Azi

0

@Lucyfffer trzeba było iść "kopać balon" a nie robić teraz cebulę

Azi

2

@Lucyfffer Barcelona płaci więcej bo ma prawa do wizerunku zawodnika. A Real płaci mniej ale nie ma kasy z wizerunku gracza.

Azi

3

@AlexDark00 A kolejny zawodnik z jego rocznika 5 baniek. Rok młodszy max 8 mln. Dwa lata młodszy Gundo (najwyżej oceniony ze swojego rocznika) też 15. Ale to śmieszne że Lewy 15 baniek...

Typie ogarnij się XD

Azi

0

To co? Rodri ZP?

Azi

7

Fajny footballu wygrał z gówno piłką. Jest nadzieja w narodzie że football jeszcze nie skonał ale dycha i trochę walczy

Azi

1

Fermin i Yamal. Rok temu nikt ich nie znał. Dziś zdobyli Euro. Gratuluje chłopaki :)

Azi

0

Marciniak ściąg ten transparent! Jakie 4 minuty? Max 2! :p

Azi

1

Kiedy na ściągnięcie z boiska Kane odpowiadasz zdjęciem Moraty to wiesz że mecz robi się poważny

Azi

0

@DragonxNF będziesz miał tyle lat co on to też będziesz miał podobne problemy ;)

Azi

1

@Hosh wiesz ile on wczoraj wypił? Lepiej żeby go na testy nie wylosowali ;)

Azi

3

Azi

0

@Herato Torres chyba ;)

Azi

1

Lando wie że mając w drużynie Kane nie ma szans na tytuł? ;)

Azi

2

Może Morata tego nie strzelił ale Lewandowski też by tego nie strzelił ;)

Azi

0

@mekston Leo nigdy nie zaliczył nawet asysty na euro. Yamal > Messi ;)

Azi

0

@Seledynowy 2:0 to niebezpieczny wynik. 1:0 lepsze ;)

Azi

0

@kamiVeB tak? A dlaczego? :D

Azi

0

@IMBALEO kolego miej jaja i oznaczaj adresatów.

Azi

0

Muszę przyznać że odegranie Carvajala nie mniej ważne niż przetrzymanie i asysta Yamala

Azi

1

@Adran360 wiadomo że wygra Yamal. Jest bardziej czarny niż Bellingham i Vini więc zwyczajnie mu się to należy :D

Azi

1

@Arden jutro pewnie trzeba stawiać na Anglików bo Hiszpanie jak nic pochleją z okazji tych urodzin

Azi

2

@Sulimo taki zespół

Azi

2

@FCB24 bo w filmach dla dzieci nie mogą pozostać trupy na środku podwórka na koniec akcji.

Azi

11

@DLFCB szczera prawda

Azi

2

@Tasde bądźmy szczerzy: dużo ludzi wsiadając do auta wyłącza myślenie. Ale jeszcze więcej wsiadając na rower wyłącza całkowicie mózg.

Azi

0

@Uukasz_93 polityka nie ma nic wspólnego z czyimiś poglądami. Mylisz pojęcia. Jeżeli wydaje Ci się, że np. w pisie są sami ludzie z przekonaniami takimi jak "głosi" partia to byś się bardzo zdziwił.

Azi

5

@AlexDark00 kolega @Luciano99 też kupił dyplom mistrza mechanika a teraz zabiega o takie dla @Kessie a jakoś nikt tym się nie przejmuje. Za to Lewandowski to zły zaraz!

Azi

0

@skubi99 no jeżeli mordowanie ludzi to dla Ciebie nie problem ale za to "wycieczki personalne" i "nic mądrego do powiedzenia" to faktycznie nie ma sensu rozmawiać.

Typie idź się lepiej lecz. Bo nie trzeba być lekarzem żeby zdiagnozować u Ciebie BARDZO poważne problemy...

Azi

1

@tristan87 mrugaj raz a w razie czego mow że auto podskoczyło na nierówności a ty wcale nie mogłeś

Azi

0

@skubi99 "Wcale nie bezpodstawnie zaatakowały Ukrainę, z perspektywy Rosji to chyba oczywiste, że baz NATO nie może być tak blisko Moskwy."
1. Ukraina nie jest w NATO
2. Zarąbiste usprawiedliwienie żeby mordować ludzi... Ciekawe czy tak samo bys gadał od rzeczy gdyby ktoś z tak durnego powodu zamordował Ci dziecko, żonę albo rodziców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?