Azi

0

@FCB_dimiC @MesQueUnClub_87 wizyta w wc może być problematyczna ;)

Azi

2

@Yamal_Williams jeżeli już teraz są zmęczeni to niech sobie odpuszczą dalszą rywalizację.

Azi

5

Te baby niektóre to mają szpony zamiast paznokci. Strasznie to wygląda. Jak u strzygi z wieśka!

Azi

2

@Kidd z grilla ale nie elektrycznego

Azi

1

@Szklaner frrrrissssajla łakamakafołn!

Azi

2

@Gaucho Prezes klubu i dyrektor sportowy są do obsadzenia :P

Azi

0

Frankie zamiast się leczyć to gra w kosza na olimpiadzie. A to łobuz!

Azi

0

Grajmy samymi wychowankami i zawodnikami, których ściągnęliśmy do rezerw i tam się sprawdzili. I po problemie z transferami typu Roque ;)

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

3

@Safrani na starych zdjęciach wyraźnie widać zarysowane piersi a sama budowa też zdecydowanie bardziej kobieca.

No i akurat niemiaszki i ruskie to lepiej by się nie wypowiadali w tym temacie XD

Azi

7

Autentycznie jedna z najfajniejszych historii z tej olimpiady. Jest tylko jeden problem - w zasadzie mało kto wie kto wygrał złoto. Wszyscy interesują się tylko tym kolesiem :D

Azi

23

@VegetaPolska chyba ideał nie? ;)

Azi

4

@Who_you_mam potwierdzam! Tak wspaniałego wizerunku klauna to chyba nigdy nie widziałem :)

Azi

0

Azi

0

@BORO_12 "Gundo nie miał prawie wogóle kontuzji"
Prawie. Takie prawie co nie robi różnicy ;)

Jak już zostaniesz medykiem i przebadasz Olmo to daj znać. Ale nie "wróżę" Ci takiej kariery.

Trzymaj się chłopie :D

Azi

0

@BORO_12 Porównałem. Jak byś pomyślał to byś sam do tego wniosku doszedł. W końcu to ja Ci podałem przykład Gundo, który w sezonie zaliczał średnio od 1 do 7 (sic!) kontuzji. W takich warunkach kontraktowanie gościa przez City albo potem Barcelonę brzmi jak skrajna głupota. A popatrz - City go ściągnęło. My też. Szoooook.

Skończmy w tym miejscu. Skoro nie łapiesz tego, że głupotą jest sugerowanie się historią kontuzji "przewidując" przyszłe urazy, to faktycznie szkoda czasu na dyskusję.

Ja rozumiem - jesteś na nie w sprawie transferu Olmo. Ale po co przy tym się tak kompromitować wymyślając durne opinie i nazywając je przy tym "faktami"? Wniosek mógł być tylko jeden - nie odróżniasz opinii od faktu. I tyle w temacie.

Azi

0

@BORO_12 patrząc na jego kontuzje to w każdym sezonie powinien łamać się co kilka kolejek. Dlaczego Olmo z pewnością się połamie a Gundo nagle przestał? Cud? Prorokuj wróżeczko XD

Azi

0

@BORO_12 to wejdź i sprawdź sobie historię kontuzji Gudo zanim uraczysz mnie kolejnymi "fakto-mądrościami"

Azi

2

Koszykówka 3x3 - wygraliśmy z Chińczykami. Dobrze jest.

Azi

0

@BORO_12 Weszedłem sobie w te statystyki już dawno. A to że się połamie to musi dowodzić tego że jesteś wróżką, która zna przyszłość. Wtedy faktycznie jest to fakt a nie głupia opinia XD

Azi

0

@BORO_12 "kupmy za tyle kasy i nawet połowy sezonu nie zagra"
"gdzie ty masz te dobre liczby xd"
"farmazonów nie pisze" - tiaaaaaaaa ;)

Azi

0

Naprawdę fajny materiał o hipokryzji ekoświrów :)

Azi

0

@lntrowertyk whatever

Azi

1

@Popitek12 skok o tyczce i Clara Fernandez ;)

Azi

0

@BORO_12 to dlaczego Twoje wypowiedzi nie mają sensu? :D

Azi

0

@lntrowertyk nie pamiętam jaka była kwestia więc nie pamiętam też jakie miałem zdanie.

e: i nie będę grzebał w historii tylko dlatego że masz takie widzimisię XD

Azi

0

@lntrowertyk i sądzisz że teraz będę szukał komentarza żeby przeczytać do czego się odnosisz?

Azi

0

Azi

0

@Pawci023x zawody, zawody i zawody

Azi

0

@lntrowertyk w hiszpanii nie ma poważnych źródeł i dobrych sędziów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?