Azi

0

@macio_944 a tak wygląda u fachowca w realu. Co z tego faktu wynika?
https://zapodaj.net/images/b8f57269a13e4.jpg

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Przecież Oriol gra na zupełnie innej pozycji niż Fermin. Zupełnie inne zadania. Twoje myślenie wygląda strasznie dziwacznie.

Azi

1

@Bajson 9/22 mecze z czystym kontem. Tyle że dawno nie było

Azi

0

@PatrychoO Czy Emilia Szymczak nie jest zgłoszona do grania? Bo nawet w kadrze jej nie było :(

Azi

1

@MesQueUnClub_87 leniu skończony! Wszedłem na YT, wpisałem Barcelona Osasuna i pierwszy z góry film...


Azi

0

@MikeBajson chciałbym ale nie mogę się zgodzić. Araujo jednak trochę źle wycelował ten wślizg i zahaczył rywala. Wątpię aby rywal szukał jakoś specjalnie kontaktu tylko po to żeby się przewrócić ale wydaje mi się że jak już do niego doszło to za bardzo chciał to podkreślić a sędzia musiał wyraźnie widzieć że stopy Araujo sa bardzo daleko od rywala. Czyli kontakt musiał być dość miękki. Ryzyko interwencji jednak Araujo podjął a za ryzyko czasem się płaci. Jestem w stanie zrozumieć stanowisko że tutaj sędzia mógł/powinien podyktować karnego.

Azi

0

@Emhyr Że kibice na 10 to się zgadzam. Niestety na labambę wbijają też troglodyci :(

Azi

1

@mekston @Messibestplayerintheworld @MateuszGotowka99 też się nad tym zastanawiałem w czasie meczu. Z jednej strony zupełnie uciekał z nogami a kontakt z rywalem był z tych raczej delikatnych (rywal bardzo dużo od siebie dołożył) ale z drugiej strony przeszkodził mu jednak w znacznym stopniu. Nie podejmuje się oceny bo dla mnie decyzja o karnym jest do wybronienia jak i odpuszczenie też jest do wybronienia.

e: bardzo możliwe że to teatr jaki odwalił rywal spowodował że sędzia nie gwizdnął. Tam doszło do kontaktu biodrem? A gość zachował się jakby mu Araujo przejechał korkami po kostce.

Azi

1

@pioz123 co nie zmienia faktu że chwilę później "nie zauważył" jak rywal wjeżdża od tyłu w Roque w strefie środkowej.

Azi

1

A to akurat ciekawe. Ale skoro twierdzą że tak to pewnie tak.

Azi

1

@Emhyr sędzia przekręca Barcelonę (na szczęście nieskutecznie wynik meczu) - prawie nowość gdyby nie to że to absolutna norma...

Azi

0

@Orlik00 W poprzednim sezonie też mieliśmy wypaść a skończyło się trochę inaczej ;)

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Normalnie za Pene powinien wejść. Tyle bramek ostatnio puścił że nie zasługuje na grę.

Ciekawe kto by dogrywał te piłki skoro Frankie, Pedri i Gundo mieli takie problemy aby znaleźć trochę luzu pod bramką rywala.

Azi

1

@AlwaysBlaugrana dlaczego naplucie w twarz Ferminowi? Normalna zmiana akurat to była. I okazała się kluczowa

Azi

1

@KrwawiaceoczyVEB stary już nam zabrakło dawno temu...
W tej chwili mamy 1 bocznego obrońcę, który gra bo musi. Araujo grającego owinięty bandażami, Christensen, którego musi zastępować 17-latek. W ataku połamał sie dziś Torres.

Azi

23

Jeszcze 16 takich spotkań i mamy majstra! :P
Jutro Real zbiera wpierdziel od Getafe. Róbcie screeny ;)

Azi

1

Stara dobra Barcelona 2022/2023 :)

Azi

0

@Compadre a dlaczego mieliby go znieść?

Azi

2

@dominox1998 dlaczego? Akurat z tym Lewy nie ma problemów.

Azi

1

@FCMulti 3 tempa za późno

Azi

0

Gdyby ktoś czekał na zmiany to już u nas nie będzie

Azi

2

@krzywy idealnie wyszedł na podanie i sobie strzelił głową. Urwał się obrońcy pięknie

Azi

4

Lewy coś ty odwalił? Hahaha

Azi

0

@Smixu ale bez dubbingu jest ta transmisja więc w Hiszpanii nie zrozumiejo

Azi

1

@Iniesta8i ja nie wierzę że sędzia nie widzi jak typ robi wślizg przez Vitora...

Azi

0

Co za sędziowska menda.

Azi

1

@MrKozamm za Negreiry i tak ukradli nam mistrzostwo sędziowie więc nawet zakładając że oplacalismy sędziów to i tak kradli nam na potęgę.

Azi

3

@MateuszGotowka99 Real 10 pkt przewagi a i tak drukują na całego :D

Azi

3

Bez jaj. Typ nie broni tylko szarpie naszego. I oczywiście nie ma karnego

Azi

1

@Firestone nie mógł już patrzeć na naszą grę? :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?