Azi

0

@Firestone Chłopie jeżeli pechowy remis z Napoli na wyjeździe powoduje że ludzie mają tutaj ból dupy jakby ich sam Kaczyński grzmocił to należy udać się do psychiatry a nie pisać brednia na LaBambie :D

Azi

4

Ludzie w studiu komentują że Napoli ma ogrom farta że zremisowało a LaBambowe dzbany chcą zwalniać Xaviego natychmiast. Kibice Barcelony są często równie żałośni co Ci z Realu.

Azi

0

@agaFCB Dno to prezentują ludzie którzy płaczą na ukochany klub po zremisowanym meczu na wyjeździe w LM w którym to rywal miał dużo farta

Azi

0

Za Gundo powinien wejść Roque

Azi

0

@VandaI Co Ty chłopie bredzisz? :D

Azi

2

Pedri jest do zmiany.

Azi

0

@jedrek7000 dobrze grają to nie ma powodu

Azi

1

@regatta52 w LM? Bardzo sprytne to by było...

Azi

0

A dlaczego VAR tego nie sprawdził to jestem ciekaw

Azi

3

Brawo LEWY!!!!!!! :D

Azi

1

@Gacek5 a myślisz że czemu zadałem takie pytanie? :P

Azi

0

@Gacek5 myślisz że ojciec go nauczył? :P

Azi

0

@pacior95 Dobrze młody gra. Tutaj nie ma się do czego przyczepić po 1 połowie.

Azi

0

@Gall patrząc po tym kto siedzi na ławce to raczej na pewno

Azi

3

@tristan87 oni żyją w rzeczywistości gdzie napastnicy strzelają bramki przy każdym kontakcie z piłką ;)

Azi

1

@MateuszGotowka99 typowy mecz na zabezpieczenie tyłów

Azi

5

Jeżeli w 2 połowie Napoli odda tyle strzałów co w pierwszej to nie będzie źle :D

Azi

5

@MesQueUnClub96 nie. Raczej chciał wrzucić do Lewego

Azi

0

@TheNekro94 mnie pasuje :)

Azi

2

Gundo pięknie się rozumie z Yamalem. Szkoda że Lewy za nimi nie nadąża

Azi

0

Dwóch chłopa to za mało na Araujo :D

Azi

3

Ta kartka to nie przesada?

Azi

0

@Firestone współczuje Ci stary ;P

Azi

0

@Barca2022 owszem ale nie można mieć wszystkiego. Mam nadzieję że dziś nie dadzą się zaorać i będziemy wracali do Barcelony z min. remisem.

Azi

0

Stadiony z bieżnią są straszne

Azi

1

"Calma, calma, calma!" Jedziemy! :D

Azi

0

@BORO_12 Możesz tak uważać. Nie robi mi to żadnej różnicy :)

Azi

0

@Nazio_87 chciałem to samo napisać :D

Azi

0

@BORO_12 To że ta dyskusja nie ma sensu to jedyne mądre zdanie jakie w tej dyskusji wstawiłeś :D

Azi

0

@BORO_12 Mój wpis niczego nie sugeruje. Wyśmiewa jedynie liczne absurdalne teorie równie licznych ekspertów z LaBamby. Reszta to jest wyłącznie Twoja wyobraźnia. A za tą odpowiadasz Ty a nie ja. I to Twój problem.

I nie jestem niemiły. Zwyczajnie mam świetną zabawę z kogoś kto jest na tyle nieogarnięty życiowo że nawet jak mu się napisze kilka razy że źle zrozumiał to i tak nie zapyta o co chodzi tylko dalej brnie w swoje dziwaczne teorie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?