Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 Bok jest zdecydowanie najlepszy dla kogoś kto nie potrzebuje żeby dyktować mu narracje bo sam używa mózgu.
2
"Nie powiem nic więcej o arbitrach. To był rażący błąd, nic więcej."
He he he Aż się uśmiechnąłem :)
6
@Comentateiro już Cię wypuścili i dzielisz się doświadczeniem?
0
@Roobo on ma 16 lat. Kolejny mecz może zagrać bardzo źle i znowu zacznie się naskakiwanie. Jak zagra dobrze to trzeba się cieszyć a jak zagra źle to też trzeba poklepywać po plecach bo to jest talent czystej wody.
1
@Sulimo bez przelewu z Madrytu? Skandal!?
5
@KamQiX w meczu gdzie Yamal miał 2 sytuacje sam na sam mieliśmy xG na poziomie 1 więc ten wskaźnik jest niestety gówno warty :P
0
@norbi77 nie wiem ile tak pociągnie. Ty też tego nie wiesz. Więc skończmy gdybanie
0
@norbi77 XD
jak wypadnie to będziesz mógł przeczytać. Nie widzę żadnego sensu czepiania się że Yamal gra w sytuacji gdy nie ma w zespole żadnego innego zdrowego skrzydłowego (o których Xavi tak zabiegał) a on sam jest juniorem, który powinien wejść w takiej właśnie sytuacji żeby rotować. Ale niestety nie ma kto wejść a taki zawodnik - jak pokazała końcówka w której był mega aktywny - jest nam potrzebny jak tlen.
0
@norbi77 XD
Przeczytaj że zrozumieniem to co napisałem
0
@norbi77 bo drużyna wygrywa a Ty szukasz na siłę czegoś żeby się przyczepić. To jest wybitnie słabe
5
@Roobo zagraliśmy dokładnie taki mecz jak powinniśmy zagrać. Szkoda że sędziował go dzban a nie sedzia
0
@norbi77 boli Ci jak Barcelona wygrywa.l jak widzę XD
0
Nie chcemy rozmawiać o sędziach ale sędziowie zmuszają nas żeby o nich rozmawiać.
0
@Eto'o9 R10 obie kartki są wątpliwe. W pierwszej w sumie nie było powtórki do jakiego kontaktu doszło ale na bank rywal go szukał. A przy drugiej to cyrk sedziego
1
Za co on dostał ta kartkę? Że uciekał z nogami?
2
Ale pięknie to skończył!!!
1
Fermin albo Roque za Pedriego wejdzie
I kilka sekund później Vitor przy linii xd
Ale niestety Gundo z urazem albo żeby nie ryzykować
2
Niestety stracona bramka na konto Forta. Nie skasował akcji w bezpiecznej strefie a potem nie wracał gazem. Frankie za łatwo dał się ograć ale jednak dał na tyle czasu że można było odebrać im piłkę. Fort jednak nie wracał pełnym gazem i zabrało mu metrów
4
No i to jest stary dobry Lewy!
0
@blakkudium po składach wiać że zagra na pivocie
0
@Faro rozumiem że to streszczenie całego występu :)
0
@ViscaelBarca2007 ni bałdzo bo wystawianie pivota w sytuacji kiedy masz bezpośrednio za nim stopera a obok jeszcze dwóch to byłoby najdziwniejsze ustawienie w historii piłki nożnej
2
@MesQueUnClub96 skąd ma wiedzieć czy grają lepiej zanim ich wystawił?
0
@ViscaelBarca2007 ni bałdzo :D
3
@MesQueUnClub96 a są jacyś juniorzy których wystawił i nie trafił z wyborem?
0
@Xxxbarca4ever na bank zagramy 4 w obronie a duńczyk na pivocie.
0
@Transu96 raczej nie - w takim ustawieniu nie byłoby sensu dodatkowo wstawiać Christensena do zabezpieczania środka pola jako 4.
0
@Rewolucja123 Może to być coś w stylu ustawienia Valverde z sezonu 17/18 kiedy Iniesta grał na lewej pomocy. Tam - na upartego - można postawić Pedriego. Ale nie ma w klubie Alby a nie wiem czy Cancelo może pełnić jego rolę. Powinno być jednak ciekawie.
1
@HighestInTheRoom Bardziej ustawienie typu Iniesty na lewej. Coś jak sezon 17/18 za Valverde z Leo i Suarezem na szpicy. Ale tam był Alba, który miał dla siebie całą lewą stronę a Cancelo w tej roli nie widzę. Ale zobaczymy
0
To musi być 442 ale w takim wypadku zadziwia brak Fermina w składzie.