Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska Galactikos już było i totalnie zawaliło. Piłka tak nie wygląda że wystarczy ściągnąć najdroższych i największe gwiazdy.
0
@Matheu12 skoro masa kibiców Barcelony (a przynajmniej osób którym się wydaje że nimi są) wytwarza zupełnie zbędna presję i nigdy nie jest zadowolona z wyniku - nawet jak klub wygrywa, to nie ma się co dziwić że odchodzi. Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę na to jak funkcjonuje ten klub i jakie mamy warunki ekonomiczne to wyniki i grane długim okresie jest ponad stan. Fakt że my w ogóle walczymy z realem o majstra jest irracjonalna. A oni liderują tylko i wyłącznie dlatego że sędziowie ich przepchnęli w kilku meczach. Podczas gdy nam zabierali punkty choćby z Getafe. I to wszystko przy naprawie kiepskiej grze - czemu nie przeczę - przez pewien czas
1
@kibicsportu @VegetaPolska nie dziwię się że wam się nie podoba jak was trolluja. Ale nas to bawi :D
1
@Matheu12 o czym Ty chłopie gadasz? Już teraz jest progres w odniesieniu do pierwszego i drugiego sezonu. Tak samo jak w poprzednim był progres w odniesieniu do pierwszego. Trzeba być oszołomem z kompleksem Xaviego żeby nie widzieć że wynik jest też w LM. Klub zrobił dokładnie taki wynik jak oczekiwano. Wszystko co będzie więcej będzie już bonusem
2
@VegetaPolska tak dziennikarzy trolluje że od 2 sezonów gra w Realu ale nikt się nie zorientował :D
0
Gdyby to był Kreml to bym nawet udawał że nie oburzają mnie takie akcje
2
@norbi77 nikt tak dobrze nie trollowal śmietankowych jak on :)
0
@Bykunn patrząc po tym w jakim kierunku idzie świat to niedługo będzie się przeszczepiać w drugą stronę ;)
0
@Bykunn ja wiem że facet to świnia ale taka koincydencja że nerka świni pasuje to już trochę przesada ;)
0
@Trojanek23 XD
Myślę że warto się ogarnąć chłopie. Jeżeli nie umiesz napisać prostego postu bez bluzgów to wyraźnie masz życiowy problem. I nie dziw się że innych to bawi
0
@Trojanek23 nie wiem co Cię boli ale jest to śmieszne :D
0
Mati Cash połamał się szybciej niż zawodnicy Barcy. Trzeba go kupić
4
@Pawel13sz robimy zrzutkę. Wplacajcie na moje konto! ;)
2
Wszedłem sobie z ciekawości zobaczyć co tam biali piszą u siebie o meczu a tam w ich cafejce taka debata z ostatniej godziny ;)
https://zapodaj.net/images/d39664c5aff23.jpg
0
@RoberDzik a Ty co? Real jakiś włączyłeś?
1
Może i wygrywamy ale za to rywale grają w 10
2
@michal26 uważaj bo zaraz usłyszysz od naszych "potrzymać nam piwo" ;)
2
@michal26 taki pomysł był przy Mołdawii. Przypominam że prowadziliśmy 2:0 ;)
0
@Panpiwkarz poproś Estończyków żeby wyszli z pola karnego to spróbujemy czegoś innego
0
Instrukcje Probierza wyjątkowo łatwe do zrozumienia :D
0
@Stinger_ tryb Mołdawia uruchomiony
2
Probierz jak Perez - nie patyczkował się tylko posmarował sędziemu ;)
0
@ziomal88 to labamba a nie artykuł
0
@michal26 bo preferują drybling ;)
0
@aspr1me to zależy gdzie chcesz lecieć. Jeżeli np. Hiszpania to nie polecam biur podróży bo lepiej sobie samemu ogarnąć wycieczkę. Ja lecę w tym roku do Turcji ale kupowałem osobno bilety i hotel. Z biurem to bym leciał wyłącznie do Egiptu. Ewentualnie jakieś wybitnie egzotyczne kierunki.
2
@takisobiektos Tusk już jakiegoś Schmidta do reprezentacji wprowadza!
2
Składzik
7
@tomek8756 ostatnio @Luciano99 tak mi auto wyklepał że złożyło się w harmonijkę jak mocniej trzasnąłem drzwiami.
0
@kuz w takich meczach nie ma żadnego znaczenia czy strzelasz 1, 2 czy 7 bramek. Liczy się awans. W kolejnym i tak zaczynasz od 0:0 a ten kolejny mecz jest za parę dni. I nadwyrężenie się dla kolejnego gola byłoby czysta głupota. Rywal się otworzy to się strzela a jak nie ma okazji to 1:0 jest też dobre
3
@4drian0 co to za dziewczyna co składa cv na takie stanowiska? Śmierdzi ustawka na kilometr