Azi

1

@Strays77 feftv

Azi

1

@Litman na stronie telewizji feftv po zarejestrowaniu się

Azi

1

@Arden taa imigranci się zebrali i grożą spaleniem kraju. Normalnie jakby "imigranci" to był jeden organizm ze wspólnym ośrodkiem władzy. Zorganizowany i niebezpieczny. I jeszcze chcą przy tym wpływać na wyniki wyborów i akurat prawica im nie pasuje, bo przecież przeciętny imigrant to się doskonale orientuje w strukturach władzy.

Nie rozumiem ludzi, którzy czytają tego typy "newsy" i nie zapala im się od razu czerwona lampka tylko dają się podjudzać. Normalnie owce a nie ludzie.

Azi

0

@Encore Hamilton wygrywał dokładnie na tej samej zasadzie co Max. Dużo lepsza fura. Jak się okazało że auto nie daje przewagi to znikł

Azi

0

@Encore zgadzam się. Nie widzę jednak żadnego powodu dla którego miałbym wierzyć że Hamilton może podjąć walkę bez dużo lepszego auta od rywala

Azi

0

Lando nie zawiedź antyfanów Maxa ;D

Azi

3

@AFA tak. Zawsze przy kasie pytam ile dokładnie trwają reklamy i przychodzę na salę jak się kończa. W tym czasie można spokojnie kupić popcorn.

Azi

0

@Encore Mnie nie elektryzuje. Pora na coś nowego

Azi

4

@Encore Jak dla mnie to F1 potrzebuje Hamiltona w tym samym stopniu co @VegetaPolska prezerwatyw ;)

Azi

2

@Kgorecki2500 Bądźmy szczerzy - patrząc na nasza ligę to sam fakt, że jeździmy na turnieje to już jest coś. A jak się patrzy na to jak funkcjonuje PZPN i jaki poziom organizacji prezentuje, to w ogóle powinniśmy się cieszyć z tego jak gra kadra...

Azi

0

@Barcasub spawacza chyba

Azi

8

Tradycja rzecz święta w Polsce. Był mecz otwarcia? Był. Był mecz o wszystko? Był. To teraz o honor. I zabawnie będzie ;)

Azi

2

@RosjaninBut w PL masz do wyboru PiS, PO, ruskich debili z konfy, skrajnych debili z lewicy i Holownie. Żadna z tych opcji nie jest ani o jotę lepsza od żenującego tuska. A skoro nie ma alternatywy to i polityka prezentuje żenujący poziom w myśl zasady "a po co się starać?"

Azi

0

@PatrychoO na logikę, skoro to jest granica NATO i UE to raczej nie chodzi głównie o Francję i Niemcy ;)

Azi

0

Całkiem niezła ta reprezentacja Afryki

Azi

1

@maciekofcb na feftv.com jeżeli się zarejestrujesz ale mecz właśnie się skończył
za tydzień rewanż decydujący o tym czy awansujemy

Azi

7

@betonito bo my nie jesteśmy oszołomami i wiemy gdzie jesteśmy i na co nas stać. Za to ludzie bez grosza wyobraźni tylko płaczą jak to się przegrywa.

Azi

4

I mamy 1:1 - rezerwy doprowadzają do wyrównania!

Azi

0

@bartas97 a to tego nie załapałem

Azi

1

@bartas97 w sensie który ma klasę? Bo jak dla mnie to Koeman ubrał się w sam raz na mecz.

Azi

11

Zdecydowanie wolę porażkę ale w jako-taki stylu niż remis przy żenującej gry - typu tego co graliśmy w Katarze.

Azi

0

@Hosh byznesmen!

Azi

0

@Kazragore Nasz plan to mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o nic.

Azi

0

@FcPortoFan1999 po co przerywają reklamy tymi nudnymi wypowiedziami?

Azi

0

@tomek8756 W dodatku od ponad 1400 dni na Euro nie było zawodnika, który strzeliłby 2 bramki w jednym meczu!

Azi

1

@JohnnyBarca Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego.

Azi

1

@QQL5 U mnie idziesz do urzędu, bierzesz numerek i załatwiasz sprawę. Nie ma potrzeby umawiać się na konkretny dzień

Azi

2

@norbi77 widać ma konto na labambie

Azi

0

@FCB_dimiC a to ze strzelec ma na 16 metrze tyle przestrzeni to nie problem? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?