Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart Ja też wierzę w Hamiltona. Że jeszcze pogorszy wyniki Ferrari ;)
2
@mekston Fajnie mają w RB z jednej strony Perez, z drugiej Tsubasa a z trzeciej stary kangur, który nawet nie próbuje nawiązać do dawnej formy. Wybierz kto ma jeździć z Maxem :D
0
Tsunoda zaPerezował :D
1
@mekston no to lepiej żeby padało ;)
0
@fart współczuję kolego, współczuję.
6
@Kessie Też słyszałem plotki że @Luciano99 szykuje ekipę na sezon 2026 w F1
0
@mekston XD
Inaczej nie da się tego skomentować
0
@tristan87 tak z ciekawości: w jakich językach Ty mówisz? :)
0
@mekston dla Pereza to może być ostatni wyścig. Czekanie do przerwy to dla nich marnowanie jeszcze jednego wyścigu. No chyba że nagle jutro odwali coś niemożliwego w co już nikt nie wierzy.
3
@mekston miał farta
0
@mekston dopiero włączyłem. Co tam się odwaliło? Jerzy i Perez wypadli już w Q1? Perez to w sumie już norma...
1
@VamosRakieta ok tam. Wszystkie kluby chętnie wykupują za duże pieniądze zawodników w wysokimi umowami bo chcą im płacić jeszcze więcej. Tylko ci dyletanci z Barcelony nie potrafia sprzedać zawodnika
0
@barteq tak też się nie myśli. Jaki ma sens ustawienia sobie takich 11-stek? Skład ustalasz pod rywala. Jak ktoś gra bardzo blisko ustawionymi liniami pomocy i obrony to wypchanie tam zawodnika może nie mieć sensu. Wtedy ustawiasz zespół tak żeby rozciągał rywala. Dlatego właśnie potrzebujesz mieć szeroki zakres zawodników, którzy będą mogli narzucić na rywala trudniejsze warunki.
@tbas Fermin pewnego poziomu nie przeskoczy. Kiedy jest w formie to łapie się nawet do kadry (nie wiem czy na stałe - obstawiam że nie). Fajnie mieć takiego zawodnika na ławce. Ale Olmo to zupełnie inny poziom.
4
@barteq wiesz jaki jest sens transferu Olmo? Masz zawodnika który świetnie pracuje między liniami i w odpowiednim momencie potrafi wejść w pole karne. W klubie raczej nikt nie myśli w kategoriach "jak kupimy tego to ten będzie mógł grać tutaj" tylko w kategoriach "brakuje nam kogoś kto mógłby wypełniać takie a takie zadania".
0
@Rewolucja123 oj tam się czepiasz. Nie każdy czyta ze zrozumieniem :)
0
@FcPortoFan1999 szkoda tylko ze o 1 w nocy jak człowiek musi wstać o 6 żeby do roboty jechać :(
1
@Rewolucja123 chciałbyś żeby Barceloną rządził koleś będący kibicem Realu? O.o
3
@TR3YWAY @flick mi ostatnio mówił że już więcej nie będzie się wzorował na opiniach experów z LaBamby
0
@Kidd tylko @Kubica !!!
16
@Kgorecki2500 to by się zdarzyła. Może nie używajmy w ogóle komputerów bo się może awaria zdarzyć
3
@Kgorecki2500 co ma piernik do wiatraka?
Fakt że tak dużo zależy od informatyzacji społeczeństwa to tylko argument za a nie przeciw.
0
@Destroyer_of_Worlds Przypominam że żeby sprzedać FdJ za 23-24 mln euro to najpierw musisz znaleźć kogoś kto mu zapłaci tyle co Barcelona, żeby w ogóle rozważył odejście. A jak już znajdziesz taki klub to daj im w gratisie Lengleta, który tez ma wynagrodzenie jakiego nikt nie przejmie. Powodzenia!
0
@NeroTFP1 No i? ;)
0
@tbas a co to ma do rzeczy? Musza mieć kogoś kto będzie atakował prawym skrzydłem przecież.
0
@cules100pro ja się zastanawiam kiedy zacznie się walka z VJ o lewe skrzydło. Ja wiem że zaraz ktoś napisze, że grał z Neymarem ale to wcale tak nie wyglądało. I tak grał dużo bliżej lewego skrzydła. A do tego VJ to nie jest Neymar.
0
Bardzo podobne do tych z sezonu 08/09 tylko kolory są lustrzano odbite.
No i herb klubu powinien być na piersi a nie na splocie.
0
@Faro odpowiadam na pytanie na początku postu: nie, nie zbliży się. No chyba że kilka lat zdefiniujemy jako 10-15 albo zbliży się jako o "mały kroczek".
8
♪♪♪
Hear Jerusalem bells a ringing
Roman cavalry choirs are singing
Be my mirror, my sword and shield
My missionaries in a foreign field
For some reason I can't explain
I know St Peter will call my name
Never an honest word
But that was when I ruled the world
0
@Lucyfffer wasza księżniczkowość proszę o wybaczenie XD
0
@Lucyfffer tak jest to dla mnie normalne. Nie siedzę w finansach Barcelony i nie zaglądam ludziom do portfela bo to świadczyłoby wyłącznie o moich komplekasach. Mam nadzieję że załapałeś aluzję. Nie jesteś od oceniania czy ktoś zarabia za dużo czy za mało. Szczególnie jak nawet nie wiesz co ma zapisane w umowie i jak ona działa. Polecam znaleźć sobie jakieś hobby a nie zajmować się tematami, których nie rozumiesz.