Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz a jak wygramy 2:0 to to będzie porażka? Chłopie ogarnij się :D
2
@Safrani bo jak deska jest że złota to sra się wygodniej? :D
1
@Safrani uprzedziłeś mnie :)
22
@SelloutCrowd kup sobie porządne auto a nie BardzoMałegoWacka
4
@Rust_Cohle o kurde wydało się ;)
3
@Luciano99 patrz jakie zboki. Śledzą Twoja dziewczynę! https://www.fcbarca.com/user/jowita/obserwujacy#profileTab
2
@GABVI36 Sergi Samper ale zdaje się że Fati go przebije
0
@Czajka90 I wtedy jara jak smok
0
@Destroyer_of_Worlds no debil ten co to wymyślił. Często jeżdżę w słuchawkach w trasie jak syn i żona śpią. I jakoś nigdy nie zdarzyło mi się nie usłyszeć np. karetki
0
MatS - Kounde, Araujo, Cubrasi, Cancelo - Gundo, Christensen, FdJ, Rapha - Lewy, Yamal
Jeżeli Frankie będzie gotowy i nikt się nie połamie to na bank tak będzie wyglądała 11
0
@Ramek w 13 nie pozwolą nam niestety zagrać ;)
6
Czemu Kounde i Frankie zaliczyli spadek równie chyba tylko algorytm
1
@elkamyko ty musisz być kibice realu. Nikt normalny nie powie - szczególnie w tym sezonie ligowym - że sędziowie okradają wszystkich po równo. Liga została ustawiona jeszcze w pierwszej części sezonu. Bez przekrętów VARu dziś real nie miałby nawet punktu przewagi a klasyk decydowałby o mistrzostwie
2
@bartas97 no chyba że jesteś realem i nie podobają Ci się decyzje sędziego - wtedy ten idzie do lodówki ;)
0
@RosjaninBut im szybciej ten konflikt wybuchnie tym - paradoksalnie - lepiej. Niestety szans na wieczne odwlekanie nie ma a teraz NATO powinno mieć przewagę "na wodzie"
5
Hiszpania: jeżeli głośno wyrażasz sprzeciw dla fatalnego sędziowania to lądujesz na trybunach. Proste i logiczne :D
e: ja bym nawet rozumiał że kiepski sędzia słabo sędziuje. Ale dlaczego stosuje podwójne standardy? Tego ogarnąć się nie da...
2
@Kessie a czym on jeździ? Obstawiałbym że to jakaś Kia Picanto ale one chyba miały zderzaki w kolorze nadwozia
Chyba że to @Luciano99 klepał, to zderzaki mogą być i od fiata ;D
0
@Linghunter88 od nowego sezonu Polstat traci LM na rzecz Canal+. Koniec z Polsatem Premium! :D
0
@LaSTeR a z której strony jedziesz? Szukaj parkingu P+R i dojedźcie II linią metra.
0
@D10SLEO przecież my go tylko wypożyczyliśmy.
0
@DamianBarcaCule a dlaczego miałaby nie być?
1
@Arden 15 lat? Takich dziadków chcą wprowadzać do pierwszej drużyny? ;)
8
@draxidox Ktoś Czaskowskiemu mądrze doradził, że najlepiej się prezentuje kiedy się nie odzywa. Sama prawda
0
@draxidox dogadują interesy z @Comentateiro
0
@Hasszz idotyczne porównanie...
A do tego na bank jesteś równie rozpoznawalny jak on. Na bank...
0
@Danny Gaucho to nie jest taka sama kara jak w przypadku anonimowego gwałciciela. Alves dostał dodatkową karę za to że jest medialny, więc i tak jest napiętnowany. W przypadku anonima wyjdzie i jest duża szansa że znowu zrobi to samo. A czy Alves jest takim idiotą żeby znowu gwałcić? Wątpię.
0
Myślę że to dość uczciwy obrót sprawy. Alves trochę odsiedział i do tego będzie dożywotnio napiętnowany z uwagi na to, że jest dość znaną postacią. Wątpię też aby próbował jeszcze kiedyś kogoś gwałcić, więc jeżeli tak faktycznie będzie to mogę założyć, że resocjalizacja się w tym wypadku udała ;)
1
@kulek22 nauczysz się parkować w garażu ;)
0
@Rl9k1nG dodatek do Factorio
0
@Kinginiesta wyścig zbrojeń nie jest dobrym wyjściem. Są lepsze sposoby na zarżnięcie gospodarki ruskich i osłabienie chin, tylko NATO musiałoby się solidarnie do tego przyłożyć.