Azi

21

I przy tym ciągnie całą ofensywną grę swojego zespołu

Azi

0

@Faro tv sprzedaje to co się dobrze sprzedaje. To dość prosta logika

Azi

0

@BORO_12 XD

Typ który wie lepiej niż ja co ja myślę :D

Serio Ci kolego współczuję bo musisz mieć ciężko w życiu.

Azi

9

@beter2 "z jednej strony człowiek by chciał porażki i odpadnięcia w 1/8"

"Kibic" Barcelony. Komuś cegła spadła na głowę wyraźnie............

Azi

0

@BORO_12 Ty nawet tego z brakiem logiki nie zrozumiałeś? LOL XD

Azi

0

@partymaker lepsze pytanie to czemu Rapha nie zagra na lewej gdzie nie ma nikogo.

Azi

0

@BORO_12 Napisałem dokładnie to co jest napisane. To Ty nie ogarniasz ale oczywiście zamiast sie zastanowić albo zapytać to zgadujesz. Zupełny brak logiki jak dla mnie. Ale mało mnie to obchodzi że mało rozumiesz a i tak komentujesz.

Azi

0

@BORO_12 dziękuję za głupią radę. Nie zastosuje się bo nie mam pojęcia dlaczego miałbym się stosować do rad kogoś kto zgaduje opinie innych.

Azi

0

@BORO_12 to ciekawe bo jestem akurat za tym żeby odszedł

Azi

1

@Firestone kolejni amigosi? No ładnie. Może dla odmiany wymyślcie coś oryginalnego?

Azi

0

@Kazragore te komisję są wyłącznie po to żeby sobie posłowie dorobili dodatkowo. Nic innego z tego nie wynika. Tylko Konta udane że są ważne choć nikt nawet nie chce z nimi gadać

Azi

0

@Pawel13sz tłuszcz mu ściska żołądek. Standardowo spaślaka udaje że tłuszcz to nie problem. Że stres gorszy ;)

Azi

1

@BORO_12 a napisałeś to do mnie ponieważ???

Azi

0

@BORO_12 na złość Tobie oczywiście :)

Azi

1

@Kazragore jak kiedyś zobaczysz grupę powiedzmy 20 polityków różnych partii którzy prowadzą "merytoryczną dyskusję" to daj mi znać :)

Azi

2

@JanneAhonen właśnie o to mi chodziło. To że ktoś ma staty niewiele gorsze od Gundo to nie wstyd tylko powód do zadowolenia raczej. Pytanie czy to jest koleś na ZP. W mojej ocenie nie. A przynajmniej nie na dzis

Azi

6

@Deviler nie. Musisz najpierw wlać ON

Azi

4

To jest ta chwila kiedy zawodnicy w każdym kolejnym wywiadzie orają ekspertów LaBamby :D

Azi

0

Właśnie sobie uświadomiłem że jakby przesunąć "pionek" Yamala do przodu albo wstawić tam Raphinhe to wyszłoby ze składem idealnie tak jak Xavi tłumaczył kiedyś :D
https://www.coachesvoice.com/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://www.coachesvoice.com/wp-content/uploads/2021/10/Xavi-MC-mobile.jpg&nocache=1

Azi

1

@MeS5i_99 a ja mu odejmuje? Wejście miał dobre ale zobaczymy w długim okresie czy jest tak fenomenalny.

Azi

0

@Saviola88 "merytoryczną dyskusja"? :D
Taaaa XD

Azi

2

Kiedy piłka przestała spadać idealnie na nóżkę to okazało się że ktoś jest dobry ale nie fenomenalny?

Azi

0

@Arden [']['][']['][']

Azi

1

@norbi77 akurat to jak zagramy nie stanowi żadnej sensacji i wątpię aby ktoś chciał płacić za coś co jest oczywiste :P

Azi

0

@Rhaan czasem potrafi a czasem odnosi totalną klapę ;)

Azi

0

@Reviven na piwno ;)

Azi

0

@Pawel13sz zdajesz sobie sprawę że zatrudnienie Flicka oznaczałoby zasygnalizowanie odejścia od gry stanowiącej "kulturę" Barcelony co oznacza też wrogo nastawionych socios. Stawiasz więc wszystko na jedną kartę - jeżeli trener wypali to masz sukces ale w każdym innym wypadku możesz zostać wrogiem publicznym w klubie na poziomie Bartomeu.

Już nie mówiąc o tym że system szkolenia w LaMasii byłby w takim wypadku dość irracjonalny.

Azi

0

@Rhaan a pewnie są też tacy którzy zauważą logicznie że przeciętna kadra i przeciętny trener musza oznaczać że wymaganie pięknej gry i wspaniałych wyników jest absurdem.

Azi

0

@Rhaan Tia. Chciałeś powiedzieć stopera, którego wygryza ze składu 17-latek z około 1000 minut w seniorskiej piłce :D
Skrzydłowego bez dryblingu.
Połamanego skrzydłowego, którego negatywnie zweryfikowały już Atletico i Chelsea
No i nastolatka, który przyszedł z dużo słabszej ligi ale za to może kiedyś będzie topową postacią.

Aha byłbym zapomniał o pomocniku, który przegrał rywalizację na swojej pozycji ze stoperem, który nigdy nie grał na tej pozycji.

JEST MOC! :D

Azi

10

@bartas97 a jeżeli Xavi wystawi go na bramce to na długo pozostanie bramkarzem z najlepszym dorobkiem strzeleckim w historii LM!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?