Azi

0

@Comentateiro typie nazwałeś mnie płaskoziemcam chociaż ja nawet nie wyraziłem swojego zdania tam wyżej. Ogarnij się chłopie bo bredzisz straszliwie.

"Moja wiedza, to wiedza od ludzi inteligentnych, a Twoja to wiedza chłopka roztropka."

To się chłopie nazywa prostactwo albo wręcz chamstwo. I bynajmniej nie świadczy o inteligencji. Wręcz przeciwnie.

Azi

1

@Ojciec5tkidzieci o to właśnnie chodzi. Typ się odkleił od rzeczywistości a innych nazywa przy tym płaskoziemcami. Jak bardzo nieogarnięty trzeba być żeby coś takiego odwalać?

Azi

3

@Comentateiro dla ciebie każdy kto ma inne zdanie jest foliarzem albo plaskoziemca dlatego nikt normalny nie interesuje się twoja opinia na swój temat.

Azi

1

@Comentateiro a teraz jak się pokazujesz? To byłby pilkus w odniesieniu do tych bzdur którymi nas raczyles przy okazji tematów covida

Azi

0

@creativeopinion to nie chodzi przecież o to że sędziowie czasem nie pomylą się na korzyść Realu. Chodzi o to że to Real głównie skorzystał na tych pomyłkach w tym sezonie. I tabela nie odzwierciedla tego jak powinna wyglądać. Dlatego płacze dzieci Madrytu że sędzia nie podyktował karnego są śmiechu warte w odniesieniu do całego sezonu.

Azi

0

@FcPortoFan1999 jak nie chcesz się zakładać to po co mi zadajesz pytania? Jak potrzebujesz się zaspokajać, np. swoją ciekawość, to bez mojego udziału :p

Azi

0

@FcPortoFan1999 jak nie chcesz powiedzieć ile masz $ to sam zaproponuj stawkę

Azi

0

@FcPortoFan1999 a ile masz? :D

Azi

4

Ktoś chce się założyć że pan Sanchez nie dostanie już do sędziowania żadnego meczu Realu w tym sezonie? :D

Azi

1

@tomek8756 kto da więcej? :D

Azi

1

Nie oglądam - sędzia już przekręcił czy jeszcze nie było potrzeby?

Azi

0

Ancelotti nie ma jaj postawić na juniora na stoperze. Albo ich trening juniorów jest tak żenująco słaby, że masowo produkują wyłącznie średniaków.

Azi

0

Dorzuciłbym "sędzia będzie drukował dla realu" ale kurs 1,00001 więc niczego nie zmienia
https://x.com/cwiakala/status/1754163405521375572

Azi

4

Wracając do wczorajszego meczu dość ciekawe ustawienie wybrał Xavi. Przyznaję się że nawet przez myśl mi nie przeszło żeby wyjść 4222 choć trochę zmodyfikowanym pod Yamala. W pewnym sensie jest to majstersztyk bo mając dwóch dobrych ofensywnych bocznych obrońców można by dać grać równocześnie Lewemu i Roque oraz dać odpocząć Yamalowi.

To ustawienie czasem nazywane jest "magic box" i kojarzy się głównie z Saint-Etienne choć wywodzi się z Brazylii. Mnie się najbardziej kojarzy właśnie z reprezentacją Brazylii z 94 roku. Choć -jeśli mnie pamięć nie myli - też grali w trochę zmodyfikowanej wersji.

Azi

3

Pierwsze 20 minut bez szału. Potem już pewniejszy. Generalnie występ na plus ale za wcześnie aby oceniać czy się sprawdzi czy nie.

Azi

22

@Ojciec5tkidzieci a po studiach będzie nosił do pracy karteczki "proszę zwolnić mojego syna z ostatnich dwóch godzin pracy. Mama"

Azi

0

@abram3k czyli jednak Roque przebił mu ochraniacz? XD

Azi

4

@Faro trzeba być wychowanym na biało po prostu ;)

Azi

1

@VamosRakieta a Ty nie w jakiś emiratach czy innym eskabarze?

Azi

0

@maroon jeżeli masz odpowiednią wiedzę o tym jak funkcjonuje ten świat to sam sobie odpowiesz na to pytanie. Podpowiem Ci tylko że ma to związek z innymi producentami aut oraz z mało etycznymi metodami jakimi Chińczycy pozyskują patenty innych (mając oczywiście w dupie to że nie mają do nich żadnych praw).
Mylisz dwa pojęcia. To że do Europy przychodzi dużo towarów z Chin to nie znaczy że UE i przede wszystkim USA nie mają nic przeciwko temu że Chiny chcą siła zajmować pewne kluczowe rynki.

Azi

1

@maroon to znaczy że normalnie chiny chciałby produkować u siebie auta i zalewać nimi europę ale UE na to nie pozwoli. Więc wymyślili że po prostu przeniosą produkcję do polski i UE nie będzie miała nic do gadania. A prawdopodobnie wszystkie komponenty i tak przypłynął od nich.

Azi

1

@arasz1819 Już prawie 22. Większości ich twardego elektoratu mamusie już kazały iść spać :P

Azi

1

@arasz1819 czemu nie nazywasz konfederacji po imieniu? :D

Azi

3

@MESSIah16 Niestety tutaj było podejrzenie (a znając naszych polityków to pewnie pewność) że tak naprawdę chodziło o to żeby produkować u nas chińskie auta, które dużo łatwiej miały wejść na rynek europejski. Więc pewnie ktoś za to mocno wziął w łapę.

Azi

2

@aspr1me Roque jest świeżo po ślubie. A Lewy już parę lat i 2 dzieciaków. Zrozumiesz kiedyś ;)

Azi

4

@kulek22 ważne że młody nie odziedziczył wady mózgu

Azi

4

@MESSIah16 najlepszy jest ten "polski samochód elektryczny" XD

Azi

0

@MESSIah16 3. Barcelona kończy na 2 miejscu, real na 5 :)

Azi

3

Oho. Czyli po miesiącu przerwy

Azi

0

@draxidox Mało słyszałem ludzi, którzy uważają że CPK jest niepotrzebne. Ale dużo osób uważa że CPK to zbyt kluczowa inwestycja aby pozwolić żeby robiły na niej przekręty wszelkiej maści szumowiny czasem zwane też posłami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?