Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC @MesQueUnClub_87 wizyta w wc może być problematyczna ;)
2
@Yamal_Williams jeżeli już teraz są zmęczeni to niech sobie odpuszczą dalszą rywalizację.
5
Te baby niektóre to mają szpony zamiast paznokci. Strasznie to wygląda. Jak u strzygi z wieśka!
2
@Kidd z grilla ale nie elektrycznego
1
@Szklaner frrrrissssajla łakamakafołn!
2
@Gaucho Prezes klubu i dyrektor sportowy są do obsadzenia :P
0
Frankie zamiast się leczyć to gra w kosza na olimpiadzie. A to łobuz!
0
Grajmy samymi wychowankami i zawodnikami, których ściągnęliśmy do rezerw i tam się sprawdzili. I po problemie z transferami typu Roque ;)
0
Komentarz usunięty
3
@Safrani na starych zdjęciach wyraźnie widać zarysowane piersi a sama budowa też zdecydowanie bardziej kobieca.
No i akurat niemiaszki i ruskie to lepiej by się nie wypowiadali w tym temacie XD
7
Autentycznie jedna z najfajniejszych historii z tej olimpiady. Jest tylko jeden problem - w zasadzie mało kto wie kto wygrał złoto. Wszyscy interesują się tylko tym kolesiem :D
23
@VegetaPolska chyba ideał nie? ;)
4
@Who_you_mam potwierdzam! Tak wspaniałego wizerunku klauna to chyba nigdy nie widziałem :)
0
@Uukasz_93 https://i.imgflip.com/8yzrln.jpg
0
@BORO_12 "Gundo nie miał prawie wogóle kontuzji"
Prawie. Takie prawie co nie robi różnicy ;)
Jak już zostaniesz medykiem i przebadasz Olmo to daj znać. Ale nie "wróżę" Ci takiej kariery.
Trzymaj się chłopie :D
0
@BORO_12 Porównałem. Jak byś pomyślał to byś sam do tego wniosku doszedł. W końcu to ja Ci podałem przykład Gundo, który w sezonie zaliczał średnio od 1 do 7 (sic!) kontuzji. W takich warunkach kontraktowanie gościa przez City albo potem Barcelonę brzmi jak skrajna głupota. A popatrz - City go ściągnęło. My też. Szoooook.
Skończmy w tym miejscu. Skoro nie łapiesz tego, że głupotą jest sugerowanie się historią kontuzji "przewidując" przyszłe urazy, to faktycznie szkoda czasu na dyskusję.
Ja rozumiem - jesteś na nie w sprawie transferu Olmo. Ale po co przy tym się tak kompromitować wymyślając durne opinie i nazywając je przy tym "faktami"? Wniosek mógł być tylko jeden - nie odróżniasz opinii od faktu. I tyle w temacie.
0
@BORO_12 patrząc na jego kontuzje to w każdym sezonie powinien łamać się co kilka kolejek. Dlaczego Olmo z pewnością się połamie a Gundo nagle przestał? Cud? Prorokuj wróżeczko XD
0
@BORO_12 to wejdź i sprawdź sobie historię kontuzji Gudo zanim uraczysz mnie kolejnymi "fakto-mądrościami"
2
Koszykówka 3x3 - wygraliśmy z Chińczykami. Dobrze jest.
0
@BORO_12 Weszedłem sobie w te statystyki już dawno. A to że się połamie to musi dowodzić tego że jesteś wróżką, która zna przyszłość. Wtedy faktycznie jest to fakt a nie głupia opinia XD
0
@BORO_12 "kupmy za tyle kasy i nawet połowy sezonu nie zagra"
"gdzie ty masz te dobre liczby xd"
"farmazonów nie pisze" - tiaaaaaaaa ;)
0
Naprawdę fajny materiał o hipokryzji ekoświrów :)
0
@lntrowertyk whatever
1
@Popitek12 skok o tyczce i Clara Fernandez ;)
0
@BORO_12 to dlaczego Twoje wypowiedzi nie mają sensu? :D
0
@lntrowertyk nie pamiętam jaka była kwestia więc nie pamiętam też jakie miałem zdanie.
e: i nie będę grzebał w historii tylko dlatego że masz takie widzimisię XD
0
@lntrowertyk i sądzisz że teraz będę szukał komentarza żeby przeczytać do czego się odnosisz?
0
@lntrowertyk nie
0
@Pawci023x zawody, zawody i zawody
0
@lntrowertyk w hiszpanii nie ma poważnych źródeł i dobrych sędziów