Azi

1

@VegetaPolska Galactikos już było i totalnie zawaliło. Piłka tak nie wygląda że wystarczy ściągnąć najdroższych i największe gwiazdy.

Azi

0

@Matheu12 skoro masa kibiców Barcelony (a przynajmniej osób którym się wydaje że nimi są) wytwarza zupełnie zbędna presję i nigdy nie jest zadowolona z wyniku - nawet jak klub wygrywa, to nie ma się co dziwić że odchodzi. Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę na to jak funkcjonuje ten klub i jakie mamy warunki ekonomiczne to wyniki i grane długim okresie jest ponad stan. Fakt że my w ogóle walczymy z realem o majstra jest irracjonalna. A oni liderują tylko i wyłącznie dlatego że sędziowie ich przepchnęli w kilku meczach. Podczas gdy nam zabierali punkty choćby z Getafe. I to wszystko przy naprawie kiepskiej grze - czemu nie przeczę - przez pewien czas

Azi

1

@kibicsportu @VegetaPolska nie dziwię się że wam się nie podoba jak was trolluja. Ale nas to bawi :D

Azi

1

@Matheu12 o czym Ty chłopie gadasz? Już teraz jest progres w odniesieniu do pierwszego i drugiego sezonu. Tak samo jak w poprzednim był progres w odniesieniu do pierwszego. Trzeba być oszołomem z kompleksem Xaviego żeby nie widzieć że wynik jest też w LM. Klub zrobił dokładnie taki wynik jak oczekiwano. Wszystko co będzie więcej będzie już bonusem

Azi

2

@VegetaPolska tak dziennikarzy trolluje że od 2 sezonów gra w Realu ale nikt się nie zorientował :D

Azi

0

Gdyby to był Kreml to bym nawet udawał że nie oburzają mnie takie akcje

Azi

2

@norbi77 nikt tak dobrze nie trollowal śmietankowych jak on :)

Azi

0

@Bykunn patrząc po tym w jakim kierunku idzie świat to niedługo będzie się przeszczepiać w drugą stronę ;)

Azi

0

@Bykunn ja wiem że facet to świnia ale taka koincydencja że nerka świni pasuje to już trochę przesada ;)

Azi

0

@Trojanek23 XD
Myślę że warto się ogarnąć chłopie. Jeżeli nie umiesz napisać prostego postu bez bluzgów to wyraźnie masz życiowy problem. I nie dziw się że innych to bawi

Azi

0

@Trojanek23 nie wiem co Cię boli ale jest to śmieszne :D

Azi

0

Mati Cash połamał się szybciej niż zawodnicy Barcy. Trzeba go kupić

Azi

4

@Pawel13sz robimy zrzutkę. Wplacajcie na moje konto! ;)

Azi

2

Wszedłem sobie z ciekawości zobaczyć co tam biali piszą u siebie o meczu a tam w ich cafejce taka debata z ostatniej godziny ;)

https://zapodaj.net/images/d39664c5aff23.jpg

Azi

0

@RoberDzik a Ty co? Real jakiś włączyłeś?

Azi

1

Może i wygrywamy ale za to rywale grają w 10

Azi

2

@michal26 uważaj bo zaraz usłyszysz od naszych "potrzymać nam piwo" ;)

Azi

2

@michal26 taki pomysł był przy Mołdawii. Przypominam że prowadziliśmy 2:0 ;)

Azi

0

@Panpiwkarz poproś Estończyków żeby wyszli z pola karnego to spróbujemy czegoś innego

Azi

0

Instrukcje Probierza wyjątkowo łatwe do zrozumienia :D

Azi

0

@Stinger_ tryb Mołdawia uruchomiony

Azi

2

Probierz jak Perez - nie patyczkował się tylko posmarował sędziemu ;)

Azi

0

@ziomal88 to labamba a nie artykuł

Azi

0

@michal26 bo preferują drybling ;)

Azi

0

@aspr1me to zależy gdzie chcesz lecieć. Jeżeli np. Hiszpania to nie polecam biur podróży bo lepiej sobie samemu ogarnąć wycieczkę. Ja lecę w tym roku do Turcji ale kupowałem osobno bilety i hotel. Z biurem to bym leciał wyłącznie do Egiptu. Ewentualnie jakieś wybitnie egzotyczne kierunki.

Azi

2

@takisobiektos Tusk już jakiegoś Schmidta do reprezentacji wprowadza!

Azi

2

Składzik

Azi

7

@tomek8756 ostatnio @Luciano99 tak mi auto wyklepał że złożyło się w harmonijkę jak mocniej trzasnąłem drzwiami.

Azi

0

@kuz w takich meczach nie ma żadnego znaczenia czy strzelasz 1, 2 czy 7 bramek. Liczy się awans. W kolejnym i tak zaczynasz od 0:0 a ten kolejny mecz jest za parę dni. I nadwyrężenie się dla kolejnego gola byłoby czysta głupota. Rywal się otworzy to się strzela a jak nie ma okazji to 1:0 jest też dobre

Azi

3

@4drian0 co to za dziewczyna co składa cv na takie stanowiska? Śmierdzi ustawka na kilometr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?