Azi

1

@kuz a jak wygramy 2:0 to to będzie porażka? Chłopie ogarnij się :D

Azi

2

@Safrani bo jak deska jest że złota to sra się wygodniej? :D

Azi

1

@Safrani uprzedziłeś mnie :)

Azi

22

@SelloutCrowd kup sobie porządne auto a nie BardzoMałegoWacka

Azi

4

@Rust_Cohle o kurde wydało się ;)

Azi

3

@Luciano99 patrz jakie zboki. Śledzą Twoja dziewczynę! https://www.fcbarca.com/user/jowita/obserwujacy#profileTab

Azi

2

@GABVI36 Sergi Samper ale zdaje się że Fati go przebije

Azi

0

@Czajka90 I wtedy jara jak smok

Azi

0

@Destroyer_of_Worlds no debil ten co to wymyślił. Często jeżdżę w słuchawkach w trasie jak syn i żona śpią. I jakoś nigdy nie zdarzyło mi się nie usłyszeć np. karetki

Azi

0

MatS - Kounde, Araujo, Cubrasi, Cancelo - Gundo, Christensen, FdJ, Rapha - Lewy, Yamal

Jeżeli Frankie będzie gotowy i nikt się nie połamie to na bank tak będzie wyglądała 11

Azi

0

@Ramek w 13 nie pozwolą nam niestety zagrać ;)

Azi

6

Czemu Kounde i Frankie zaliczyli spadek równie chyba tylko algorytm

Azi

1

@elkamyko ty musisz być kibice realu. Nikt normalny nie powie - szczególnie w tym sezonie ligowym - że sędziowie okradają wszystkich po równo. Liga została ustawiona jeszcze w pierwszej części sezonu. Bez przekrętów VARu dziś real nie miałby nawet punktu przewagi a klasyk decydowałby o mistrzostwie

Azi

2

@bartas97 no chyba że jesteś realem i nie podobają Ci się decyzje sędziego - wtedy ten idzie do lodówki ;)

Azi

0

@RosjaninBut im szybciej ten konflikt wybuchnie tym - paradoksalnie - lepiej. Niestety szans na wieczne odwlekanie nie ma a teraz NATO powinno mieć przewagę "na wodzie"

Azi

5

Hiszpania: jeżeli głośno wyrażasz sprzeciw dla fatalnego sędziowania to lądujesz na trybunach. Proste i logiczne :D

e: ja bym nawet rozumiał że kiepski sędzia słabo sędziuje. Ale dlaczego stosuje podwójne standardy? Tego ogarnąć się nie da...

Azi

2

@Kessie a czym on jeździ? Obstawiałbym że to jakaś Kia Picanto ale one chyba miały zderzaki w kolorze nadwozia

Chyba że to @Luciano99 klepał, to zderzaki mogą być i od fiata ;D

Azi

0

@Linghunter88 od nowego sezonu Polstat traci LM na rzecz Canal+. Koniec z Polsatem Premium! :D

Azi

0

@LaSTeR a z której strony jedziesz? Szukaj parkingu P+R i dojedźcie II linią metra.

Azi

0

@D10SLEO przecież my go tylko wypożyczyliśmy.

Azi

0

@DamianBarcaCule a dlaczego miałaby nie być?

Azi

1

@Arden 15 lat? Takich dziadków chcą wprowadzać do pierwszej drużyny? ;)

Azi

8

@draxidox Ktoś Czaskowskiemu mądrze doradził, że najlepiej się prezentuje kiedy się nie odzywa. Sama prawda

Azi

0

@draxidox dogadują interesy z @Comentateiro

Azi

0

@Hasszz idotyczne porównanie...
A do tego na bank jesteś równie rozpoznawalny jak on. Na bank...

Azi

0

@Danny Gaucho to nie jest taka sama kara jak w przypadku anonimowego gwałciciela. Alves dostał dodatkową karę za to że jest medialny, więc i tak jest napiętnowany. W przypadku anonima wyjdzie i jest duża szansa że znowu zrobi to samo. A czy Alves jest takim idiotą żeby znowu gwałcić? Wątpię.

Azi

0

Myślę że to dość uczciwy obrót sprawy. Alves trochę odsiedział i do tego będzie dożywotnio napiętnowany z uwagi na to, że jest dość znaną postacią. Wątpię też aby próbował jeszcze kiedyś kogoś gwałcić, więc jeżeli tak faktycznie będzie to mogę założyć, że resocjalizacja się w tym wypadku udała ;)

Azi

1

@kulek22 nauczysz się parkować w garażu ;)


Azi

0

@Rl9k1nG dodatek do Factorio

Azi

0

@Kinginiesta wyścig zbrojeń nie jest dobrym wyjściem. Są lepsze sposoby na zarżnięcie gospodarki ruskich i osłabienie chin, tylko NATO musiałoby się solidarnie do tego przyłożyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?