Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten typ zrobił mając kartkę?
0
@partymaker myslisz chłopie że przejmę się opinią kogoś takiego jak ty? Hehehe dobre :D
0
Ale Gundo zdjął Lewemu piłkę z nogi :/
0
@barcelonaLM jak gramy otwarta piłkę to wam się nie podoba a jak zabezpieczamy tyły to też Wam się nie podoba.
1
@626 bądźmy szczerzy: nie ma kto grać z przodu. Wszyscy się leczą
1
@LM10GOAT falafelem
0
@Lisek to znaczy że jest lepiej/gorzej/tak samo źle?
3
@LM10GOAT dopisz Pedriego. Długo się leczył
I Oriola bo gra tak beznadziejnie że w zasadzie mogłoby go nie być.
0
@tomek8756 to Lewy król szczelcow?
1
@alianta2 typ nie ogarnął nawet tego że gramy 3. O czym z nim rozmawiać?
0
@partymaker może dlatego że gramy 352 a raczej teraz 361 i nie ma bocznych obrońców więc nie bardzo ma kto obiegać XD
1
@Lucerfi nie no pewnie że pracuje dlatego że jest multum kandydatów na jego miejsce i zwyczajnie robi na złość wszystkim XD
0
@partymaker typie jaki ty jesteś nieogarnięty a jednocześnie pierwszy do pisania swoich głupot to aż niewiarygodne. Dawno takiego typa tutaj nie wiedziałem co nie ma aż tak pojęcia o piłce a wydaje mu się że wie i rozumiem wszystko XD
0
@Iniesta8i my gramy 3 w obronie więc Kounde asekuruje środek. Tym bardziej że nie ma pivota
1
@tbas którego roku? Bo to wyglądało jak u Balde niestety :'(
0
@geass moralnie klub będzie płakał że taki wielki "kibic" nie ogląda ;)
0
@JohnA Stary popatrz na naszą kadrę. Jeżeli umiesz kopnąć prosto piłkę to masz z góry pewny pierwszy skład... U nas 16-latki grają. Rywalizacja o miejsce w kadrze jest żadna. A jak dodamy kontuzje to w ogóle dziwne że da się wystawić 11 zawodników (nie na swoich pozycjach) bez wspierania się rezerwami i juniorami.
2
@LM10GOAT fakt, o zapomniałem że jest zdrowy XD
1
@LM10GOAT to nie musieli jej zatruwać przecież ;)
"Falafel? Co ty pedał jesteś?!?"
0
@goldmetaxa Nie doceniasz starych socios. Oni wybrali Laporte z braku opcji ale nie zapomnieli czemu go kiedyś nie chcieli. I jestem pewien że o to co się dzieje w Barcelonie większy żal mają do Laporty niż do tego że Xavi, który po prostu okazał się za słaby na stołek trenera u nas.
3
@LM10GOAT Myślisz że u Lewandowskich mięso było? Naiwny :D
3
Jaki skład byście chcieli dziś zobaczyć? Ja dokładnie taki:
Pena - Kounde, Araujo, Cubarsi - Yamal, Pedri, Gundo, Frankie, Cancelo - Ferran, Lewandowski
Oczywiście w fazie obrony Cancelo wchodziłby w linię defensywy a Kounde mógłby spokojnie grać na prawej. Co pozwala zabezpieczyć boki bez konieczności zostawiania całej prawej strony Yamalowi. Z pivotem byłoby idealnie na dziś, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
5
@Kessie teraz chyba zabraliby tylko auto. Ale to sobie wyklepie nowe ;)
0
@partymaker rozumiem że masz na myśli tą dyskusję kiedy pisałem że Xavi chciał innych transferów niż dostał a Ty uparcie próbowałeś mi wmówić że chciał dokładnie tych których dostał. I teraz zamiast posypać głowę popiołem i pokazać że masz jaja to postanowiłeś dowieść publicznie że jajek nie masz :D
Gratuluje raz jeszcze :D :D :D
0
@norbi77 Tak się z niego nabijał że potem skopiował jego projekt z czystej miłości do Xaviego. Rzeczywiście brzmi logicznie. XD
0
@norbi77 Czyli najpierw nabiał się z Xaviego i Fonta a potem tak go kochał że musiał go zatrudnić. Nie ma więcej pytań XD
0
@norbi77 Laporta bronił się rękami i nogami żeby Xaviego nie zatrudnić. Pomijam fakt, że wyśmiewał kandydaturę Fonta twierdząc że to tylko "Xavi, Xavi". Widzę że pamięć nie tylko krótka ale i dziurawa.
Zabawne jest też to że Xavi jest winny temu że jego sztab pracuje źle skoro sam go wybrał a jednocześnie Laporta nie jest winny złej pracy Deco skoro sam go wybrał.
0
@norbi77 Nic nie dotarło. Bo przecieki, które nazywasz wybielaniem wskazują na winę Laporty a nie Deco. Jeżeli ktoś mówi że Laporta ściągnął sobie kumpla to winny jest Laporta a nie jego kumpel. Jak można nie oganąć tak prostej rzeczy? O.O
0
@norbi77 ale te przecieki, które nazwałeś wybielaniem, nie zwalają winy na Deco ale na Laportę właśnie. Z jednej strony twierdzisz że Laporta się nie przyzna do błędu a z drugiej twierdzisz że wypuszcza przecieki, które wskazują na to że to on jest winny w tym samym stopniu co Xavi. To nie ma sensu. Chyba sam to widzisz?
0
@norbi77 Czyli Ty naprawdę uważasz że Laporta wypuszcza do dziennikarzy przecieki, że winny jest on i Deco a nie Xavi, bo Xavi rzucił ręcznik? Lol! XD