Azi

0

@PatrykBarca to za Flicka jakąś inną dyscyplinę będziemy uprawiali czy o co chodzi?

A może oczekujesz że nagle zaczniemy grać dzidę do Lewego z pominięciem drugie linii? To byłby trener jakby mając taką kadre jak zastał w Barcelonie nagle chciał grać piłkę skrajnie do tej kadry nieprzystajacej :D

Azi

0

@maroon a dzwonili do Ciebie z numeru (rzekomo) infolinii banku czy jakiegoś innego?

Azi

0

@homeins bo klub potrzebuje klasowego zawodnika który potrafi wejść w pole karne i świetnie porusza się między liniami. Skoro przeciętny Fermin wyciąga nieźle liczby to co zrobi koleś który jest od niego pod każdym względem lepszy? A my potrzebujemy kogoś kto wejdzie w pole karne i wykończy akcje. I swoim ruchem zrobi więcej przestrzeni drugiej linii

Azi

1

@dominox1998 dlaczego Olmo miałby grać na lewym skrzydle? O.o

Azi

3

@Comentateiro w każdej twojej wypowiedzi na temat kościoła i chrześcijan. Typie ty nawet nie umiesz się do tego przyznać.

Azi

1

@mekston nie zazdroszczę RB decyzji. Trochę przerąbane mają. Potrzebują dobrego kierowcy który jednocześnie będzie miał świadomość ze zawsze będzie tym drugim. W świecie F1 ciężko znaleźć kogoś kto pasowałby do tego opisu.

Podoba mi się idea ściągnięcia Sainza choć to oznaczałoby jednocześnie zgodę na ostrą rywalizację między "kolegami" z zespołu. Co z dużą dozą prawdopodobieństwa może skończyć się stratą mistrzostwa konstruktorów. Ale wybór Riccardo, Tsubasy czy golowasa też nie wydaje się dobrym wyjściem.

Widzę tylko jedno rozwiązanie: postawić na Kubicę ;D

Azi

1

@mekston chyba że do RB dołączył jakis kierowca w miejsce "ogóra" ;)

Azi

6

@Comentateiro chłopie nie pierdziel o "prześwietlam działalność Kościoła ze wszystkich możliwych stron" bo twoje wypowiedzi walą w oczy jawna nienawiścią w tym temacie. Nie ma w tym za grosz obiektywizmu co czyni twój osad gówno wartym.

Prześwietlaj se dalej. Niczego to nie zmieni i w żaden sposób nie wpłynie ono na to że Twoje poglądy w tym temacie są puste i bezwartościowe.

Azi

1

@Comentateiro ja się niczego nie wypieram. Zwyczajnie śmieje się z gościa który nie posiada wiedzy ale próbuje mnie osądzać na podstawie idiotycznych stereotypów których się nasłuchał.

Zostaw swój osąd dla siebie albo miej chociaż świadomość że wypisując takie brednie nie obrażasz mnie ale zaświadczasz o swojej ignorancji.

Azi

1

@Borneo w związku z ogromnym napięciem i skandalem ktoś wciska Ci kit bo chce się wybielić. A ty uwierzyłeś że ślina która na ciebie leci to deszcz.

Azi

5

@Comentateiro "To są Twoi idole, to ich nakazom podlegasz jako wierzący"

To kilka słów jest żywym dowodem na to że Ty nie rozumiesz w ogóle tematu o którym chcesz się wypowiadać :D

Dalej nawet nie czytałem - to byłoby marnowanie czasu.

Chłopie nie marnuj życia na mówienie innym kto jest ich idolem i komu podlega. Niezależnie od tego czy mówisz o piłce nożnej, polityce czy religii. Ty się chłopie kompromitujesz na samym wstępie.

To co mi napisałes to nie jest fakt tylko jakaś durna opinia ignoranta w danym temacie.

Azi

1

@Comentateiro chłopie ty jesteś mentalnie faktycznie taki płaski czy tylko udajesz?

Ja rozumiem że masz zastrzeżenia do księży bo w zasadzie większość ludzi je ma. Ale stosowanie wobec tego odpowiedzialności zbiorowej jest nie tylko prostackie ale wręcz głupie.

A już szczególnie w obliczu tego co sam napisałeś "odbieracie świat w swój niezwykle prosty a wręcz prostacki, schematyczny sposób". To idealnie opisuje właśnie ciebie.

Wszyscy kierowcy to mordercy i można ich wyzywać bo jakimś mały procent jeździ jak debile. Każdy Polak to złodziej bo jakiś mały od setek kradnie samochody. Ale obstawiam że mózgu na stwierdzenie braku logiki w takiej ocenie to Ci nie brakuje. Ale już odnośnie kościoła i katolików to ten sam schemat nie ma u Ciebie zastosowania.

Azi

0

@Midast dlaczego sądzisz że przejmę się Twoja opinią? Typie nie umiesz uargumentować swoich racji wobec czego zabierasz się za atakowanie oponenta i spodziewasz się że ktoś posłucha rady kogoś tak miałkiego? Ty chyba naiwny jesteś....

Azi

19

@negreanu jestem co niedzielę - od blisko 40 lat - w kościele i jakoś nigdy się nie spotkałem z obrażaniem albo szczuciem kogokolwiek.

A co do tego że kościół skażony jest i co gorsza często i gęsto broni się przed oczyszczeniem to niestety prawda i nie podoba się to także wierzącym. Nie jest to jednak żaden powód żeby obrażać uczucia religijne tych ludzi. Bo takie obrażanie jest zwyczajnie płytkie i prostackie.

Azi

5

@Comentateiro co takiego robi kościół przecząc szacunkowi?

Azi

4

@Peciak współczesna "tolerancja" jak żywo wygląda jak definicja rasizmu:
przekonanie o wyższości jednej grupy nad inną czego najczęstszym przejawem jest nierówne traktowanie, obraźliwa mowa lub praktyki, które przyczyniają się do powstania nierówności.

Azi

1

@Tasde 99,99% aktywnych użytkowników LaBamby robi dokładnie to samo przecież :P

Azi

0

@BORO_12 nie jestem foliarzem więc chyba nie bardzo XD

Azi

1

@doc ja tam bym chętnie przystał na taką wymianę

Azi

0

@Comentateiro światu nie pomożesz ale jak go wykorzystasz to przestaniesz mieć problemy tego typu.

Azi

0

@Comentateiro kup sznur i po problemie

Azi

6

@draxidox marka auta jak zawsze - zupełnie przypadkowa ;)

Azi

7

@TheNekro94 i to daje komuś prawo do obrażania jakiejś religii w twoim mniemaniu?

Azi

0

@Nazio_87 wesoło. Miałem jechać jutro na ten basen z synem ale zdecydowaliśmy się jechać jednak do dziadków.

Azi

3

@TheNekro94 @biała podlaska jest ale @czarny nie jest @nadziomek

Azi

0

@tbas jak wujek władymir będzie kazał poprzeć to będą popierali ;)

Azi

0

@Gall jak mu zaproponowali niekorzystne warunki to czemu miałby się zgadzać?

Azi

0

Niech leci skoro jest zawodnikiem. Ewentualnie dogadać się w sprawie rozwiązania albo wypożyczenia go gdzieś, gdzie pokryją choćby 20% jego wynagrodzenia, bo na transfer przy takich zarobkach to nie ma szans.

Azi

2

@Death_voice Jakiś rok temu był głośny temat matki, która w mediach płakała jak to były mąż uprowadził jej dziecko. Jaki to z niego okrutnik, oszust i brutal. Cały internet szczuł faceta a potem okazało się, że kobita łgała jak najęta. Że nie miała praw do tego dziecka, że ona i jej rodzina była pod nadzorem bo lali to dziecko (tak - i matka i dziadkowie!), że samo dziecko wolało być z ojcem, który był normalny i gwarantował dużo lepszą opiekę.

Nie śpiesz się z ocenianiem na podstawie krótkiej informacji z mediów, bo potem może się okazać, że w tej sprawie to Ty okazałeś się tym złym i bezmyślnym. Nie oceniam tej kobiety. Jeżeli sytuacja wyglądała tak jak opisują je media - to szkoda mi tego chłopaka. Ale niestety media często i gęsto mijają się z prawdą ale jakoś nie są skore do prostowania swoich kłamstw. Dlatego lepiej nie oceniać i nie skazywać pochopnie.

Azi

1

@Tasde on ma 178 cm

przy okazji - poprosiłem AI żeby na podstawie powyższego zdjęcia oceniła czy te dane są prawdziwe (znaczy 178 i 183 cm) i raczej tak :D

Całkiem przydatne narzędzie w pracy i na LaBambę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?