Azi

2

@Pawel13sz to nie jest gość na taki mecz jak dziś. Ale jak mamy do wyboru jego Romeu i Roberto to kogo byś wprowadził na boisko?

Azi

0

@Jordi10 wszedł zaangażowany Fermin i zagrał fatalnie. Co Ci po zaangażowaniu jak nie masz nikogo kto może wykreować jakaś okazję przy tak świetnie broniącym rywalu?

Azi

0

@arasz1819 a kogo chciałeś zobaczyć z ławki na boisku za Frankiego i Pedriego?

Azi

0

@Szmulek z dwoma urazami w pierwszej połowie plan b? To chyba plan Z...

Azi

0

@MateuszGotowka99 bez obrazy ale zgarnęliśmy grę w defensywie i to mocno

Azi

0

@Szmulek a komu ma grać jak Pedri i Frankie się połamali? Bez jaj

Azi

0

@arasz1819 też uważasz że powinien wejść S. Roberto? ;)

Azi

0

@KrwawiaceoczyVEB typie idź spać. Weź się ogarnij bo to co prezentuje aż to czysta patologia

Azi

0

Ostatnia drużyna która nie straciła bramki na tym stadionie to Real w pierwszej kolejce. Sic! Ostatnia ekipa która wywiozła punkt z Bilbao to Valencia. W październiku...

Zadziwiająco dobrze zagraliśmy w obronie. Szkoda że oni również

Azi

0

@Ricardinio14 niech ktoś dzwoni po psychiatrę bo jakiś desperat chce się okaleczać

Azi

1

Na Napoli Oriol-S.Roberto-Gundo-Fermin. co może pójść nie tak? ;)

Azi

2

No to Oriol na Napoli. Zarabiacie...

Azi

0

Co mu się stało?

Azi

0

Szybko w gips i niech wraca na boisko ;)

Azi

0

Azi

0

Ale niefart. Paskudnie upadł

Azi

0

@macio_944 to chyba masz na myśli decyzyjność, ustawianie się i koncentrację a nie inteligencje jako taką.

Azi

0

@Nieznajomy nieprecyzyjne określeń chyba mają jednak winnego ;)

Azi

0

@macio_944 serio uważasz że zawodnika da się nauczyć inteligencji?

Azi

0

@Encore pięknie się położył tylko wybił się z tej nogi której rywal nie dotykał :D

Azi

2

Dlaczego nie można przełożyć meczu o 2h na przykład? Tam ograniczenia z uwagi na transmisję chyba nie są tak istotne?

Azi

0

@Gall Grubo! :D

Azi

3

Piłka nożna jest jednym z najbardziej niesprawiedliwych sportów ;)
https://zapodaj.net/images/05446d803bcc7.jpg

Azi

0

@barcelonaLM na szczęście nie w tym klubie

Azi

0

Robicie nadzieję...

Azi

7

We wczorajszym meczu sędzia uznał bramkę ze spalonego. Przed meczem Real miał 8 punktów podarowanych przez VAR a dziś ma już 9. I jeszcze się skarżą na sędziów. Absurd.

Azi

1

@Cyzix Real ten mecz rozegrał. Sędzia uznał im bramkę że spalonego. Sędzia dał im punkt za free. Liga jak zawsze jest ustawiona pod białych...

Azi

19

My jesteśmy oburzeni fatalnym wyznaczeniem linii przy bramce Viniego. Domagamy się walkoweru dla Valencii bo tutaj są wyraźne przesłanki na to że presją Realu wpłynęła na to że VAR nie umie wyznaczyć linii spalonego

Azi

3

@Deviler bo to BMW już 2 razy było złomowane po kolizji a taka Kia w tym czasie zaliczyła lekka stłuczkę.

Azi

3

@Culers W realu jest mentalność Kaliego. Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?