Azi

4

Panie daj nam na prezesa faceta do biznesu a nie polityka albo okularnika niedojde.

Azi

2

@Safrani nowa partia? PiPa?

Azi

1

@bartekvisca ludzie którzy uwierzyli w brednie Glapińskiego to są akurat niestety sami sobie winni.

Azi

1

@FCBparasiempre z okazji 102 urodzin życzymy Lechowi 105 lat!

Azi

5

Lato co raz mniej przypomina okres przygotowawczy do sezonu...

Azi

2

@michal26 bo widać Ty jesteś normalny a inni mają jakieś kompleksy Xaviego. Bardziej im zależy na jego zwolnieniu niż na dobru klubu. Co jasno pokazuje jakie dzbany nazywają siebie kibicami Barcelony :D

Azi

1

@Safrani Izera do śmieci. Kasa w błoto.

Tutaj na szczęście (sic!) idzie chyba o wyprowadzanie kasy z kpo bo nie wierzę aby z tego "projektu" coś jeszcze wyszło

Azi

1

Fabryki samochód elektrycznych zmniejszają produkcję i planują zwolnienia. Czemu ludzie nie chcą kupować elektro-badziewia? :D

Azi

0

@MOLESTA jeszcze u nas miał bardzo poważna kontuzję. Nie grał rok w piłkę. Nie wiem zresztą czy tego urazu nie złapał nawet dwa razy. Potem w Benfice złapał dwie dłuższe kontuzję.

Zawodnik świetny ale też obawiam się że dość ryzykowny. A oczekiwania płacowe pewnie duże

Azi

0

@szymon6847 to słowo o minusach (co nie znaczy że ktoś zagrał źle):
S. Roberto raz nie zrozumiał się z MatSem co mogło skończyć się bramka. Ale moim zdaniem większy błąd popełnił bramkarz który wpakował kolegę na minę. Inna sprawa że on też powinien orientować się co się dzieje do około i przynajmniej lepiej zastawić piłkę.

Fermin ma problem w ostatnim podaniem. Wynik byłby wyższy gdyby w sytuacji 2:2 lepiej podał do Lewego. Zamiast tego podrzucił niepotrzebnie piłkę i Lewy nie miał szans skierować na choćby w światło bramki.

Fort mało podłączał się do ofensywy ale też wyraźnie taki był zamiar. Dzięki temu Felix miał więcej miejsca. Niestety nie dawał też wiele w wyprowadzeniu piłki - zaliczył najmniej kontaktów z obrońców a grający obok Cubarsi ma niewiele mniej niż 200% kontaktów z piłką. Generalnie najsłabszy z wyjściowej 11 ale i tak solidny występ co pokazuje że jako zespół zagraliśmy bardzo dobr spotkanie.

Azi

2

@Herbert bo sędziowie w Europie wiedzą że nie mogą sobie pozwolić na wałki. W Hiszpanii co by nie odwalili to w najgorszym razie trafia do zamrażarki na kilka tygodni. O ile w ogóle. Ale stracić możliwość sędziowania meczów w pucharach europejskich to już duża strata.

Ja tego nie ogarniam. Jak można tak nierówno sędziować mecze. Przecież wczoraj Xavi miał absolutna rację. Raz kiedy za faul taktyczny należała się kartka jak psu buda. I raz kiedy sędzia przerwał akcje w polu karnym rywala bo dopatrzył się faulu którego nie było. Nie płynęło to na wynik ale dobry sędzia nie może sędziować wybiórczo że jednych karze a innym kartek już nie daje. Sędzia ma tonować nerwy zawodników i sztabów a nie powodować wzrost nerwowości.

Azi

0

Od 8 miesięcy zmaga się z zapaleniem ścięgna? O.o

Azi

1

@Herbert jasne że Xavi grubo przesądza i powinien wyluzować. Inna kwestią jest to że nader często dostaje kartki za to że ma rację. Np. wczoraj sędzia ewidentnie nie chciała dawać kartek zawodnikom Atletico. Też bym się wkurzył na jego miejscu.

Wczoraj sędzia był najsłabszym aktorem tego widowiska. Nie odwalił nic totalnie absurdalnego ale też bardzo, bardzo daleko było mu do kontroli nad meczem.

Azi

0

Zwracam honor S. Roberto. Drugi naprawdę dobry mecz. Jeżeli miałby dawać takie zastępstwa to niech zostaje. Ale jeżeli nie da rady trzymać tego poziomu to lepiej niech pokopie w innym klubie.

Azi

1

@Albatros Generalnie najsłabszy z naszych z 11 ale to nie znaczy że zagrał źle. Wręcz przeciwnie - solidne meczycho. Dał radę na takiego rywala nie na swojej pozycji. Pokazał że Dest nie jest nam raczej potrzebny i można zarobić ;)

Azi

0

@Messiah10 Barca > Atletico > Inter > Napoli ;)

Azi

0

W linku klasyfikacja LaLiga EASports bez błędów VAR.

Wracamy do tego co wiemy od dawna - liga ustawiona i teraz tylko brniemy dalej. A gdyby nie wałki sędziów to klasyk byłby decydujący o mistrzostwie.
https://archivovar.es/laliga-easports/clasificacion-laliga-easports-sin-errores-var-28/

Azi

0

@VamosRakieta niestety są to odjazdy porównywalne do najgorszego sortu ze strony białych. Tylko może poparte większymi kompleksami z uwagi na nasze wyniki w LM w ostatnich sezonach ;)

Azi

1

@Kgorecki2500 La bamba to stan umysłu i dowodzicie że mądrzejsi od tych na stronie realu to nie jesteście. Zespół wygrywa 3:0 z Atletico od roku niepokonane u siebie a Ci dalej o Xavim.

Niezłe z Was odjazdy ludzie XD

Azi

1

Co Lewandowski ostatnio odwala to nie mam pytań :D

Azi

0

@oyche Typie ogarnij się bo Ty się nawet tematu nie trzymasz... Jak masz tam w swojej główce wiedzę większą niż inni to ją sobie miej. Nie potrzebuję żebyś się dzielił ze mną swoimi wątpliwymi mądrościami. Na tym zakończymy tą żenującą wymianę poglądów.

Azi

1

@oyche poszukaj w necie to znajdziesz...
I byle szarak nie ma auta które może rozpędzić do 300 km/h

Azi

1

@draxidox przecież są tory gdzie można sobie pojechać i pojeździć bez narażania niczyjego życia (po za swoim) to idioci muszą zapierdzielac po drogach publicznych...

Azi

2

@abram3k Ziemia, powietrze, woda, taka sytuacja

Azi

0

Naćpana czy chciała zabić siebie i innych?
https://www.facebook.com/stop.cham.team/videos/380669208111211/

Azi

0

@eXi jacyś socios chcący sprzedać bilet z pewnością się trafią ;)

Tylko nie wiem czy klub tego już nie zablokował.

Azi

2

6 dni przerwy z ligą w środku. Trochę słabo. Z drugiej strony my będziemy mieli 24h dłuższą przerwę przed klasykiem co akurat cieszy.

Azi

0

@marcin62 z tym "lekko uszkodzona" to bym polemizował.

Azi

0

@abram3k ta zasada że raz gra się w środę a potem we wtorek jest irracjonalna. Jedni mają 6 dni przerwy a inni 8. Zupełnie bez sensu. Tym bardziej że w lidze może im wypaść przecież mecz z rywalem grającym w pucharach innego dnia i wtedy co? Przekładanie? Jak jedni grają we wtorek to rewanż powinien być tydzień później. To samo druga para tylko że w środę.

Azi

0

@Emhyr to były czasy. Zawodnicy rozsiani po całym boisku. Hektary przestrzeni między liniami. To maestro mógł czynić swoją magię :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?