Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnnySilverhand lubię placki
@Benz na pewno zrobię to prędzej niż Ty. Do tego trzeba mieć jaja więc odpadasz :D
1
@partymaker może po prostu myślą logicznie i nie mają bólodupu o Xaviego?
5
@Kgorecki2500 przeciwnie. NATO powinno wziąć Ukrainę w obronę. Ruskie rozumieją tylko politykę siły więc duża, wspólna, dobrze skoordynowana akcja spowoduje że orki obsraja zbroje.
Po drugie taka akcja pokaże siłę sojuszu.
0
@pt9 szybko i tanio ;)
1
@KluivertFCB gdybyś zainteresował się tym co się dzieje w sejmie zamiast słuchać oszołomów to byś wiedział.
1
@Aragorn33 ten chłopak ma za miesiąc 18 urodziny. To jest rocznikowo 18-latek. W poprzednim sezonie (który należałoby porównać do Yamala czy Cubarsiego) już tak nie grał więc to całe porównanie nie ma żadnego sensu.
To jest gość z rocznika Warrena Zaire-Emerego, Endricka czy Jorrela Hato,
0
@michaleu widać w kadrze Portugalii pracują ludzie myślący a nie idioci jak w hiszpańskiej. Ciągają najzdolniejsze dzieciaki po każdym możliwym turnieju a potem wielkie zdziwienie że się sypią. To samo chcą teraz zrobić z Yamalem. Czysta głupota
0
@Pressinho to nadal pokerowe bałwanki.
6
@mordini123 w życiu bym nie skojarzył - ktoś ma ostro naryte w bani skoro mu takie 44 przeszkadza
0
@Faro XD
Przeczytaj swój własny wpis typie :D
1
@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Brauna należało wywalić z sejmu bo to jest żenada że takie dzbany majak jakikolwiek wpływ na prawo w Polsce
0
@Faro chłopie użyj mózgu na chwilę. Skoro Xavi wystawia 16 i 17 latkow to chyba potrafi ocenić kto powinien grać. To że masz ból dupy o to że gra Lewy nie zmieni rzeczywistości. Roque też jakoś nie narzeka
0
@Pinek5 patrząc po tym co napisał to on w ogóle nie myśli :D
1
@Arden Jakub Rzezniczak jest dużo bardziej utytułowanym zawodnikiem niż Harry Kane ;)
3
Dobrze że rodzinie, która podróżowała tym autem udało się uciec!
5
@TR3YWAY tylko w gościach.
3
@Culer9002 albo ma nadzieję ;)
1
@Luciano99 podwyżki czynszu i cen energii?
5
@MesQueUnClub96 to jest ta chwila kiedy wydałeś 100 baniek na zawodnika który miał zastąpić Lewego i już w marcu nie walczysz o mistrza. Została im LM ale jakoś w to nie wierzę
0
@TR3YWAY @VegetaPolska też tak twierdził ale już postawili na nim krzyżyk
1
@norbi77 ten Wasz ból tyłka o Xaviego jest przezabawny :D
0
@Pablozeusz bez sensu. Obrońca nie może przy decyzji o interwencji lub jej braku kierowcy się tym czy rywal jest -potencjalnie - na spalonym. On tego nie wie w większości przypadków. To dopiero byłoby gigantyczne pole do nadużyć.
Zawodnik na spalonym powinien wyłączyć się z gry do czasu kontaktu z piłką kolegi z drużyny lub przyjęcia/podania piłki przez rywala.
0
@joloskyy nie zgodzę się. Zagranie głową młodzika to niestety było jak najbardziej celowe podanie i gdyby tutaj padła bramka to nie zdziwił bym się gdyby ja uznali. W drugą stronę o zagraniu obrońcy nie można powiedzieć że celowo chciał podawać/wybijać a przypadkiem wystawił piłkę do Brazylijczyka. Oglądałem kilka powtórek i tam gadanie o jakiejś celowości zagrania u obrońcy to duże nadużycie.
Ewentualnie można mówić tylko o tym że zawodnik na spalonym wywoływał presję na obrońcy ale to też jest dyskusyjne.
0
Co to za Oriol w koszulce naszego Romeu? :D
0
Co Lewy zrobił?
"Dej mi żółtą!"
"A masz!"
1
Skrót tego meczu powinien mieć podkład muzyczny z Benny Hilla :)
2
Dzień świra normalnie :D
0
W sumie to trochę mi szkoda Sandro jak musi się zmagać z Inigo i Cubarsim
1
Ładnie Torres wychodził :)
0
@norbi77 interpretujesz sobie jak chcesz a innych nazywasz ułomnymi. To mniej więcej podsumowuje sens twoich wypowiedzi.
Nie pisz już do mnie. Jak napisałem wcześniej - wierz sobie w co chcesz. Wróżki, bramki se spalonego i Mikołaja. To twoja sprawa i mało mnie to obchodzi.