie pivota co powoduje że oczekuje się od niego pracy w defensywie do której się nie nadaje.
Ale po co popatrzeć z sensem na całokształt? Lepiej się przyczepić z dupy...
0
@michal199500hehe tutaj jest takie bagno że straciłbym dużo szacunku do Xaviego gdyby dał się namówić na jeszcze jeden sezon. To by znaczyło że jest naiwny.
1
@Arden co Wy się tego Pedriego czepiliscie? :D
0
@MateuszQ dlaczego niesłuszna? Słuszna niestety. Araujo powinien puścić rywala. Zamiast tego podjął głupie ryzyko w sytuacji gdzie nie miał szans na interwencję. Gundo ma rację - lepiej liczyć na cud albo stracić bramkę niż grać przez 60-70 minut w 10 z takim rywalem.
2
@Marcelinho99 nadmiernymi oczekiwaniami takich ludzi jak Ty? Wychowanymi na ciągłych sukcesach i nie rozumiejący że klub jest w bardzo złej sytuacji ekonomicznej i że klejenie składu z losowych zawodników i juniorów nie może się udać w odniesieniu do takiego realu?
0
@insp1re cytując Xaviego:
"Tak, na koniec po 38. kolejkach trzeba będzie pogratulować Realowi. Zagrali niezwykły sezon, przegrali tylko jeden mecz, tylko jeden. To niezwykłe. Gratulacje dla nich, bo prawie zamknęli ligę. "
1
@MesQueUnClub_87 XD
Kwestionuje się czyjeś słowa po tym jak się z nich nie wywiąże a nie przed tym. Jak możesz oceniać czyjąś wiarygodność jeżeli ten ktoś nie miał jeszcze okazji wykazać się realizacją swoich obietnic? Jeżeli nie widzisz problemów w takim dziwacznym podejściu to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać :D
0
@nabial Barcelona nie stanie się stabilnym klubem jeżeli będą nim zarządzać indywidua pokroju bartomeu albo politycy pokroju Laporty. Ten drugi to może rządzić w dobrze poukładanym klubie ale nie w takim gdzie trzeba ciąć koszta, szukać oszczędności i nie wyprzedawać aktywów, które w bliższej lub dalszej przyszłości będą generowały przychody (czyli takie które ktoś chce kupić).
0
@MesQueUnClub_87 przecież Xavi oficjalnie ogłosił i na wszystkie pytania odpowiada że odchodzi. Tylko Ty masz jakieś wątpliwości w tym zakresie i na podstawie swoich - dziwacznych - wątpliwości próbujesz oceniać Xaviego.
Stary to jest gigantyczne XD
0
@ShawnC bo jak sędzia był fatalny to mówi prawdę. Akurat wczoraj nic takiego nie padło. I tak - powinniśmy wygrać. Sami sobie daliśmy łatwo strzelić wszystkie 3 gole. To nie siła realu tylko nasza słabość. Czy byliśmy lepsi to mam wątpliwości ale generalnie uważam że wczoraj do stanu 2:2 byliśmy lepsi. Zresztą podobnie jak w pierwszym meczu w lidze do bramki na 1:1. Mecz ułożył się jednak tak jak się ułożył. Zespół podjął walkę a sytuacja klubu jest po prostu fatalna. W takich okolicznościach wieszanie psów na trenerze który 4/11 klei z dzieciaków albo zawodników grających nie na swoich pozycjach+ tak zła sytuacja ekonomiczna że nie da się rejestrować nawet wychowanków to jasny przekaz że ludzie oczekujący wyrównanej walki z Realem to idioci...
0
@MesQueUnClub_87 a Xavi mówi że odchodzi. Laporta mówi to co jest mu wygodne w danej chwili. Skoro jednak Xavi mówi że odchodzi to komu wierzysz? Jemu czy politykowi?
0
@KamQiX przy karnym Realu nie ma żadnej kontrowersji akurat. Niestety tam był wylew w obronie i nie można mieć pretensji do rywala że z tego korzysta.
W zasadzie jedyna poważna kontrowersją była ta ewentualną bramka gdzie nie są się określić czy piłka minęła linie czy nie. W pozostałych to sędziowie mogą podjąć decyzję na obie strony ale historia uczy że podejmują je na korzyść realu, więc też nic nowego.
Bądźmy szczerzy - real był w tym sezonie lepszy. Ma lepszy skład, klub zorganizowany wzorowo. U nas jest totalny chaos i wyprzedawanie aktywów żeby zrobić kilka transferów zamiast odbudowywać spokojnie klub. Absurd goni absurd. Ligę wygrał zespół lepszy. A my zamiast docenić że podjęliśmy w ogóle walkę w tych okolicznościach to tutaj wiesza się psy na trenera. Na gościa ktory musi wystawić 2 nastolatków i 2 zawodników nie na swoich pozycjach. Czyli 4/11 zawodników to albo dzieciak albo ktoś kto gra na nienaturalnej pozycji. A ludzie oczekują że będziemy dominować real. To jest objaw głupoty przecież ...
2
@ShawnC strasznie zabawny jest ten ból dupy o Xaviego :D
0
@revolution33 podziękowania wyślij do bartomeu...
0
@MesQueUnClub_87 przecież Xavi odchodzi. Skąd wniosek że zostanie? Nikt normalny nie chce pracować w takich warunkach...
0
@kamiVeB wyjaśnił przecież...
0
@Dalhi przeczytaj wywiad z Xavim. Tam masz wyjaśnione dlaczego takie zmiany
1
@kamiVeB to tylko dowodzi jak niektórzy mają naryte tutaj w bani że oczekują sukcesów :D
Nie ma pivota, nie ma lewego obrońcy. Gundo nie ma zmiennika, zawodnicy łamią się co chwila a drużyna lata po świecie na mecze towarzyskie zamiast przygotować się sensownie do sezonu.
0
@Messibestplayerintheworld chłopie on nie ogarnie takiego argumentu :D
0
@krol211 a ktoś pytał Marqueza czy chce? Bo przecież widzi co się dzieje w klubie i jaka presją ciąży na trenerze ;)
0
@sewciu50 gdybanie
0
@sewciu50 prawy obrońca, stoper i środkowy pomocnik grający na prawej stronie. W meczu gdzie trzeba strzelić bramki. Brzmi jak zły plan ;)
Chłopie posłuchaj studia w C+. My mamy wątła kadrę gdzie się szyje na potęgę żeby to wyglądało choć przyzwoicie. Pisałem to już dużo razy: przekładajmy realnie możliwości na wyniki.
0
@Kuba_1 XD
A ja od 97/98 i nie jestem kibicem sukcesu tylko Barcelony. I strasznie mnie śmieszy że jakiś dzieciak co nie pamięta nawet czasów przed Leo płacze jak to jest źle jak nigdy XD
0
@sewciu50 sztab to wiedział ale popatrzył na ławkę a tak tylko Alonso. I zrezygnowali ;)
0
@Who_you_mam przeczytaj dokładnie to co napisałem chłopie bo teraz kombinujesz jak łysy z grzebieniem :D
0
@Kuba_1 dlatego napisałem że młody jesteś. Dziecko wychowane na sukcesach a nie faktyczny kibic Barcelony. Jak pójdziesz kibicować innemu klubowi to żadnej straty nie będzie :)