Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
To ze przenieśli mecz realu to rozumiem. Ale dlaczego przy okazji karani są kibice Barcelony? Ile osób miało wykupiony lot na weekend na ten mecz? I co teraz mają zrobić? Polecieć sobie pozwiedzać żeby potem mecz obejrzeć w tv?
0
@Bulbulator z Marciniakiem jako sędzia.
Real: ni ma takiej potrzeby!!!
16
Nie ma niezawodnych technologii ale lepsza lekko zawodna technologia niż poleganie na mocno zawodnych sędziach. A Hiszpania jest tego najlepszym przykładem.
0
@Janas11224 to stary idź bez robienia dramy :)
0
@Janas11224 dlaczego miałbym usuwać? Czy ja płaczę że usuwam konto? Dziecko drogie. Nikt konta nie usunie z powodu twojego widzi-misie :D
3
@takisobiektos przecież nikt meczu nie powtórzy. Chodzi wyłącznie o presje żeby sędziowie przestali wreszcie gwiazdać wszystkie sporne sytuacje na korzyść realu. A o to akurat warto powalczyć
0
@Janas11224 to nie oglądaj. Twój wybór. Nie da się tego zrobić bez publicznego płaczu?
0
@Janas11224 ojej. Dziecko "sukcesu" przestanie kibicować bo klub już nie wygrywał wszystkiego jak leci. Idź. Jakoś klub przeboleje
0
@negreanu w zasadzie to finanse są jedynym powodem dla którego miałby zostać. Bo zgłoszenie kogoś innego niż Marquez może być niewykonalne
2
@AmigoBlancos uważam że Xavi rozważając zostanie w klubie popełnilby ogromny błąd.
1
@don'T.R.I.P.e widziałeś kogoś kto ma Kloppa w sztabie? ;)
1
@Patrykl145 jak czyta się komentarze tutejszej patologii której wydaje się że jest "kibicem Barcelony" to można dojść tylko do jednego logicznego wniosku: trzeba być totalnym głupkiem żeby chcieć być obecnie trenerem Barcelony
9
Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
0
@bartas97 wprawdzie trzy akcje wcześniej ale kopie. Widziałem i potwierdzam!!
0
@Pedri16Future już, już. Posmaruj porządnie. Przejdzie po paru dniach ;)
https://gadget-master.pl/pol_pl_Masc-na-bol-dupy-w-pudeleczku-2973_3.jpg
0
@Rl9k1nG nie wierzę aby Xavi chciał zostać. Ale nie wierzę też w to żeby Marquez chciał przejąć drużynę. Nie w takim bagnie jakie jest u nas.
0
@pacior95 z "jestem pewien" przechodzisz na "duża szansa". Co będzie dalej? Jest szansa? Możliwe? Być może? Mógłby?
0
@insp1re ja wiem że ciężko wejść na artykuł i przeczytać ;)
Pytanie było takie: "Po tym wszystkim, co mówiłeś o sędziach... Myślisz, że Real Madryt sprawiedliwie zostanie mistrzem, jeśli tak się stanie?"
7
@Bulbulator wszedłem na stronę śmietankowych i dowiedziałem się że bramka i tak nie byłaby uznana bo Cubarsi był na spalonym. Wprawdzie nie miał on żadnego wpływu ani na Yamala ani na bramkarza ale na idiotyczny powód do nie uznania bramki jest :D
2
@pacior95 "Gdyby zamiast Cancelo zagrał Fort to jestem pewny że byśmy nie przegrali."
gdyby babcia miała wąsy, toby była dziadkiem
Choć patrząc na dzisiejsze durne ideologie to część ludzi będzie twierdziła że faktycznie tak. Tylko współczuć
0
@bartekvisca wiesz że to samo nazwisko chciałem rzucić? :D
1
@bartekvisca uwielbiam jakie wiadomości o zerowej wiarygodności na które łapią się ludzie :D
Klub nie może rejestrować nawet wychowanków do pierwszej drużyny a media piszą o wzmocnieniach :D
Jakie aktywa Laporta sprzedaż żeby załatwić choć jeden transfer?
0
@BORO_12 nikt się nie rozwinął skoro Ty tak uważasz.
XD
Labamba bawi jak zawsze :D
0
@FabianekMrozek to ciekawe że wszystkie poważne ligi uznały jednak inaczej ;)
0
@BORO_12 brak rozwoju drużyny? Nie awansowaliśmy w LM? W ekipie nie rozwijają się świetnie juniorzy? Typie ogarnij się :D
0
@BORO_12 co go nie usprawiedliwia? Że real grający świetny sezon miałby tyle samo punktów co beznadziejne grająca Barcelona? Lol
1
@Aragorn33 XaviOut ;)
0
@Gall trzeba było kupować Rodriego jak grał jeszcze w AM. To bartomeu i spółka ściągnęli za większą kasę Grieza. Dziś nasze transfery wcale nie są lepsze. Xavi mówi: Businjest kluczowy, potrzebny pivot. To ściąga się Raphe, Lewego i Kounde a na kluczową pozycję totalny wakat. A ludzie tutaj się cieszą jakby klub robił topowe transfery. Jak pokazuje życie - klub nadal robi najwyżej średnie transfery a na pewno bez planu...
0
@Marcelinho99 należało. Ale daliśmy sobie łatwo strzelić 3 bramki. I przegraliśmy. Życie
4
Z jakim impetem ten typ wszedł w de Jonga że jego noga tak się wygięła? Bez jaj...