Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas wina tuska ;)
0
Nie będzie medalu. Paryż nadal przeklęty
0
@meteo100 wygląda na miłośnika harleya davidsona ;)
1
@kuz podziwiam że jesteś w stanie stwierdzić takie rzeczy po dwóch sparingach rozegranych kilka dni po tym jak dopiero co dołączył do drużyny.
1
@MesQueUnClub96 ja tam wieżę Andrzejowi
0
@ranger3120 to dotyczy tylko biednych a klub jest przecież bogaty ;)
0
@Peciak ależ Ci się na żarciki zebrało w niedzielę wieczorem :)
1
@FcPortoFan1999 "It’s not football. It’s LaLiga."
0
@FcPortoFan1999 jak real będzie stratny z tego powodu to szybko się pojawi ;)
1
W LL zastąpienie sędziów AI raczej nie obniżyłoby poziomu sędziowania :P
0
@FcPortoFan1999 nima ;)
0
@blakkudium tym bardziej że nie bardzo jest kogo kupić :/
0
@Hosh ja nie jestem od decydowania co można a czego nie można bo się zwyczajnie na tym nie znam. Ja mogę tylko powiedzieć, że skoro dzielimy zawody na rywalizację kobiet i mężczyzn z uwagi na to, że faceci mają przewagę fizyczną, to wybitnie niesprawiedliwym jest dopuszczanie do rywalizacji kobiet zawodników z cechami męskimi, które dają im przewagę.
0
@Arden W tej chwili w biegu na 800 metrów biegnie kobieta z mega krótkimi włosami, niezbyt urodziwa a jakoś nikt nie kwestionuje tego że jest kobietą. Bo to chyba nie w tym rzecz jakie ktoś ma włosy i czy małe piersi
0
Świetny pomysł!
2
@maroon i wszystkim z osobna wydaje się że są mądrzejsi od innych i tylko ich racja jest właściwa.
16
Ten typ ma rocznikowo 17 lat i ciężko go porównać nawet do Cubarsiego, który będąc starszym o pół roku grał w kadrze i pojechał na olimpiadę a w klubie zaliczył prawie 2k minut. A co dzieciaka porównywać do Yamala? To jest żart dopiero :D
1
@norbi77 chyba nawet naście km...
0
@norbi77 no właśnie nie powinni zostać na trybunach
0
@Rhoo z trybun chyba powinni zejść
1
@Piotr,1985 nie. Schodzą bo pioruny w okolicy. Takie przepisy w usa
1
Tośmy się naoglądali :D
1
Ciężko to skomentować. Odczytać z licznika ile jechał też będzie ciężko. Ba - określić czym jechał to spory wyczyn.
e: znalazłem jeszcze coś takiego:
auto to pewnie seat
0
@Comentateiro nie - to ja włączyłem transmisję ;)
0
@Derean Dobra chłopie już wiem w czym rzecz. Ty zwyczajnie nie rozróżniasz "mediapunta" od klasycznej 10.
I nawiązując do tego co powiedział Pedri - on nie klasyfikuje siebie jako klasycznej 10 tylko jako mediapunta właśnie. Co jest dość naturalne.
Więc nie - pisząc o 10 mam na myśli kogoś w stylu Olmo z Euro właśnie. Albo jeszcze lepszy przykład - Mullera z Bayernu. Ale jak myślę o zawodnikach typu Pedri to mam na myśli mediapunta właśnie. Ale mediapunta nie jest 10 - tak określić mogliby go ludzie wychowani na piłce angielskiej. Ale gdyby tak było to Pedri grałby w kadrze z 10 właśnie ale nie gra.
I tak - Olmo może zagrać jako mediapunta ale nie będzie miał szans w rywalizacji z Pedrim, który jest po prostu kilka klas lepszym zawodnikiem z takimi zadaniami. Ale ściągając Olmo nie chodzi (a przynajmniej taką mam nadzieję) o ściągnięcie mediapunta ale o ściągnięcie kogoś w stylu Mullera właśnie.
4
@zadafcb Prawidłowo! ;)
0
@Derean Chłopie daruj mi średnie pozycje bo zaraz mi powiesz że Morata grał w drugiej linii...
0
@Derean sam typie podałeś źródło potwierdzające w 100% to co napisałem... Nawet tego nie ogarnąłes a próbujesz dyskusji. To jest śmieszne kolego
0
@Derean "screenshoty z ustawienia z Sofascore z jednego meczu, gratulacje"
To przejrzyj sobie resztę spotkań. Ktoś myślący zrobiłby to zanim wrzuci takie źródło ale wiedze że to było za trudne zadanie XD
Dobra kończymy. Nie widzę powodów aby się pastwić nad kimś tak nieograniętym jak Ty
0
@Derean Teraz typie negujesz źródło które sam mi podałeś... Pobiłeś rekord głupoty. Gratuluje XD