Azi

1

Sevilla musisz!! :)

Azi

0

@Murazor to są kibice? Słowo kibic nie pasuje do kogoś takiego...

Azi

8

@jedrek7000 wygrywamy 4:0 a ten hejtuje. Typie weź się ogarnij XD

Azi

0

@icon3520 narysuj go sobie w środku i nie będziesz miał problemu...

Azi

1

Gwiazdanie na Moribe nie ma sensu. On doskonale wie że podjął idiotyczna decyzję odchodząc z klubu

Azi

1

Dlaczego jak patrzę na tego Mayorala to mam odruch wymiotny?

Azi

0

@Salchent patrząc na to jak gwiżdże faule ten sędzia to i tak dobrze że w ogóle faul zobaczył...

Azi

0

Zmiana: Rapha na pivota a Christensen na skrzydło :D

Azi

7

Raphinha ucz się od Duńczyka :D

Azi

2

Pan sędzia bardzo miły. Przez pierwsze 30 minut udawał że nie widzi fauli Getafe i odgwizdał cały jeden...

Azi

0

@Emhyr jak raz mógł sobie spokojnie ułożyć piłkę na lewą nogę to typ podaje niecelnie. Co on ma we łbie? Chyba siano

Azi

0

@David_Martin inaczej gry Brazylijczyka podsumować się nie da :D

Azi

2

Nie mogę z Raphinhą... Co ten typ ma we łbie? Dembele go szkolił w podejmowaniu decyzji czy co?

Azi

14

-10 pkt dla korewskich będzie odpowiednia kara za przekręty sedziow i ta patologie telewizyjna ;)

Azi

9

@BorzyKrzys Dokładnie. To złodziej. Ale NASZ złodziej! ;)

Azi

1

@pawelke3n OA, Cobra Kai,

Azi

0

@QQL5 stary ona nie zadzwoni. Bądź facetem i sam ją zaproś...

Azi

0

@MateS Mikołaj Święty

Azi

1

@Roobo Pep doskonale widzi w jaką stronę klub poprowadzili kolejno Rosell, Bartomeu i teraz Laporta i mega bym się zdziwił gdyby chciał wracać do tego bagna.

Azi

0

@Culer9002 którego na szczęście nie chcą socios więc klub takiego nie zatrudni. I bardzo dobrze.

To jest ta chwila kiedy bardzo mnie cieszy że socios to 70 letni dziadkowie którzy są tak mocno przywiązani do tradycji klubu że z miejsca zabija prezesa który chocby zaproponowałby coś tak głupiego jak odchodzenia od naszej kultury.

Azi

0

@agaFCB przecież nie płacze XD
To wy - dzieci sukcesów - cięgle płaczecie i chcecie zmieniać klub w idiotyczny sposób

Azi

0

@agaFCB po tym jednym wpisie widać że Ty nie masz pojęcia o czym mówisz :D

To mniej więcej tak jakbyś powiedziała że City gra archaiczną piłkę

Azi

0

@Culer9002 fakt że w klubie jest multum osób które nie rozumieją jak ważne jest nasze dziedzictwo powoduje że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Wolę żeby przez najbliższe 20 lat klub nic nie wygrał niż miałby odejść od swojej historii

Azi

0

@Awtameok_Klana bardzo fajna opinia ale mam inną. Pozdrawiam

Azi

0

@pluszek myślę że UE powinna pomyśleć o obowiązku montowaniu w autach czytnika znaków i ogranicznika prędkości ;)

Azi

0

@maroon że kierowca BMW to burak i dzban tego chyba można być pewnym

Azi

0

@arasz1819 Mołdawia wyciągnęła ;)

Azi

0

@Awtameok_Klana Ale zdajesz sobie sprawę że też oglądaliśmy ten film i jego opis niczego nie wnosi? :D

Azi

0

@AxelF Jestem w stanie przyjąć że taki właśnie miał zamiar. Tyle że ta teoria jest nie do udowodnienia bo to zawsze będzie słowo vs słowo. On będzie twierdził że hamował bo jechał dużo szybciej i nie chciał wjechać w auto poprzedzające.

Azi

0

@bolinho89 Z jakiego telefonu? W zeszłym tyg. przenosiłem całą zawartość samsunga s8 na s21 - apka do tego jest (nie pamietam jak się nazywa) ale nie wiem czy to nie muszą być dwa samsungi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?