Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon szczerze wątpię aby zjechała. Ten film ma znamiona tego że dziewczyna czuła się lepszym kierowcą niż się okazała. Pierwszy to zamazana prędkość na kamerce - gdyby nie jechała za szybko, zaraz po zrobieniu prawka, to nie ukrywaliby prędkości. Druga kwestia to fakt, że ona zaczyna przeklinać zanim auto skręci - dla mnie to objaw tego że spanikowała i w objawach paniki skręciła gwałtownie.
Uważam, że gdyby miała zjechać to zrobiłaby to od razu. Koleś siedział jej na zderzaku od przynajmniej dłuższej chwili - tak wynika z opisu filmu.
0
@Comentateiro Nawet chłopie nie wyłapałeś że w tym wypadku był to komplement XD
0
@July_6_BcN kiedyś tacy ludzie pełnili funkcje błaznów
0
@Colon rozbawił sale mówiąc że podoba mu się takie show i że wcisnąłby złoty guzik.
1
@Vekk https://radiogdansk.pl/wiadomosci/region/trojmiasto/2024/02/22/szaleniec-z-bmw-zajechal-droge-i-gwaltownie-zahamowal-46-latek-uslyszal-juz-zarzuty-video/
Koleś stawił się na przesłuchanie. Usłyszał zarzut spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sam autor jednak podkreśla na koniec że sąd może sprawdzić, czy gwałtowne hamowanie auta nie było spowodowane spowolnieniem na pasie ruchu.
Moim zdaniem kolesiowi nic nie grozi. Szkoda bo to patologia drogowa.
0
@Hasszz Nie mam nic przeciwko ;)
2
@Colon Witek by w takiej sytuacji dostała pewnie skrętu kiszek a Hołownia wyśmiał Berkowicza w fajny sposób :D
5
@Prorokk domyślam się na kogo głosowałeś i skąd takie wybitnie nieobiektywne stwierdzenie :D
0
Berkowicz przyniósł uszka dla Hołowni XD
Ale Hołownia i tak go zaorał złotym przyciskiem :D
2
@Emhyr dość dobrze radzi sobie w przecinaniu akcji rywali ale niestety jego wkład w rozegranie jest kulawy. Tylko Lewy zaliczył mniej kontaktów z piłką ale to typowe dla 9 (to samo Osimehen).
Nie mogę krytykować Christensena dlatego że nie ma żadnej konkurencji. Jeżeli Romeu przegrał rywalizację ze stoperem na swojej to jest to całkowita porażka. Marc Casado też tyłka nie urywa. W rezerwach gra Marc Bernal - 16 lat - może coś z niego bedzie.
0
@Vekk "nie zachowanie bezpiecznej odległości od następnego pojazdu (gwałtowne hamowanie po zmianie pasa)"
Może się zdarzyć że zmieniasz pas i musisz hamować jeszcze w trakcie manewru. Możesz to zarzucić kierowcy ale to nie jest podstawa do tego żeby obarczać go odpowiedzialnością za nerwowe manewry kierowcy za nim.
"ucieczka z miejsca wypadku"
To mógłbyś mu zarzucić tylko w wypadku udowodnienia mu odpowiedzialności za zachowanie kierującej Toyotą. A tego nie uda Ci się zrobić. W takich sytuacjach kierowca przed wypadkiem powie że nie patrzył w tej chwili w lusterko i wypadku nawet nie widział.
Nie widzę "winy" kierującej Toyotą. Wina to nie jest dobre słowo. Widzę wyłącznie to że nie zachowała się dość dobrze w ocenie sytuacji i to że swoją nerwową reakcją bardzo mocno przyczyniła się do skutków.
0
@JimMorrisonFCB dlaczego niedozwolone? Są dwa pasy w obie strony. Nie znam przepisów na pamięć tak żeby rzucać cytatami ale z tego co pamiętam to w takich wypadkach możesz wyprzedzać.
1
@Bykunn 1. Bo to BMW - nie ma tam za grosz logiki ;)
2. bo wyprzedzała ciężarówkę a życie jeszcze wtedy nie nauczyło jej, że idiotom lepiej ustapić drogi niż narażć się na taką sytuację.
3. bo to początkująca "kierowca" ;)
1
@vangoor W tym problem że nie da mu się tego udowodnić. Po pierwsze hamował jeszcze przed zmianą pasa ruchu a po drugie ma auto bezpośredni przed sobą wiec zawsze powie, że tamto zwalniało więc on też musiał.
2
Kojarzycie dość głośny wypadek pod Gdańskiem?
Wiele razy tutaj drwiłem z miłośników BMW ale akurat w tym wypadku muszę niestety być adwokatem diabła. Obejrzałem ten film kilka razy i nie mogę się zgodzić z zarzutem, że kierowca BMW hamował celowo przed maską Toyoty. Bez tego hamowania wylądowałby w kuferze auta przed nim, więc podstawę do hamowania miał jak najbardziej. Jestem też pewien, że auto przed BMW zwalniało - co można ocenić po zmianie odległości między nagrywającą a tym autem z przodu. Kierowcy BMW można śmiało zarzucić, że się wepchnął. Choć - patrząc na to jaki odstęp zachowała nagrywająca - nie było to jakoś szczególnie niebezpieczne, bo - niestety - każdy z nas kto jeździ trochę po naszych drogach - takie sytuacje zna dość dobrze.
Niestety ale moim zdaniem najpoważniejszy błąd popełniła kierująca Toyotą. Zamiast hamować (co dla własnego bezpieczeństwa powinna zrobić już w chwili, kiedy zobaczyła że to BMW będzie wjeżdżało na jej pas, zresztą już tam widać że on hamuje) to dojechała prawie na kufer tego BMW i szarpnęła kierownicą. I idę o zakład że dopiero w tym momencie wcisnęła hamulec, co musiało skończyć się tak jak się skończyło. Nie chcę napisać, że ona jest winna całej sytuacji ale tam są dobre 3 sekundy do chwili kiedy ona zbliż się do BMW, więc czas na reakcję był i należało tam trochę przyhamować.
Z opisu wynika, że ta dziewczyna to początkujący kierowca. No niestety ale sytuacja ją przerosła + trafiła na wpychającego się buraka (co nie jest niezwykłe bo na naszych drogach jest ich multum i często te buce jadą właśnie BMW). Wątpię aby bardziej doświadczony kierowca zachował się w ten sposób co ta dziewczyna. Dobrze że nikomu nic się nie stało (bo chyba się nie stało).
0
@karci0 wszystko dlatego że jeszcze Cię nie zatrudnili! ;)
2
@parpe zwłaszcza po pijaku.
Nie oszukujmy się Alves zachował się jak kretyn i odpowie za to.
0
@Fantastyczny Chłopiec LOL. Zdecyduj się proszę. To za faul czy za gadanie? :D
0
@Fake69 też miałem takie wrażenie
1
@626 @jacobFCB to się dowiedziałem :D
3
@PJ777 przecież on go podciął wyłącznie po to, żeby Inigo nie przeciął zmierzającej do niego piłki.
1
@jacobFCB im nawet nie muszą za to płacić. Ten termin nazywa się "pożyteczny idiota"
0
Frankie dostał wczoraj kartę za faul czy za protesty?
2
Już UEFA cenzuruje przekręty :D
4
Oczywiście że go faulował. Gdyby nie ta noga włożona przed Inigo to można by powiedzieć że wygrał walkę fizyczną ale nie da się tak powiedzieć kiedy kogoś popychasz na podstawioną nogę. Chyba nikt by się przy tym nie utrzymał na nogach.
0
@AmigoBlancos Real, City, Lazio, PSG, BVB, Inter, Porto i Barca
0
@macio_944 Felix to pewnie w ogóle nie powinien grać. Jeżeli już to Roque. Romeu popełnia jeszcze większe błędy niż Christensen dlatego na jego pozycji gra stoper... A zdjecie z boiskia 3 z 4 pomocników na raz to byłoby szaleństwo.
0
@macio_944 ja bym się zgodził ale my na ławce nie mamy ludzi, którzy wejdą i zapewnią ten sam poziom co Ci co biegają na boisku.
8
Komentarz usunięty
0
@Gall Powinien wejść koło 80 minuty za Gundo ale to była ciężka decyzja