Azi

0

@Aragorn33 oburzający to jest co najwyżej fakt, że ogrom ludzi nie rozumie w jak złej sytuacji ekonomicznej jest klub i takie decyzje jak z Inigo są konsekwencją sytuacji i nietrafnych wyborów z początku rządów Laporty. To że w klubie myśli się "na dziś" nie przejmując się "jutrem" to jest norma od wielu lat.

Azi

1

Jak to jest? Dość często pojawiaj się artykuły z tego typu przesłaniem - "nie ma kasy i nie będzie" a jednak LaBamba pełna jest ignorantów próbujących dowodzić, że klub wcale nie jest w złej sytuacji ekonomicznej :D

Azi

2

@matirix20 stary lepiej wyślij samego siebie do realnej pracy

Azi

0

Co to się odwaliło wczoraj i dziś? Czesi kontrwywiad rozpracował siatkę ruskich agentów, która jest powiązana z byłym BORowikiem. ABW prowadzi przeszukania w Warszawie i okolicach. A do tego Gromadziński w dziwaczny sposób jest odwołany ze stanowiska dowódcy Eurokorpusu bo toczy się - nagle! - wobec niego jakieś postępowanie - nie trudno się więc domyślić czego ono dotyczy skoro taka panika w MONie.

A do tego we Francji i Niemczech po dłuższej bezczynności ożywiły się ichniejsze onuce na politycznych (obecnych lub byłych) stołkach i nawołują m.in. do "ożywienia" funkcjonalnej nitki Nord Stream 2.

Azi

3

@IronSanHybrid otworzy szkołę uwodzenia po wyjściu z woja ;)

@VegetaPolska już zapisany? :D

Azi

0

@koksik2700 piękny

Azi

5

@HighestInTheRoom kwestia gustu. Ja np. wolę dziewczyny z szerszymi biodrami a takie z wąskimi i małym tyłkiem są dla mnie nieatrakcyjne. Ale ta dziewczyna ma piersi nieproporcjonalne do bioder. Jednak generalnie jej wygląd jest dla mnie ok. Na bank jest bardziej atrakcyjna niż ja :D

Azi

2

@AlwaysBlaugrana z pewnością nikt o tym nie pomyślał...
Facepalm

Azi

2

@TR3YWAY A kto ma grać jak nie Gundo? Oriol? Pomyśl zanim coś napiszesz..........

Azi

0

@mmaciass i to jest smutne choć dużo mówi o takich osobach...

Azi

2

@JoeBlack Kiedyś odbyłem tutaj dyskusję z jakimś typem, który jest miłośnikiem Czaskowskiego i poprosiłem żeby wskazał mi choć jedną inwestycję, która jest zarówno potrzebna jak i wyłączną inicjatywą za rządów Czaska. I nie potrafił tego zrobić :D

Ludzie mają nawalone we łbach. Nie głosują na kogoś kto może zrobić coś dobrego tylko na takich Czaskowskich tylko dlatego, że dali sobie wmówić, że ktoś ma poglądy podobne do ich samych. A nawet nie ogarniają tego, że polityk bardzo rzadko ma prywanie poglądy zgodne z tymi o które - w teorii - walczy.

Azi

2

@ToWinaSedziego idealnie pasuje więc do realu...

Azi

3

Pompowanie balonika - startujemy za 3... 2... 1... Jazda!!!!

Azi

0

Się chłopak nagrał

Azi

0

@JordiAlbion bo nie trafił w światło bramki

Azi

0

Probierz widząc że nie ma szans na naszą bramkę: "ściągamy Bednarka!"

Szanuję i rozumiem decyzję

Azi

0

@jaras121 na ławce

Azi

0

@Andi18 odeszlismy od naszego dna

Azi

0

Lewandowski to się jakiejś tiki-taki nauczył w Barcelonie. Szkoda że w lidze tak nie gra

Azi

3

Azi

1

@kacper_fcb ja nie wiem. Kolega też nie wie. Syn również. Dzwoniłem do lekarzy Barcelony ale nie wiedzą. Wierzę im.

Azi

1

@adi7adi8 podziękuję za taką parszywą przyszłość

Azi

1

@adi7adi8 jeżeli będzie dobrej jakości to kto wie. Ale w innym wypadku kupi normalnie spalinowy i będzie szczęśliwszy

Azi

2

@Kamilos84 to jest chodzenie że skrajności w skrajność.

Azi

1

@adi7adi8 wątpię. Wydałbys 40 tys. na coś co może się zaraz popsuć i gdzie szansa na zwrot kasy jest znikoma?

Azi

2

Normalnie Viniciusy sędziowskie. Wiecznie pokrzywdzeni.

Zastąpmy patałachów sędziami z innych krajów to się zwiększy poziom sędziowania a nagonka zmniejszy.

Jeżeli w meczu najniższy poziom prezentuje "pan rozjemca" to chyba coś jest nie tak z ta ligą.

Azi

0

@TR3YWAY jak to dobrze że madryciaki nas ubiegły i nie musimy się użerać z dzbanem.

Azi

1

@jacobFCB Factorio
Fallout 2 ale jak się już zna na pamięć wszystkie gagi to tylko sentyment zostaje

Azi

0

@Barcasub to Ty nie załapałeś a ja mam ćwiczyć. Brawo za spryt XD

Azi

0

@Aragorn33 1. wiarygodność takich newsów jest zerowa
2. gdyby miał się przenieść to pewnie musieliby mu zapłacić 2x albo i 3x więcej niż dostaje obecnie. A też bym się porządnie zastanowił na jego miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?