Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca nebałdzo
10
@MateuszGotowka99
26
:D
https://pbs.twimg.com/media/GHssfLtXsAAMgf5?format=png&name=small
0
Widzę że fantastyczna końcówka była :D
1
@mekston Max to po prostu najlepszy kierowca w najlepszym aucie. Różnica jest kolosalna. Dlatego chciałbym żeby Lando trafił do Red Bulla. Mógłby bez olbrzymiej presji wyniku pokazać max umiejętności w topowym aucie.
2
@Ojciec5tkidzieci Czy ograniczenie prędkości do 30km/h spowoduje że idiotów na drogach będzie mniej? W jaki sposób to się stanie? :D
3
@Dalhi I jak wiele osób daje się sterować
1
@TheNekro94 Gratulacje i pamiętaj że @jowita to piękne imię ;)
0
@siara10 niuch niuch. Ale wali cebulą!
1
@mekston ciekawe czy Haas cokolwiek pokaże w tym sezonie
0
Jacy są wasi 3 ulubieni kierowcy F1 (obecnie rywalizujący)?
1
@mekston Szkoda bo moim zdaniem byłby to idealny duet dla RB
0
@KrychaFCB Jak zwykle :P
0
@mekston Myślisz że jest szansa na to że Lando zastąpi Pereza w RB w następnym sezonie?
1
@Emhyr zupełny przypadek ;)
0
@Emhyr LL reaguje szybko na lepszą formę Barcelony
0
@Kratos1990 Po tym jak zagrywałem się w 2 wydawało mi się, że tej gry nie da się już poprawić. Ale III rozwaliła system. W zasadzie jedyny element w którym 2 wygrywała z 3 to bardziej baśniowy charakter, co jednak miało mikro znaczenie.
I kiedy ludzie czekali czym zaskoczy IV część to nastąpił absolutny upadek :(
1
@mmaciass nie odniósł się do tej firmy co wygrała ten przetarg bo nie mam pojęcia czego ten przetarg w ogóle dotyczył. Kiedyś jednak - dawno dawno temu - robiłem katalog firm często zdarzało się że poważne firmy nie miały strony. Albo nie chciały podać maila. Bardzo często miałem problem aby znaleźć kontakt do producentów którzy sami nie dystrybuują swoich produktów tylko mają firmy robiące to za nich. W takim wypadku znalezie strony też często graniczyło z cudem. Albo dane miały niewiele wspólnego z tym co jest w KRS.
Jest jeszcze katalog firm które są podwykonawcami dla większych zakładów i 100% ich działalności opiera się na dostarczaniu czegoś do kogoś. W takim wypadku posiadanie strony też moja się z celem.
Ale generalnie zwykle jest tak że firmy strony mają. To prawda. A prezes z cyckami na FB jest niepoważny ale wątpię aby ktoś z przetargów to sprawdzał
0
@mmaciass chcesz przykład to znajdź sobie stronę firmy z Ostrołęki która nazywa się Agencja Uslugowo-Handlowa Kurpie (coś takiego). Ta firma na bank wygrała min. kilkanaście przetargów na remonty na kilkanaście milionów złotych (a może i dużo więcej bo wiem że czasem wygrywają ale rezygnują). Ich strona (nawet nie wiedziałem że jakaś mają) to bodaj ahukurpie.pl
Oni nawet nie mają firmowego maila tylko korzystają z O2 XD
A są jeszcze inne przypadki gdy firmy obracające naprawdę duża kasa figurują w necie wyłącznie w katalogach firm a swoich stron nie mają.
Do drugiego akapitu się nie będę wypowiadał bo moja wypowiedź dotyczyła wyłącznie tego że strona lub jej brak nie świadczy w ogóle o firmie w wielu przypadkach
0
@mmaciass ty nie rozumiesz prostych rzeczy. Są takie firmy które żyją np. tylko z zamówień publicznych. Nie szukają w ogóle klientów indywidualnych i ta strona nie jest im do niczego potrzebna.
0
@Qbic17 1. Zamówienia publiczne - posiadanej "ładnej strony" raczej nie jest wymogiem aby brać udział w zamówieniu.
2. Sam fakt że ktoś ma archaiczną stronę albo nie ma jej wcale w ogóle nie ma żadnego wpływu na to czy ktoś pracuje dobrze albo źle
21
Trener/zawodnik kwestionujący decyzję sędziego = ban, kara, zbrodniarz!!
Real puszcza propagandę szczując sędziów i wymuszająca sędziowanie pod nich = nie ma przepisu żeby ich ukarać.
Pełna logika...
3
@macio_944 zielono w tej warszawie. Jak rano byłem w centrum to jeszcze nic nie kwitło ;)
0
@P33ck przecież ja nic nie porównuję :D
Jedynie nabijam się z eksperów Labambowych i ich argumentów wyssanych ze swojej naiwności :D
1
@Arden a może Quaresma?
0
@Kgorecki2500 to tygodniowy ban ;)
a jak jest w teamie ruskie zaatakują NATO i nie zaatakują Ukrainę to darmowa wizyta u psychiatry ;)
0
@Arden Dani Alves? Raczej sam się wykreślił ;)
3
@Emhyr Labamba 2022: co za głupota - ruskie nie zaatakują Ukrainy! iksde!
Labamba 2024: co za głupota - ruskie nie zaatakują NATO! iksde!
0
@PatrykBarca a do czego się odnosisz? O.o
0
Słucham sobie komisji a tam jakiś konsul masakruje PiS :D
Chyba mogą być rozczarowani że ich mianowali na te stanowiska