Azi

0

@JohnnySilverhand lubię placki

@Benz na pewno zrobię to prędzej niż Ty. Do tego trzeba mieć jaja więc odpadasz :D

Azi

1

@partymaker może po prostu myślą logicznie i nie mają bólodupu o Xaviego?

Azi

5

@Kgorecki2500 przeciwnie. NATO powinno wziąć Ukrainę w obronę. Ruskie rozumieją tylko politykę siły więc duża, wspólna, dobrze skoordynowana akcja spowoduje że orki obsraja zbroje.

Po drugie taka akcja pokaże siłę sojuszu.

Azi

0

@pt9 szybko i tanio ;)

Azi

1

@KluivertFCB gdybyś zainteresował się tym co się dzieje w sejmie zamiast słuchać oszołomów to byś wiedział.

Azi

1

@Aragorn33 ten chłopak ma za miesiąc 18 urodziny. To jest rocznikowo 18-latek. W poprzednim sezonie (który należałoby porównać do Yamala czy Cubarsiego) już tak nie grał więc to całe porównanie nie ma żadnego sensu.

To jest gość z rocznika Warrena Zaire-Emerego, Endricka czy Jorrela Hato,

Azi

0

@michaleu widać w kadrze Portugalii pracują ludzie myślący a nie idioci jak w hiszpańskiej. Ciągają najzdolniejsze dzieciaki po każdym możliwym turnieju a potem wielkie zdziwienie że się sypią. To samo chcą teraz zrobić z Yamalem. Czysta głupota

Azi

0

@Pressinho to nadal pokerowe bałwanki.

Azi

6

@mordini123 w życiu bym nie skojarzył - ktoś ma ostro naryte w bani skoro mu takie 44 przeszkadza

Azi

0

@Faro XD
Przeczytaj swój własny wpis typie :D

Azi

1

@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Brauna należało wywalić z sejmu bo to jest żenada że takie dzbany majak jakikolwiek wpływ na prawo w Polsce

Azi

0

@Faro chłopie użyj mózgu na chwilę. Skoro Xavi wystawia 16 i 17 latkow to chyba potrafi ocenić kto powinien grać. To że masz ból dupy o to że gra Lewy nie zmieni rzeczywistości. Roque też jakoś nie narzeka

Azi

0

@Pinek5 patrząc po tym co napisał to on w ogóle nie myśli :D

Azi

1

@Arden Jakub Rzezniczak jest dużo bardziej utytułowanym zawodnikiem niż Harry Kane ;)

Azi

3

Dobrze że rodzinie, która podróżowała tym autem udało się uciec!

Azi

5

@TR3YWAY tylko w gościach.

Azi

3

@Culer9002 albo ma nadzieję ;)

Azi

1

@Luciano99 podwyżki czynszu i cen energii?

Azi

5

@MesQueUnClub96 to jest ta chwila kiedy wydałeś 100 baniek na zawodnika który miał zastąpić Lewego i już w marcu nie walczysz o mistrza. Została im LM ale jakoś w to nie wierzę

Azi

0

@TR3YWAY @VegetaPolska też tak twierdził ale już postawili na nim krzyżyk

Azi

1

@norbi77 ten Wasz ból tyłka o Xaviego jest przezabawny :D

Azi

0

@Pablozeusz bez sensu. Obrońca nie może przy decyzji o interwencji lub jej braku kierowcy się tym czy rywal jest -potencjalnie - na spalonym. On tego nie wie w większości przypadków. To dopiero byłoby gigantyczne pole do nadużyć.

Zawodnik na spalonym powinien wyłączyć się z gry do czasu kontaktu z piłką kolegi z drużyny lub przyjęcia/podania piłki przez rywala.

Azi

0

@joloskyy nie zgodzę się. Zagranie głową młodzika to niestety było jak najbardziej celowe podanie i gdyby tutaj padła bramka to nie zdziwił bym się gdyby ja uznali. W drugą stronę o zagraniu obrońcy nie można powiedzieć że celowo chciał podawać/wybijać a przypadkiem wystawił piłkę do Brazylijczyka. Oglądałem kilka powtórek i tam gadanie o jakiejś celowości zagrania u obrońcy to duże nadużycie.

Ewentualnie można mówić tylko o tym że zawodnik na spalonym wywoływał presję na obrońcy ale to też jest dyskusyjne.

Azi

0

Co to za Oriol w koszulce naszego Romeu? :D

Azi

0

Co Lewy zrobił?
"Dej mi żółtą!"
"A masz!"

Azi

1

Skrót tego meczu powinien mieć podkład muzyczny z Benny Hilla :)

Azi

2

Dzień świra normalnie :D

Azi

0

W sumie to trochę mi szkoda Sandro jak musi się zmagać z Inigo i Cubarsim

Azi

1

Ładnie Torres wychodził :)

Azi

0

@norbi77 interpretujesz sobie jak chcesz a innych nazywasz ułomnymi. To mniej więcej podsumowuje sens twoich wypowiedzi.

Nie pisz już do mnie. Jak napisałem wcześniej - wierz sobie w co chcesz. Wróżki, bramki se spalonego i Mikołaja. To twoja sprawa i mało mnie to obchodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?