Azi

1

@cules100pro wątpię aby ktoś chciał wyłożyć kasę na Ansu. Ewentualnie wypożyczanie z opcją wykupu bo ryzyko jest ogromne a korzyści tylko opcjonalnie.

Azi

0

@Aragorn33 100 baniek za kogo chcesz dostać? Bo za wyjątkiem Ansu, którego wartość jest dużo niższa z uwagi na przebyte urazy, nie ma opcji żeby na kimś zarobić sensowne pieniądze.

Azi

1

@Murazor a jeszcze więcej takich co nie grają na skrzypcach!

Azi

0

Azi

2

@mekston faktycznie proste. Czemu tego nie robimy? :P

Azi

0

@Kazragore Ci sami? To już grubo po 70 muszą być

Azi

3

@skubi99 ruskie też się wykrwawiają i mamy w tym interes.

Azi

0

@stone80 Czemu mnie to nie dziwi. Wjeżdżasz komuś w zadek bo nie umiesz prowadzić i oczywiście winni są wszyscy tylko nie ty. Gratuluje XD

Azi

10

Co to jest za liga że klub nie może zgłosić swojego wychowanka do pierwszej drużyny? Toż to jakaś aberracja!

Azi

2

@AmigoBlancos LaBamba mówiła że pobije rekord Lewego i zostało mu 13 spotkań i 17 bramek do strzelenia. To średnia 1,3 bramki na mecz więc musi poprawić swoją obecną średnią

Azi

0

@EkspertzOrlikq a dziękuję bardzo za tą nic nie znaczącą opinię :)
Powiedz mi jeszcze kim jesteś o ekspercie! Bo może kimś na tyle sensownym żebym za 2 minuty pamiętał że jakąś opinię w ogóle wyraziłeś :D

Azi

1

@AlexDark00 ale już taki od przygotowania fizycznego który będzie kazał to jest ok? O.o

Azi

2

@TR3YWAY to jest najlepsze co może być - kibice realu muszą pisać na stronie barcelony bo użytkownicy na stronie realu są zbyt tępi żeby prowadzić tam jakiekolwiek dyskusje :D

Azi

0

@AmigoBlancos to "jest jest" czy "nie jest"? :D

Azi

1

@Arden przeczytaj te wypowiedzi Fonta. Klub to nie tyko zawodnicy i sztab. I nie tylko ich płace.

Azi

4

@Sulimo optymizmem ;)

e: ale prawdą jest że dziś klub - choć pozornie wychodzi na prostą - to faktycznie jest w gorszym położeniu niż w chwili kiedy Laporta przejmował stołek. I niestety nadziei na rychłą poprawę nie widzę.

Azi

9

Bardzo dobra krytyka Laporty i jego kumpli

Azi

7

@Popitek12 dzisiaj się od jednego z geniuszy labamby dowiedziałem że będzie zabijał ludzi na pasach bo tak mu wygodniej jeździć bez hamowania, więc dlaczego miałby przy tym nie jeździć pijany? Dzban to dzban, mniejszy czy większy - co za różnica? :D

Azi

3

@draxidox u nas politycy gwałcą cały naród...

Azi

1

@Safrani ale PiS nie może wprowadzić takiej narracji. To znaczy teraz jak już nie rządzą to pewnie taka będzie ale przecież nie mogli powiedzieć że jest u nas tak źle że ludzie nie chcą mieć więcej dzieci ;)

Azi

0

@bartekvisca punkt widzenia zależy od pkt. siedzenia oczywiście.

Czy jedno dziecko to źle? Z punktu widzenia rodziny? Nie. Lepiej jedno niż wcale ;)

A z punktu widzenia społecznego to niestety źle. Dwójka to też źle bo nadal przyrost na 0 a nie na plus.

@MessiForeverTheBest to chyba cytat z Czarnka

Azi

1

Jeszcze Oriol. Zamiast Zubimendiego i za Busiego przyszedł Oriol. Potężne wzmocnienie kluczowej pozycji ;)

Azi

0

@stone80 XD

Widzę że jesteś jedną z tych osób które są zbyt nieogarnięte żeby kierować autem :D

Azi

0

@stone80 Dokładnie tak masz zrobić. Pytasz jakby to była wielka filozofia. Dzień w dzień przywożę syna z przedszkola i mam dokładnie taką sytuacje, że mijam przejście gdzie nigdy nie widać czy pieszy wejdzie czy nie, bo na pasie w drugą stronę jest po prostu zawsze wielki korek i auta zasłaniają widok. Więc chcąc nie chcąc muszę zwolnić prawie do zera przy przejściu. Bo jak raz Ci pieszy wjedzie tuż przed maskę (a oni tez mają bardzo ograniczoną widoczność) to się wtedy nauczysz ale na bólu ponownego zdawania prawka w najlepszym wypadku.

A takich sytuacji gdzie musisz zwolnić znacznie jest bardzo mało. W większości przypadków wystarczy się rozejrzeć dobrze.

Azi

0

@Chada @maniak33333 a gdzie ja napisałem że pieszy ma nie uważać? O.o
Post kolegi odnosi sie do perspektywy kierowcy więc tak też został skomentowany. To że pieszy ma uważać i używać mózgu to nie znaczy że kierowca może tego nie robić.

A StopChama oglądam zawsze :)
I rowerzyści zazwyczaj mają wyłączone mózgownice. To fakt.

Azi

2

@Matheu12 wszyscy i wszystko winne tylko nie kierowca... Jak dojeżdżasz do przejścia i nie widzisz czy nie ma pieszych to zwalniasz, tak żeby w razie czego się zatrzymać. Nie ma w tym wielkiej filozofii. Pieszy może wyjść z za zasłony i jeżeli widoczność jest kiepska - to masz pecha - zwalniasz prawie do zera a nie jedziesz licząc że nic się nie stanie.

Azi

1

@Matan_Zajcev możliwe ale bardzo ryzykowane. PiSowski bezpieczny kredyt też był przekrętem zbudowanym na podobnych zasadach co kredyt 0% i również zrobiony tak żeby zarobili deweloperzy i banki, więc ten PiS strzelałby sobie trochę w stopę.

Azi

24

Świetny materiał

Azi

1

@Forsyth to jakieś zaawansowane trolle czy o co chodzi? :D

Azi

1

@macio_944 "piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak sędziowie przepychają real madryt"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?