Azi

2

@marcin62 Bok jest zdecydowanie najlepszy dla kogoś kto nie potrzebuje żeby dyktować mu narracje bo sam używa mózgu.

Azi

2

"Nie powiem nic więcej o arbitrach. To był rażący błąd, nic więcej."
He he he Aż się uśmiechnąłem :)

Azi

6

@Comentateiro już Cię wypuścili i dzielisz się doświadczeniem?

Azi

0

@Roobo on ma 16 lat. Kolejny mecz może zagrać bardzo źle i znowu zacznie się naskakiwanie. Jak zagra dobrze to trzeba się cieszyć a jak zagra źle to też trzeba poklepywać po plecach bo to jest talent czystej wody.

Azi

1

@Sulimo bez przelewu z Madrytu? Skandal!?

Azi

5

@KamQiX w meczu gdzie Yamal miał 2 sytuacje sam na sam mieliśmy xG na poziomie 1 więc ten wskaźnik jest niestety gówno warty :P

Azi

0

@norbi77 nie wiem ile tak pociągnie. Ty też tego nie wiesz. Więc skończmy gdybanie

Azi

0

@norbi77 XD
jak wypadnie to będziesz mógł przeczytać. Nie widzę żadnego sensu czepiania się że Yamal gra w sytuacji gdy nie ma w zespole żadnego innego zdrowego skrzydłowego (o których Xavi tak zabiegał) a on sam jest juniorem, który powinien wejść w takiej właśnie sytuacji żeby rotować. Ale niestety nie ma kto wejść a taki zawodnik - jak pokazała końcówka w której był mega aktywny - jest nam potrzebny jak tlen.

Azi

0

@norbi77 XD
Przeczytaj że zrozumieniem to co napisałem

Azi

0

@norbi77 bo drużyna wygrywa a Ty szukasz na siłę czegoś żeby się przyczepić. To jest wybitnie słabe

Azi

5

@Roobo zagraliśmy dokładnie taki mecz jak powinniśmy zagrać. Szkoda że sędziował go dzban a nie sedzia

Azi

0

@norbi77 boli Ci jak Barcelona wygrywa.l jak widzę XD

Azi

0

Nie chcemy rozmawiać o sędziach ale sędziowie zmuszają nas żeby o nich rozmawiać.

Azi

0

@Eto'o9 R10 obie kartki są wątpliwe. W pierwszej w sumie nie było powtórki do jakiego kontaktu doszło ale na bank rywal go szukał. A przy drugiej to cyrk sedziego

Azi

1

Za co on dostał ta kartkę? Że uciekał z nogami?

Azi

2

Ale pięknie to skończył!!!

Azi

1

Fermin albo Roque za Pedriego wejdzie

I kilka sekund później Vitor przy linii xd

Ale niestety Gundo z urazem albo żeby nie ryzykować

Azi

2

Niestety stracona bramka na konto Forta. Nie skasował akcji w bezpiecznej strefie a potem nie wracał gazem. Frankie za łatwo dał się ograć ale jednak dał na tyle czasu że można było odebrać im piłkę. Fort jednak nie wracał pełnym gazem i zabrało mu metrów

Azi

4

No i to jest stary dobry Lewy!

Azi

0

@blakkudium po składach wiać że zagra na pivocie

Azi

0

@Faro rozumiem że to streszczenie całego występu :)

Azi

0

@ViscaelBarca2007 ni bałdzo bo wystawianie pivota w sytuacji kiedy masz bezpośrednio za nim stopera a obok jeszcze dwóch to byłoby najdziwniejsze ustawienie w historii piłki nożnej

Azi

2

@MesQueUnClub96 skąd ma wiedzieć czy grają lepiej zanim ich wystawił?

Azi

0

@ViscaelBarca2007 ni bałdzo :D

Azi

3

@MesQueUnClub96 a są jacyś juniorzy których wystawił i nie trafił z wyborem?

Azi

0

@Xxxbarca4ever na bank zagramy 4 w obronie a duńczyk na pivocie.

Azi

0

@Transu96 raczej nie - w takim ustawieniu nie byłoby sensu dodatkowo wstawiać Christensena do zabezpieczania środka pola jako 4.

Azi

0

@Rewolucja123 Może to być coś w stylu ustawienia Valverde z sezonu 17/18 kiedy Iniesta grał na lewej pomocy. Tam - na upartego - można postawić Pedriego. Ale nie ma w klubie Alby a nie wiem czy Cancelo może pełnić jego rolę. Powinno być jednak ciekawie.

Azi

1

@HighestInTheRoom Bardziej ustawienie typu Iniesty na lewej. Coś jak sezon 17/18 za Valverde z Leo i Suarezem na szpicy. Ale tam był Alba, który miał dla siebie całą lewą stronę a Cancelo w tej roli nie widzę. Ale zobaczymy

Azi

0

To musi być 442 ale w takim wypadku zadziwia brak Fermina w składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?