Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro wielu zawodników ma takie problemy. Nie tylko w Barcelonie. Nawet Leo miał wieczne problemy mięśniowe aż się sam ogarnął żywieniowo. A co ma powiedzieć taki Reus?
0
@Faro kto jest przeorany? Ansu i Gavi złapali poważne kontuzje ale nie mają one związku z ich wiekiem. Podobny uraz złapał np. Grimaldo i to chyba dwa razy a nie grał w pierwszej drużynie
0
@Barcasub i efekt też jak że staruszka na pasach
0
@Lisek Fati miał dużo łatwiej jednak. Po pierwsze był rok starszy a to w przypadku nastolatka dużo. Po drugie grał u boku Leo a to zdejmowało z niego nieporównywalną presję, którą nosi Yamal. No i po trzecie - Fati zagrał w swoim pierwszym sezonie 1300 minut. Yamal prawie 3000.
Ale faktem jest, że postawienie na Ansu też było odważnym krokiem. Tylko że postawienie na Yamala i Cubarsiego to jest ekstremum - szczególnie w klubie z TAKĄ presją.
Ja naprawdę rozumiem że można mieć zarzuty do Xaviego i krytykować go za to jak prowadził klub i jak gadał na konferencjach. Mnie też się to nie podobało. Ale to jak odważnie postawił na LaMasie kosztem nędznych transferów i wypożyczonych (co musiało wnerwiać bardzo agentów) to jest jego niezaprzeczalny plus.
I dlatego ludzie, którzy widzą jaką drogą idzie klub są w stanie pogodzić się z kilkoma latami chudymi pod wodzą kogoś kto odważnie stawia na naszych wychowanków - czyli to co Xavi mówił na słynnej konferencji - ale nie z bufonem za sterami klubu.
5
@Lisek serio uważasz że ktoś od tak dał by zagrać 16-latkowi tylko dlatego że to największy talent w akademii?
2
@Reviven też tak zapamiętałem początki Xaviego
1
@Kapitan hawk z takim składem to LM powinien juniorami zdobyć!! ;)
1
Nie wierzę w sukces Flicka w Barcelonie. Nie dlatego że uważam go za słabego szkoleniowca - wręcz przeciwnie. Nie wierzę w sukces przez Laprote i decydentów z Barcelony. Wprowadzają w klubie taki chaos że sztab i piłkarze myślą o wszystkim tylko nie o graniu w piłkę.
Róbcie screeny i obym się pomylił :)
10
@Safrani pędzi jakby przed przeglądem uciekał
0
Jeden z niewielu porządnych ludzi w realu.
0
@kuz redakcja zdążyła artykuł już o tym napisać. Ponad godzinę temu ;)
0
@Kgorecki2500
1
@wojopancer a zarząd powinien wiedzieć że burdel w klubie nie sprzyja koncentracji zawodników. Ale jakoś nie wie...
0
Czy był jakiś odzew po finale Pucharu Królowej? Ktoś odpowiedział za tą totalna kompromitacje?
3
"projekt potrzebuje trenera"
Jaki projekt? Jeżeli ktoś zachowuje się jak Laporta to nie może mieć żadnego projektu. Chyba że to projekt budowy cyrku - to się udaje z pewnością.
0
@jacobFCB czego się nie mówi? Dla normalnych ludzi powiedział oczywista prawdę. Nie zdradził żadnej tajemnicy bo jak ten klub działa i jakie ma problemy - choćby z rejestracją zawodników - to widzi absolutnie każdy
0
@TheNekro94 zakładasz że Xavi dostaje zawodników jakich chciał a to jest fikcja
0
@jacobFCB Xavi powiedziała oczywista prawdę i Laporta się obraził. To że się oszukujecie że jest inaczej - wbrew wszelkiej logice - to nie znaczy że jest.
W tej chwili najlepsze co mogłoby się stać dla klubu to pożegnanie Laporty i danie Xaviemu okazji żeby przez kilka sezonów zrobił albo choć spróbował coś odbudować a nie kleić durne transfery taśma z nadzieją że nikt się nie skapnie że to nie działa.
0
@okiemtypera_lucaxx95 jak się jest normalnym człowiekiem bez bólodupy o Xaviego to zupełnie normalnie można
0
@bartekvisca drużyna która spada z ligi zdobywa średnio na kolejkę o 0,5 pkt mniej niż 3 zespół ligi. Takie rzeczy tylko w ekstraklasie?
0
@MesQueUnClub96 Akurat tym razem powiedział szczerą prawdę
4
@TR3YWAY Zabawne jest to że widząc co odwala Laporta Labambowcy nadal czepiają się Xaviego XD
6
@Hindus a potem Laporta podpisał z nim umowę na kolejny sezon, zrobił show a potem obraził się bo XAVI POWIEDZIAŁ PRAWDĘ na konferencji.
Jeżeli to jest normalne zachowanie prezesa klubu to ja dziękuję za takiego prezesa.
0
@QQL5 przecież możesz sobie pobrać na telefon mobywatel czy jak tam się ta apka nazywa
6
@tristan87 w Hiszpanii sędziowie promują real na każdym kroku i jakoś nikt nie jest oburzony. Dziwna ta Holandia ;)
1
@mientusek1407 nazwą
2
Ten cyrk z Xavim doskonale obrazuje jak wygląda zarządzanie Laporty. To jest totalna kompromitacja jego i zarządu. Decyzję podejmowane ad hoc. Zero długoterminowego planowania, zero planów.
Niestety ale nasz klub to jest cyrk a nie profesjonalne zarządzana firma.
2
Barcelona to tak naprawdę 3 drużyny:
Team Laporta
Team Deco
Team Xavi
Problem w tym że każdy z nich gra do innej bramki.
3
@bartekvisca to chyba najlepiej pokazuje jaki chaos panuje w tym klubie.
4
@BKSChemik bo transfery powinny być efektem współpracy zarządu, sztabu oraz dyrektora sportowego. A u nas zarząd robi swoje transfery, dyrektor swoje a sztab ba za zadanie zrobić z tej zrzutki dobrze funkcjonującą drużynę. Tak się nie da zbudować dobrego zespołu. Dlaczego też tyle szans dostaje młodzież kosztem tych głupich transferów z Roque włącznie