Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Chłopie jeżeli pechowy remis z Napoli na wyjeździe powoduje że ludzie mają tutaj ból dupy jakby ich sam Kaczyński grzmocił to należy udać się do psychiatry a nie pisać brednia na LaBambie :D
4
Ludzie w studiu komentują że Napoli ma ogrom farta że zremisowało a LaBambowe dzbany chcą zwalniać Xaviego natychmiast. Kibice Barcelony są często równie żałośni co Ci z Realu.
0
@agaFCB Dno to prezentują ludzie którzy płaczą na ukochany klub po zremisowanym meczu na wyjeździe w LM w którym to rywal miał dużo farta
0
Za Gundo powinien wejść Roque
0
@VandaI Co Ty chłopie bredzisz? :D
2
Pedri jest do zmiany.
0
@jedrek7000 dobrze grają to nie ma powodu
1
@regatta52 w LM? Bardzo sprytne to by było...
0
A dlaczego VAR tego nie sprawdził to jestem ciekaw
3
Brawo LEWY!!!!!!! :D
1
@Gacek5 a myślisz że czemu zadałem takie pytanie? :P
0
@Gacek5 myślisz że ojciec go nauczył? :P
0
@pacior95 Dobrze młody gra. Tutaj nie ma się do czego przyczepić po 1 połowie.
0
@Gall patrząc po tym kto siedzi na ławce to raczej na pewno
3
@tristan87 oni żyją w rzeczywistości gdzie napastnicy strzelają bramki przy każdym kontakcie z piłką ;)
1
@MateuszGotowka99 typowy mecz na zabezpieczenie tyłów
5
Jeżeli w 2 połowie Napoli odda tyle strzałów co w pierwszej to nie będzie źle :D
5
@MesQueUnClub96 nie. Raczej chciał wrzucić do Lewego
0
@TheNekro94 mnie pasuje :)
2
Gundo pięknie się rozumie z Yamalem. Szkoda że Lewy za nimi nie nadąża
0
Dwóch chłopa to za mało na Araujo :D
3
Ta kartka to nie przesada?
0
@Firestone współczuje Ci stary ;P
0
@Barca2022 owszem ale nie można mieć wszystkiego. Mam nadzieję że dziś nie dadzą się zaorać i będziemy wracali do Barcelony z min. remisem.
0
Stadiony z bieżnią są straszne
1
"Calma, calma, calma!" Jedziemy! :D
0
@BORO_12 Możesz tak uważać. Nie robi mi to żadnej różnicy :)
0
@Nazio_87 chciałem to samo napisać :D
0
@BORO_12 To że ta dyskusja nie ma sensu to jedyne mądre zdanie jakie w tej dyskusji wstawiłeś :D
0
@BORO_12 Mój wpis niczego nie sugeruje. Wyśmiewa jedynie liczne absurdalne teorie równie licznych ekspertów z LaBamby. Reszta to jest wyłącznie Twoja wyobraźnia. A za tą odpowiadasz Ty a nie ja. I to Twój problem.
I nie jestem niemiły. Zwyczajnie mam świetną zabawę z kogoś kto jest na tyle nieogarnięty życiowo że nawet jak mu się napisze kilka razy że źle zrozumiał to i tak nie zapyta o co chodzi tylko dalej brnie w swoje dziwaczne teorie.