Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys to typowe konto trolla od ruskich. Wystarczy przejrzeć jego wpisy i z miejsca widać że ich jedynym celem jest wywoływanie kłótni.
A to co wstawił Polsat - a czego treść jak każdy widzi jest po prostu neutralna a nie z góry osądzająca - wymagałoby uzupełnienia, żeby móc w ogóle ocenić co się wydarzyło.
Ludzie myślcie - nie dajcie się sterować ruskim trollom.
0
@Bykunn to chyba oczywiste że nie może ;)
2
@RichardWinters ja wolę takie klimaty
1
@Yamal_Williams a potem został posłem od Kukiza... https://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/posel.xsp?id=218
4
@Rust_Cohle jego silnik jego sprawa
2
@kuz płaska ziemia Ty łobuzu!!! ;)
0
@Safrani czyli cała infrastruktura będzie w Mielcu?
4
@Arden Ło panie! Nastolatek popełnia błędy na boisku! Niewiarygodne! XD
5
@Kgorecki2500 "Chciałem się dostać do Polski ale nie chcę występować o azyl tylko wolę na nielegalu przez granicę. Dlaczego mi nie pozwolicie?!?!"
0
@Darek_Maruszczak a potem zaczyna się hejt zupełnie niepotrzebny. Zero profesjonalizmu. Tyle lat wtop i nie wyciągania wniosków
2
Bardzo fajny komunikat z którego niewiele wynika. To ile go nie będzie 1-3 dni? 1-5 tygodni? 1-3 miesiące? Cały sezon?
0
@sokot nie ma dla mnie znaczenia czy się przejmiesz czy nie. Już to pisałem. To wyłącznie Twój problem co tam sobie uważasz. Kolejny raz dowodzisz że nie umiesz czytać ze zrozumieniem :)
0
@sokot no i bardzo dobrze że masz trochę radości w tym swoim smutnym zakompleksionym życiu :D
Później się to może przestaniesz widzieć złych Ukraińców zakręcajacych rosyjskie kurki :D
0
@sokot naprawdę uważasz że przejmę się Twoja opinia na mój temat? XD
Ziomuś zabawny jesteś :D
0
@sokot nie wiem co miałem sobie wytłumaczyć w Twojej opinii. Nie jest to z resztą pierwszy raz jak w tej dyskusji nie wiesz co napisać więc piszesz cokolwiek głupiego XD
0
@sokot możesz sobie tak uważać a mnie to różnicy żadnej nie robi :D
Jest to wyłącznie Twoja indywidualna ocena która nie świadczy absolutnie o niczym więcej jak o Twoich ograniczeniach i kompleksach na punkcie Ukrainy.
Twój problem :)
0
@sokot jakoś nie widzę żeby ktoś miał że mnie bekę. Za to widzę typa który nie umie czytać ze zrozumieniem i ma kompleks Ukrainy :)
0
@sokot po zielonych XD
Ludzie nie oceniają metyroryki. Jak znajdziesz sobie ludzi z równymi problemami psychicznymi w kontekście Ukrainy co Ty to masz grupkę wzajemnej adoracji a nie rację.
Typie to nie jest przedszkole i nie zbierasz tutaj naklejek XD
1
@Popitek12 jeżeli jest sensownie ustawiony to zdecydowanie tak
0
@koksik2700 a Ty o swój interes nie dbasz?
Nie wiem czego Ty oczekujesz.
0
@koksik2700 i wynika z tego że?
0
@sokot różnica jest taka że nie rozumiesz czytanego tekstu a próbujesz go komentować XD
0
@sokot zawsze mnie ciekawi czy ktoś wreszcie będzie miał jaja i przyzna się do błędu/niewiedzy. Również pozdrawiam serdecznie :)
0
@sokot nie wiem kolego w czym Ty widzisz problem. Wymyśliłeś sobie jakąś swoją małą równoległą rzeczywistość i tam żyjesz. Cóż - Twoja sprawa.
I chodzi o ropę a nie gaz. Fakt że ciągle piszesz o gazie (sam się przez to złapałem ale poprawiłem) a nie o ropie dowodzi że zwyczajnie nie rozumiesz tematu tylko kierujesz się jakimiś dziwacznymi uprzedzeniami. Cóż - Twoja sprawa.
0
@sokot nie miała wyboru więc zakręciła. Ciężko Węgrom i Słowacji dostarczyć tą ropę inną drogą ;)
0
@Barca_bwo co jest w tym absurdalnego? :D
1
@sokot Skoro Ukraińcy nakładają sankcje na ruską firmę, która w konsekwencji zakręca ropę to kto w Twojej opinii zakręcił? Ukraina nie ma takich mocy sprawczych żeby zakręcać kurki na terytorium rosji. Ma jednak moc sprawczą aby zakazać transportu tej ropy przez swoje terytorium.
Dlatego jeżeli już musisz być absolutnie dociekliwy to tytuł zgodny z prawdą - i Twoją wizją - musiałby brzmieć "Ukraina zakazała tranzytu ropy. KE deklaruje pomoc dla Węgier i Słowacji"
0
@sokot tytuł jest w takim razie zgodny z prawdą. Oczywiście mógłby sugerować że jest to pokłosie działań Ukrainy ale wtedy to by się nie sprzedało. Nie ma w tym jednak absolutnie żadnego przekłamania czego dowodzi treść artykułu.
W takiej sytuacji zawsze polecam zastanowić się jak Ty byś się zachował na miejscu Ukraińców. I jeżeli tutaj powiesz mi że nie dbałbyś o swój interes to dalsza rozmowa nie ma żadnego sensu. A jeżeli Ukraina może dbać o swój interes to po kiego grzyba się czepiasz zupełnie normalnego zachowania kraju będącego przedmiotem (w dodatku nieuzasadnionej) agresji. Polecam mimo wszystko kierować się rozsądkiem a nie uprzedzeniami.
1
@sokot "Budapeszt i Bratysława zwróciły się wczoraj do KE o rozpoczęcie konsultacji z Ukrainą w związku ze wstrzymaniem dostaw rosyjskiej ropy naftowej do słowackich i węgierskich rafinerii. Jest to konsekwencją nałożenia przez Kijów w ubiegłym tygodniu sankcji na rosyjskiego giganta naftowego, co doprowadziło do wstrzymania transportu ropy rurociągiem Przyjaźń na Słowację i Węgry."
Tutaj nie ma nawet słowa o tym że kurek "zakręciła Ukraina". A to że wprowadziła sankcje - ich prawo.
2
@arasz1819 "logika" wyborcy konfy: "To nie ważne że nie potrafią zarządzać nawet swoją partią! Ważne że będą dobrze zarządzać krajem!"
https://zapodaj.net/images/558037c1db632.jpg